• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Asme :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi cislo :grinning:
30. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tedka uplne porezanou nohu jak sem se ve stredu holila valila ze me krev jak s prasete :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se hezky vyspali oba :grinning:
teď Mates nadává v křesílku tak jdu rychle pouklízet :wink:
asmee tak se sněhurkou už to určo vyjde :sunglasses:
katrin já jsem si holila nohy těsně než jsme jeli do porodky, Kuba rostl :grinning: :grinning:
zase nakouknu :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko ty musis byt pripravena-nevis dne ani hodiny a pudes na predvadecku! :wink:
30. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi to verim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za chvili mamka bere samika aspon na chvili ven tak pak taky honem uklidim...........
30. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to fakt napsala jak debil. Já opravdu potřebuju k holiči, ale s vlasama :grinning: :grinning: :grinning:
Bell: tak to bych musela asi do nějakého jiného salónu, když bych byla bez kalhot :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti jj ale to holeni me doslova nici nejde to poradne vsede ani vestoje....................hotova katastrofa..se tesim jak budu po porodu to se nebudu holit cele sestinedeli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak to pak budeš chodit katrin jako chlupáček. :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj katrinko ale to te zas bude bolet a lechtat siti at pipky ci bricha senm si taky rikala ale jak mi v jizve zacly rust sem myslela ze vyrostu ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj budu opicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne si delam srandu pak bych to uz neoholila vubec to afro vsude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako ze by to slo tezce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,Katrinko,podle tveho briska v albicku si to holeni fakt ani neumim predstavit...ale to jsou male veci :wink: ,hlavne at Domik zvladne cestu na svet rychle a bezpecne :slight_smile:
30. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo holit se budu ale nejdrive na vanoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jooo mame super tema :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: holky me uz boli spek,jak se tu chlamu :grinning: jako za starych casu :wink: ,jen ta Ocka tu chybi--
30. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera mel bracha narozky mel 15.let tak jsem mu koupila kondomy.jsemzvedava jak se bude tvarit toho 7.11.jak to dam
30. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti :grinning: :grinning: :grinning: jj je to super jak si tady piseme a jen my a ne ti "vetrelci" marti vyfot brisko :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
v momentě nepracovitosti jsem nahlídla a mám dost, katrin vetřelci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
očko šup sem s tajemstvííííííííííííím :wink:
30. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si numero uno :grinning: :grinning: :grinning: jeste ze ten danula chrupka se muzu odreagovat kozy moje :grinning:
30. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ocko kaj jestes
30. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko, kašli na holení, však oni si Tě připraví a jestli bude čas, tož je požádáš i o nožky, no:wink: jací vetřelci? Mimoň volá SOS, bo nerozumí, OMG.
30. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no auto a nějáké peníze a snad i doklady ukradli,já jsem měla v čekárně nechanou bundu a v kapse klíče od bytu ,ale ta tam naštěstí zůstala.
30. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to tady pročítám a nestačím se divit :grinning:

As, mrzí mě to...ale máte zmrzlinku, tak teď už to výjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Očko, teda já zírám, chci taky vědět to překvápko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

JInak koukám, že tady zábava absolutně nevázne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes to tady jede o 106 :wink:
30. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jduý na cumendu jestli maly dycha hned su zpet :grinning:
30. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pssssst,ale krasa :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mam radost!!!
30. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
belli oni tam holi tema jednorazovkama to by me dorezali ganc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cau luciku
30. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já takýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky na jare nebo jak bude krasne teploucko udelame mega srazik i s detma ja vemu samika romca honzika adrim misu rozi matyska evca danika vemu i domcu martinka dvojcatka lucik taky prcka kasa taky :grinning: a dalsi prijdou jako krasne tehulinky
30. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek