• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Taky si myslím,že by jsi si měla Marti pro svůj klid zajít k doktorovi.
7. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco ahoj:wink: jj, máš pravdu, že se ještě neznáme, ale až se poznáme:grinning: už ať to máš taky všechno za sebou a na ty peripetie si ani nevzpomeneš. Taky jsem tolikrát uvažovala, jestli má cenu se pořád tak honit a být posedlá tím miminkem, pak kouknu na těhulky jak jsou šťastné a vím, že to má obrovskou cenu, ale čeho je moc, toho je příliš, tak už je čas, aby to vyšlo, né:slight_smile:
7. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to vyjde BElli neboj Jaro to jistí. :slight_smile: :slight_smile: A musím ti pak předat talismánka pro štěstí. :slight_smile:
7. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho jbeli,,,to maš pravdu,,,,,,,,,,,
7. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si pis belli to uz je ten nejvyssi cas!!! jsem si rikala ze budu neco delat,zatim jsem jen vyzehlila a opet sedim u kona.
jsem desna :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však je víkend Kači tak musíš taky odpočívat. :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tys aspon kačko vyžehlila,,kdežto ja jen vyprala,a ješte to vyprala pračka za mě,,,ale povesila sem pradlo,,jinak lautr nic!!!!i obed delal muj muž ,,takhle sem ja dneska byla zhnila!!!! :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebojte příští rok už budeme všichni buď maminky nebo maminky čekatelky. :grinning: :grinning: :grinning: Prostě si to zasloužíme. :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
se na to vykašlu,,ja proste tady dycky chytnu trojskeho kone!!!!!!!!!!! mam avg test a ten mi ho tady dycky zachyti,,,to je taky duvod proč tady nelezu,,,,,,, :angry: :angry: :angry: je to normálni už po druhe dneska to lečím tady :angry: :angry:
7. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco ty chytnes na konikovi trojskeho kone??? :confused: :astonished: :confused: :astonished:
7. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pernamentně!!!!!!! na žadne jine stranky nechodim,,,jen tady a vždy mi ho tady zachyti avg...a ted to projiždi celou tukontrolu,,,,tak se mi t ostava od leta......ja tady ani nelezla radeji,,,vždy sem spala marti d ip...c onoveho ale nelezla sem tu bo sem ho vždy chytla,,a ted sem tady tak přes hodku a už sem ho dvakrat dostala :angry:
7. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ty maš změněnou fotečku :wink:
7. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem povečeřela dve tabletky estroferm,,a navrch ješte housky,,,,, :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ji jen trosku zvetcila :sunglasses:
7. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ji tase zmensim se tam nejak sklebim :grinning:
7. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik toho denne beres ? ja jen 4 rano.
7. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja beru dve rano jednu odpo..a večer dve takže 5 denne
7. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je asi jedno jestli to beru najednou ne.
7. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééé nestresuj,,určo je to jedno,,,,jen ja bych to asi tolik tabletek nezvladla najodnou :grinning: :grinning: bych blinkala asi :grinning:
7. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic zeny ja uz fakt mizim bo nic neudelam :unamused:

martinko a ty se opatruj a nejradeji bych byla kdyby jsi jela nekam za odbornikem.
7. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa a pěkny večer :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj holky :slight_smile: jsem tady verčo měla jsem návšťevu a telefon mám na tiché vyzvánění tak jsem neslyšela :wink: teda tak den tu nejsem a takové změny :slight_smile: jakto že jste neměly srazík??????já jsem čekala nové fotečky a vy nickaczi tak příští týden :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: pochopila jsem to dobře?
7. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dneska měla něco jako sex po nevím jak dlouhé době :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ,,,,,no tež odjdeš jak ja odchazim)))))do koupelny)))) a skype mi blbne ,,co noveho a co ty narozky u marti dojdešM?????
7. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
veruš a ty jsi první na řadě??? já jsem ti to říkala že ještě letos budeme těhu!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no marťa mi ještě nepsala kdy to je ale určitě dorazím a ty už víš kdy to slaví? :wink:
7. lis 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
boži koukni do pošty
7. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
do jaké ja žádnou nemám? :unamused:
7. lis 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra :grinning: :grinning: :grinning: maš do ip
7. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
cienko buď silná to bude dobré :wink: :wink: :wink: mimišci se určitě drží zuby nehty i když je ještě nemají :wink: :wink: :wink:
7. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek