Kelišky z Fertimedu 2

Tak a jedeme dál....
j.cien
30. říj 2009
Asme 😃 😃 😃 ty jsi cislo 😃
katrin111
30. říj 2009
ja mam tedka uplne porezanou nohu jak sem se ve stredu holila valila ze me krev jak s prasete 😃 😃 😃
rozi.nka
30. říj 2009
tak jsme se hezky vyspali oba 😃
teď Mates nadává v křesílku tak jdu rychle pouklízet 😉
asmee tak se sněhurkou už to určo vyjde 😎
katrin já jsem si holila nohy těsně než jsme jeli do porodky, Kuba rostl 😃 😃
zase nakouknu x-)
j.cien
30. říj 2009
Katrinko ty musis byt pripravena-nevis dne ani hodiny a pudes na predvadecku! 😉
katrin111
30. říj 2009
rozi to verim 😃 😃 😃 😃 😃 za chvili mamka bere samika aspon na chvili ven tak pak taky honem uklidim...........
asmeena
30. říj 2009
jsem to fakt napsala jak debil. Já opravdu potřebuju k holiči, ale s vlasama 😃 😃 😃
Bell: tak to bych musela asi do nějakého jiného salónu, když bych byla bez kalhot 😃 😃
katrin111
30. říj 2009
marti jj ale to holeni me doslova nici nejde to poradne vsede ani vestoje....................hotova katastrofa..se tesim jak budu po porodu to se nebudu holit cele sestinedeli 😃 😃 😃 😃 😃 😃
asmeena
30. říj 2009
jé, tak to pak budeš chodit katrin jako chlupáček. 😃 😃 😃
evcaa
30. říj 2009
joj katrinko ale to te zas bude bolet a lechtat siti at pipky ci bricha senm si taky rikala ale jak mi v jizve zacly rust sem myslela ze vyrostu ja 😃 😃 😃 😃 😃
katrin111
30. říj 2009
jj budu opicka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ne si delam srandu pak bych to uz neoholila vubec to afro vsude 😃 😃 😃 😃 jako ze by to slo tezce 😃 😃 😃 😃
j.cien
30. říj 2009
JJ,Katrinko,podle tveho briska v albicku si to holeni fakt ani neumim predstavit...ale to jsou male veci 😉 ,hlavne at Domik zvladne cestu na svet rychle a bezpecne 🙂
katrin111
30. říj 2009
jooo holit se budu ale nejdrive na vanoce 😃 😃 😃 😃
katrin111
30. říj 2009
ty jooo mame super tema 😃 😃 😃 😃
j.cien
30. říj 2009
😃 holky me uz boli spek,jak se tu chlamu 😃 jako za starych casu 😉 ,jen ta Ocka tu chybi--
katrin111
30. říj 2009
vcera mel bracha narozky mel 15.let tak jsem mu koupila kondomy.jsemzvedava jak se bude tvarit toho 7.11.jak to dam
katrin111
30. říj 2009
marti 😃 😃 😃 jj je to super jak si tady piseme a jen my a ne ti "vetrelci" marti vyfot brisko 🙂
rozi.nka
30. říj 2009
v momentě nepracovitosti jsem nahlídla a mám dost, katrin vetřelci 😃 😃 😃 😃 😃
očko šup sem s tajemstvííííííííííííím 😉
evcaa
30. říj 2009
katrin 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ty si numero uno 😃 😃 😃 jeste ze ten danula chrupka se muzu odreagovat kozy moje 😃
evcaa
30. říj 2009
jo ocko kaj jestes
bellka
30. říj 2009
Katrinko, kašli na holení, však oni si Tě připraví a jestli bude čas, tož je požádáš i o nožky, no;-) jací vetřelci? Mimoň volá SOS, bo nerozumí, OMG.
kasa
30. říj 2009
Jo no auto a nějáké peníze a snad i doklady ukradli,já jsem měla v čekárně nechanou bundu a v kapse klíče od bytu ,ale ta tam naštěstí zůstala.
luciik
30. říj 2009
Ahoj holky, tak to tady pročítám a nestačím se divit 😃

As, mrzí mě to...ale máte zmrzlinku, tak teď už to výjde x-) x-) x-)

Očko, teda já zírám, chci taky vědět to překvápko x-) x-) x-)

JInak koukám, že tady zábava absolutně nevázne 😃 😃 😃 😃
asmeena
30. říj 2009
Dnes to tady jede o 106 😉
evcaa
30. říj 2009
jduý na cumendu jestli maly dycha hned su zpet 😃
j.cien
30. říj 2009
pssssst,ale krasa :-x x-) x-) x-) mam radost!!!
katrin111
30. říj 2009
belli oni tam holi tema jednorazovkama to by me dorezali ganc 😃 😃 😃 😃 cau luciku
katrin111
30. říj 2009
ja taky x-) x-) x-) x-) x-) x-)
luciik
30. říj 2009
já takýýýýýýý x-) x-) x-) x-) x-)
asmeena
30. říj 2009
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
katrin111
30. říj 2009
holky na jare nebo jak bude krasne teploucko udelame mega srazik i s detma ja vemu samika romca honzika adrim misu rozi matyska evca danika vemu i domcu martinka dvojcatka lucik taky prcka kasa taky 😃 a dalsi prijdou jako krasne tehulinky

Začni psát odpověď...

Odešli