Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
3. lis 2009

mnam.zitra udelam rizoto mam na nej chut..................

katrin111
3. lis 2009

hmmmm...to se bude jirka mit 😉 😉 😉 😉 😉

evcaa
3. lis 2009

zitra budes rodit 😵

rozi.nka
3. lis 2009

tak už je to tam, přidala jsem i foto před porodem 😀

evcaa
3. lis 2009

hm nebude pac on asi nebude hravy takze utru nudlu u nosa 😀 😀 😀 😖

katrin111
3. lis 2009

kez by..............ale neverim tomu........................kde zmizla rozi s tou hrazdou.............

rozi.nka
3. lis 2009

člověk vás tu nechá chvílu o samotě a vy drbete jak vzteklé 😕 😀

katrin111
3. lis 2009

rozi ta fotka tebe pred porodem me totalne depta ☹ ☹ ☹ hrazda krasny maly jeste vic a body nema chybu 😉

katrin111
3. lis 2009

evi tak pak na nej skoc a bude akce 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
3. lis 2009

proč tě deptá?? 😕

evcaa
3. lis 2009

danula uz je vzhuru a uz i basti 😀

katrin111
3. lis 2009

nahani mi strach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a co papka dobreho???jeste asi nutros ze?????

evcaa
3. lis 2009

rozi pekne veci a maly je fajny 😉

katrin111
3. lis 2009

jak vidim a citim nemocnice tak mi je uplne hnusne.................. 😝 😝 😝

evcaa
3. lis 2009

jj nutrilon a neboj zlato jestli budes rodit prirozene budes to mit rycle druhrodiky prej ani nevi ze rodi rikala mi to mamka a kdyz bude CS tak to taky das hlavne at je doca v poradku to je nejdulezitejsi a ty samozrejme taky 🙂

rozi.nka
3. lis 2009

díky za pochvalu holky, je třeba jednou za čas znásilnit tchýninu peněženku 😀 😀
katrin neboooj, těch pár hodin vydržíš a pak už jen tuleníčko s Domíkem 😵 😵 budeš si dávat epi?
malý už se budil, ale ještě jsem ho ukecala tak zase spí 🙂

evcaa
3. lis 2009

opravA DOMCA

katrin111
3. lis 2009

evi budu si pripadat jako prvorodicka kvuli toho meho prvniho cisare...................rozi ja nevim jestli ten epid.to musi dr.asi uznat za vhodne ne???ja se bojim ze se zase nebudu otvirat............platilas neco za ten epidural????na to tulenicko se uz tesim ale to si jeste pockam.jejda on me strasne tlaci dolu to je des

rozi.nka
3. lis 2009

evi to je pecka 😵 já bych ho sežrala mít ho po ruce, ty vlasiska a ty mega oči 😵 😵 😵

katrin111
3. lis 2009

krasny danecek.jak krasne vyklada.....prava keliska 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
3. lis 2009

no za epi jsme platili 1700,- na fifkách, to má každá nemosnice jinak. a předtím ti vezmou krev a udělají testy aby věděli jestli to můžeš nebo ne. a taky s tebou vypíšou papíry jestli bereš nějaké léky, jestli máš alergie a takové kraviny 😉
já jsem to nejdřív nechtěla kvůli peněz, přišlo mi to jako vyhazování ale teď jsem ráda, že jsem si to dala. než jsem ho měla tak jsem nijak nekomunikovala a byla jsem pohroužená sama do sebe kvůli té bolesti a pak jsem byla veselá, hezky jsme si s Kubou a sestrama povídali a bylo to takové uvolněnější díky tomu že mě nic nebolelo. no příště, pokud nějaké příště bude to chci zase 😎

evcaa
3. lis 2009

JJ CELA MAMA SE NEZAPRE A DEKUJU DAVAM DALSI TAK ZAS POSLU ODKAZ 😉 😉

katrin111
3. lis 2009

ty jo tak to je palka jako svina uz ted jsem zadluzena po usi 😀 treba ani na to nebude cas.....................

evcaa
3. lis 2009

rozi priste bude ja to vim ja chci priste a zase chcu cisare to vim uz ted 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
3. lis 2009

u nas je epi zadara

michina
3. lis 2009

Ahoj holky, tak se tady zase na chvili ukazuju, vidím, že tady je veselo, milo, same tehulinky, KatyM. moc gratuluju a držím pěsti, at vse dojde ke zdarnemu konci!

A co sjem se to docetla o kajovi, on odchazi z Fertasu?? To at mi nedela, chlapec jeden usata, to neeeeeee... 😕 Ke komu tam budu chodit...? Nevíte, jak to tedy je?

katrin111
3. lis 2009

evi ja teda cisare uz nee..............jo???tak to jdu rodit do havru kdyz se to tam neplati a to jestli se zato u nas plati stejne zjistim asi az v porodce ze???na netu o tom nepisou...............

katrin111
3. lis 2009

ahoj michi.nevim holky ti napisou vic o tom kajovi.............tedka fertas prijde diky tomu skoro o vsechny pacosky..co jinak jak je?????

rozi.nka
3. lis 2009

já jsem ochotná jít rodit přirozeně, ale jak říkám jen s epi 😀 měla jsem bolestijen dokud mi ho nepíchli a pak mě bolelo jen to jak malý sestupoval těma porodníma cestama a to byla tak slabá hodinka, což se dá vydržet, i když v tu chvíli mi to k vydržení teda nepřišlo 😀 😀 a pak jen zatlačit a pinďa je venku 😵
jako když to vezmu zpětně tak jsem měla na prvorodičku naprosto luxusní porod 😉 si myslím já teda 😀

katrin a tebe nebudou brát císařem když jsi měla první císař? to by myslím měli, né? 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru