• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
ne tehuole ale tehule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: cooooo auto??? No tak to je síla. Zloděje bych tam teda nečekala. :frowning2:
jj cien: tak tebe už asi nedohoním, jsem chtěla těhulkovat s tebou, tak nevadí, třeba se to jen o měsíc posune. :wink:
30. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi diky :grinning: :grinning: az ted jsem tu reakci od Bellinky pochopila :grinning: :grinning: :grinning:

Teda Kaso,tos mela divokou kontrolu i se zlodejem-jak ve filmu :confused: ,gratulka ke gestacnimu vacku!!!
30. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to bude v poho.Tak už vím,že na sraz bych mohla dorazit taky,protože tím ,že nemocenskou mi vypíše jestli bude vše dobře pokračovat za 14 dní tak to stihnu,akorát se musím s někým domluvit jestli nepojede někdo autem a nebude mít volné místečko.To mhd nějak nemusím a stačí mi to cestování do práce.
30. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Kasi tvoji zprávu jsem přehlídla, takže mimi je tam jedno? Nebo se ani nestihl pořádně podívat? My jsme tam byli na 10.20 a jak se tak dívám na fotku,tak asi jsme se minuly ve dveřích,já jsem tam byla s malým.. A právě jak jsme odcházeli,tak tam sestra volala a nikdo nešel,prázdná čekárna a ještě jsem v autě říkala manž.,že tam byli dnes samí chlapi a ženské nikde,no to je síla s tou krádeží. Ale to oni tam asi byli už dříve a sestra na to zrovna přišla,nebo je viděli při činu???
30. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych vás holky konečně všechny poznala. :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, to mě mrzí, že se zázrak nekoná, moc jsem Ti to přála, ale sněhurečka maličká bude určitě ta pravá:slight_smile: Evička vám, ale zapoměla říct, že se tak řehtala, že jsem jí nerozuměla. Teď už vím, proč mi Martinka neodpovídá, když jsem mačo:grinning: nieri, to je fuk jak píšeš.
30. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak teď jsem dočetla,že za nima vyběhli,fakt neumím ani číst v klidu :angry: No tak to je síla, to my museli právě předtím nějak odjet a ty jsi šla asi na řadu hned,když tam nikdo nebyl. A tím že bylo prázdno,tak měli volné pole,to je děs.
30. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda musíte udělat někdy koncem listopadu další srazík :wink: ten další víkend opravdu nemůžu.
30. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé teď si tě vybavuji.Ahojki.Né sestry je chytli při činu jak nasedají otvírají auto,ze kterého si stačili odmontovat SPZ ,tak na ně volali,ví i přesně jak vypadali,a říkali ,že vypadali stejně jako ti co tam kradli před časem.
30. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to auto teda ukradli jo?
30. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj verunko no problema
Belli nejsi maco,ale zlaticko nase :slight_smile: jen jsem proste nevedla,co na to odpovedet :wink: ,bo jsem to nepochopila :grinning: :grinning: a pred zrcadlo radeji vubec nechodim a hlavne nerozíham,jak jdu nahodou kolem :grinning: :grinning: bo vypadam jako socka domaci,v teplakach a mastna hlava..OMG,dnes jsem sice mimoradne umyta :wink:

Adrim,prijdes na srazik,at se pozname??
cien: mimořádně umytá, to zní jako by ses vůbec nemyla :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde je očko, doufám, že ta bude mít aspoň pozitivní zprávičku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj veru ja su taky vecne mastna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neni cas na blbosti je treba byt na konovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyz dite spi
30. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prý jo,byl tam strašný frmol,volali policajty ti řekli ,že teď nemůžou ,že musí počkat.Takže nebyl vůbec čas na něco se zeptat,ale chápu to,budu muset vydržet ještě 14 dní. :slight_smile:
marti IP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj Evi :wink:
30. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi asi jo,malým vám zablokoval cestu - vstup a to ještě jsme ho nemohli dostat z čekárny,pořád tvrdil maminko já papám víš a pak mi řekl co to mám na nohách, já si po dlouhé době vzala míń sportovní oblečení a k tomu kozačky a on se mi začal řehtat,že to mám gumáky...No ostuda.
Cienko já bydlím kousek od pizzerky a mám to tam moc ráda,jenže já na sobotu nemám hlídání,mamka asi bude na Slovensku příští sobotu,manž. nemůže a pokud to je v nějakém salonku kde nejsou ani ty hračky,tak by mi tam malý vydržel tak pár minut...To jedině,že bych přišla fakt spíše pozdravit.Záleží kde vždy sedíte.
30. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: já nemám dítě a vypadám příšerně. Potřebovala bych si oholit nohy, protože už na nich mám doslova prales. Bych mohla svého muže trumfnout, potřebuju k holiči...
30. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaroš na to reagoval ,že kdyby policajti hned vyrazili,tak že je mohli chytit,protože aut bez spz zase tolik nejezdí.
30. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Asme ,oholit nohy potrebuju uz mesic !!a o chachule ani nemluve :grinning: :grinning: uz na minulou kontrolu ke Kajovi jsem sla jak z pralesa a nohy jsem zamaskovala podkolenkama :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda v polane hotova detektivka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asmi nic si z toho nedelej jsi sikulka ze to beres tak jak to je............ :slight_smile:
verunko k holici s tema nohama uz ti to ani strojek neveme ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja na to holeni taky kaslala ale tedka se radsi holim casteji pac clovek nikdy nevi at tam nejsem v porodce za opici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: tak to jsi mě pobavila, jsem to super napsala, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To se nám to tady zase rozjelo. Se chechtám, až mě bolí břicho. Cien zamaskovala podkolenkama, to by mi nepomohlo, by mi to trčelo i skrz.
30. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi připomělo Adélu ze superstar jak řekla,že neví na co si ruce česala :grinning:
30. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
se z vas poseru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a jsem na tom podobne jako veru s chlupama i pre podkolenky by to lezlo a chachula je oholena pac byla u pana dr :sweat_smile: :sweat_smile: jinak by nebyla videt
30. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď si vás, pro jistotu, čtu 2x a zase uvažuju, jak As sedí u holiče bez kalhot a prý: dohola, prosím:grinning: Adrim, tak vem malého taky. Kaši, tak za 14 dní už bude určitě i srdíčko.
30. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek