• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
sjed myší nahoru na stranku a maš tam interni poštu :grinning: :grinning: :grinning: božka!!!!!!se chlamu :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdechá mi kůň, OMG! Tož to mám jít asi uklízet, no:wink: holky zlaté, moc na vás myslím a držím pěstičky pro štěstí:slight_smile:
7. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no no je sice pravda že jsem trošku pila vínečko a možná jsem i rošičku piclá ale vím co je IP :grinning: :grinning: :grinning: už jsem ti odepsala :wink:
7. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty js išikovna děvucha,,i po víně ,,,vim to a ja taky :grinning: :grinning: :grinning: a ano setra mi dnes říkala že sje mted už první tak uvidime :dizzy_face:
7. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty jsi byla v Polance dneska? nemáš jít až v pondělí?
7. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych rada šla do toho stebou))))ale ležet stebou napokoji,,no to teda nevim nevim,,,a vínčo tam určo nebudou mit ani balkon :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme že uvidíme ty dvě čárky néééééééééééééééééééééééééééé? :wink: :grinning:
a ještě letos :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: no ja doufam že uvidime a ověsíme si stim stromeček :grinning: :grinning:
no to by nebylo špatné kdyby jsme spolu byly na pokoji ty naše chlapy teď momentálně vlastně nepotřebujeme :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kež bys měla pravdu,,,,a jak to jde jinak???sme jeli z tech lazni kolem tebe a krmelina tak jsem si na tebe vzpomela,,,ale nenašla bych to už
7. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my vubec ted vlastně chalpy nepotřebujeme,,,ale dneska rano sem mela vymenu menší,,, :grinning: a pak bylo usmiřovaní :grinning: :wink: tak sme se trošičku potřebovali,,,ale fakt jen trošičku :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a víš že už mi dneska škubalo rukama že bych začala s vánoční výzdobou ale vánočně si vyzdobit byt těhotenskýma testama to mě nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: každopádně jako návrh přijato :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
7. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo to kdybych udelala ja doma tak tomaš mi daa fouknout,,,,,, :grinning: :grinning: :grinning: no ja už začala vanoce tim že sem koupila na pečeni neco,,,,,,,,,,a nebyla jsme dneska v polance ale mi volali rano viš
7. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi je dneska po delší době tak nějak líp konečně jsem se odreagovala možná to bylo tím ranním sexíkem a nebo teď tím večerním vínečkem :wink:
7. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo IP
7. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je to nahoře víš? :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty taky ip :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: vím kde to oje,,,,,,,,,,ja víno neměla ,,,ale chladi se v lednici )))))) :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tady,me se kurna nic nechce. jdu si oblect pyzamko a jdu cucet na televizi. zitra je taky den :sweat_smile:
7. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže na to kašleš jo?? kačko?? a maš už volno??
7. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miláčci já se musím rozloučit bo mi přijela segra s rodinkou na noc a tak se jdu poňuhňat se synovečkama papapapapapapapapapapapapa zítra :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa a ja jdu taky papapa
7. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vikend mam volny a pak uz mam nemocenskou.
7. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak krasnou dobrou noc ja jdu uz taky k televizi uz mam i to pyzamko.

tak pa,pa
7. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lejdyz martinko vzdycky jsem co hodku nakoukla a uklidnila se jaks taks ze jsi v poho az na tu horecku :confused: :confused: :confused: :confused: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: sakra to ne i mozny tak hajnia odpocivej ja zas zitra nakouknu pa mlacci dobrou noc a sledke sny preji
7. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé taky jdu popřát krásný večer a hezké sny,dneska jsem to tak trošku prospala. :slight_smile: :slight_smile: ,ale asi jsem to po té dětské noci potřebovala.
Veruš,psala jsi ,že když si jela z lázní ,tak jsi jela přes Krmelín,to si byla V lázních Klimkovice?Jestli jo,škoda,že jsem o tobě nevěděla,ráda ,bych vás už holky všechny poznala osobně.To jsme se možná mijeli a ani jsme o sobě nevěděli.Zatím se znám okorát S Romčou,Belli,a Asmenkou.A to jsou super holky.No s Romčou asi nejdýl,s tou jsme spolu pracovali.A zažili už několik super akci. :slight_smile: :slight_smile: Tak se mějte všichni krásně,a hlavně Martinko ať je ti trošku lépe,a hlavně ať jsou broučci v pořádku.A oni budou. :slight_smile: Tak hezký večer a dobrou noc. :slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsme z narozek doma bylo fajne jsem uplne nacpana k prasknuti..............jdu vam poprat vsem dobrou nocku,paaaaaaaa
7. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky, jdu popřát dobrou nocku a krásné sníky:slight_smile: Marti, tfujtfujtfuj, ať jde horečka do pryč a je Ti líp, sluníčko. Katrinko, tak sis narozky užila, super, tož Domča už může ven, co? Tak dobrou s bobrou:slight_smile:
7. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky preji krasne i kdyz mlhave rano ja uz mam utrnej prach umytou koupelnu a opet uspane ditko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeste mi chybi vysat a vytrit :angry: :angry: jinak dnes budem davat danulkovi na obdek kasi lzickou at vim jestli mu z ni nebude zle a pak mu dam plnou davku na noc na obidek dostane jen trosinku a od zitrka zaciname s mrkvickou hned po O sem soupnu fotky a na youtube videjko jak mu to slo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Martinko prosim te co ty zlaticko objev se co nejdrive sem jak na trni jestli jsi v poradu kotatko

katrinko tak pozor na praskani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek