• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Asmee, tak držím palušky, ať se koná velké životní překvapenííí a zázrak v jednom:slight_smile: mě vzbudil Kokeš, jak klepal a drápal na okno a než ho Pavlík pustil domů, už jsem byla vzhůru, ale jsem i ráda, protože mám víkend denní a tím pádem usnu večer bez problémů, aspoň doufám:wink:
30. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych vzala asi Kokeše do postele a pokračovala bych ve spaní s ním :grinning:
30. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, Rozi ahoj, já uvažovala, kde bydlíš, že jste měli koně, OMG. No, blonde háre, no:grinning: jak se máš, maminečkooo, co Matýsek?
30. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to bych chtěla vidět rozinku po Dubině s koněm :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, omlouvám to tím, že jsem spala jenom 2 hodinky:grinning: Asmee, no Koki už leží v posteli a dělá si, zuřivě, manikuru pravé zadní packy, ale tak zuřivě, že mu asi ostříhám drápky:grinning: ráno jsem vytáhla z mrazáku plněné knedlíky, tož o oběd mám postaráno.
30. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky som tu danula chrape v moji posteli lumpik a tak mozu nakouknout

majdinko milaaaaaaaaaacku kokesa nakoupoat do dupy

verunko snad tam neco bude co???kezby drzim vse co mam

a rozi s konem po dubine hmmmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já bych si asi sama na drápky netroufla, měla bych strach, že zastřihnu do krve. My chodíme s tou naší psicí k holiči, tak ona jí u toho vždy drápky sestřihne a teď jak šla na tu operaci, tak to byla jen týden od holiče ostříhaná a oni jí ještě na veterině, když už byla v narkóze ty drápky ostříhali víc. Jsem myslela, že od holiče to stačí, ale oni jí to šmikli ještě víc, tak jsem teda čučela jak péro z gauče. Tak krátké je nikdy snad neměla.
30. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo majdi ja bych potrebovala ostrihat nehty malemu ale za boha nemuzu najit nuzky sem je zas nekde svihla a nevim kaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru a jak je na tom ta vase laska uz je ok????
30. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě koně abych měla :grinning:
Matýsek je uličník, chtěl by spinkat ale nejde mu to jinde než na rukách tak se huštáme u pc na baloně :sweat_smile: a přitom včera spal sám 5 hodin na sedačce a dneska ani za nic :unamused:
asmee držím pěstičky, třeba se ještě stane zázrak když mrcha mrchovatá stávkuje :slight_smile:
30. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka ma taky pudlika stribrneho a dnes ho jdu zavest do salonu bobek to nenasi :unamused: :unamused:
30. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, už zase lumpačí, ale je teď víc taková rozňuňaná, pořád se chce mazlit.
30. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evikuuu, lásko mojaaa, ahoj:slight_smile: né, Kokešek je zlatíčkooo.
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi myslíš že je možné aby se malému vracelo mlíko? občas hodí takový ksichtík a začne rychleji polykat :confused:
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: a taky ji tam nechají a přijdou si pro ni až je ostříhaná?
rozi: třeba se matýsek za chvilku unaví a usne
30. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmee to nevím, má oči jak sova a já ruku jak opice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj veru nechavaj si ho tam

rozi jj nas danula to delal a dela taky nektere deti to vyplivnou ale my mame setrive deti a nedaj ani kapku nazmar a polknou to natravene zpet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

beliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisku milaaaaaaaaaaaaacku caaaaaaaaaaaaau co sem to zas cetla na rodine sem ti neco o tom tvem mysleni rikala neeeeeeeeeeee????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole sem ted mela sok sem zavrela izzi na chodbu at tu necapka A NEBUDI maleho a ona pod dverma zafunela a ja kurde vyskocila bo sem myslela ze to je danula do prkynka ze zvizatama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: tak to muselo být nepříjemné. To ti spadl kámen ze srdce, že? To je lepší než adrenalín :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a evičko, vole se neříká :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja vim :pensive: :pensive:
30. říj 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, přestaň mě sledovat, Ty špióne:grinning: však jsem jenom psala, že se vždycky seberu a jdu do toho znovu a znovu, copak bych toho mohla mít tolik za sebou, kdybych tomu pořád nevěřila? Ale k tomu patří i to ouvej, no. Věřím, že to nejkrásnější mám před sebou:slight_smile: to víš, já neumím psát kraviny, když o něčem něco nevím a neprožila jsem si to, ale ta touha a víra mě žene dál a dál:slight_smile:
30. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda tady to jede.....................me vcera vecer taky nesel kun tak jsem to vzdala a pocitac jsem vypla.............asmi to by bylo super prekvapko :wink: :wink: :wink: :wink: moc ti to preju........fuuuj ted jsem prisla z obchodu tasky tezke a ted me boli bricho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi tak ho dej do vibracniho sedatka ne?????????
30. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: co se tak přetěžuješ? že ty chceš nějak tomu Domčovi pomoct. :wink:
30. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nn musela jsem trosku nakoupit bo tu nic nebylo uz................ale uz to seru ty nakupy............
30. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja vim co myslis :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
OMG, další chovatelka koňa, co jí zdechnul:grinning: Ahoj Katrinko:slight_smile:
30. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj belisku :wink:
30. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdi :grinning: :grinning: :grinning:

jdu cumet na zoufale manzelky zase nakouknu ale si myslim ze jak to zapnu danik otevre oko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek