Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
13. lis 2009

adrim: o tom mi ani nemluv, mně se to moc líbí jak má někdo doma pár skříněk, je to takové vzdušné, ale já mám teda skříně až po strop a ještě od stěny ke stěně a vše mám plné a to ještě nemám ani děti. 😅

asmeena
13. lis 2009

Si teď v práci užívám, zatím nemám nikoho v kanceláře a tak se láduju citrónovou babetou (zase měli v akci 😀 ) a prolívám to teplým čajíčkem. 😝

beruska81
13. lis 2009

dobré ránko, asmeenko ty mi děláš chutě, babetu přímo miluju. My budeme snídat palačinky od večeře.
Já s těma skříněma taky měla problém, ale máme jednu místnost jako šatnu, nechala jsem si udělat skříně na míru, takže nikde jinde žádné skříně nemám. 🙂

asmeena
13. lis 2009

Jé beruš, tak to ti závidím, já mám ráda volný prostor. Ale do našeho 2+1 to nešlo jinak udělat než všude nacpat skříně.
A na palačinky se taky chystám.

kasa
13. lis 2009

Dobré ranko kelišky,tady už to žije,jé palačinky ty bych si taky dala asi si je udělám možná na večeři,protože snídala jsem rybičkovou pomazánku,na oběd máme špenát ,včera jsem ho udělala více,tak ho budeme mít ještě dneska. 🙂 🙂 🙂 a tak večeře by byla reálná. 🙂 🙂 🙂 .A co je to Asmen ta babeta tu neznám.Babetu znám jen motorku. 🙂 🙂 🙂 .
Se skříněma jsme v našem 2+1 na tom taky podobně. 🙂 Myslím,že tenhle problém se řeší úplně všude. 🙂 🙂 🙂 🙂 .Tak ať vám to holky v práci rychle uteče a hlavně pozor na pátek 13. 🙂

kasa
13. lis 2009

Tak jsem teď asi na hoďku po utroši vytuhla,ale chystám se dnes na úklid,protože Peťa má noční,ale odpoledne má sraz ze základky ,tak budu sama ,tak můžu rychle uklidit,protože má o víkendu nočňucha ,tak to budu muset být potichoučku ať se vyspí. 🙂
A co dneska všichni podnikáte?

princ
13. lis 2009

Ahojky, co dneska podnikout? to je otázka, jestli budu odpoledne pěkně tak se asi půjdu projít ven a to asi sama,protože manža je v práci až do večera.... takže mám smůlu. Jinak dneska na oběd mám sladké zelíčko, jelitko a bramburek .... 😀

kasa
13. lis 2009

No mě volala teďka kamarádka,že se odpo staví jestli může,tak jsem ráda,protože tím ,že zatím nemám vycházky,tak je ten den trošku dlouhý. 🙂 Tak aspoň zdrbneme.Teď jsem hoďku kecala se ségrou přes skype,díky za tento vynález,protože jinak bychom určo nemohli tak vykecávat a tak často se slyšet. 🙂 🙂 🙂

j.cien
13. lis 2009

Krasny patek Kelisky 🙂 nefungoval mi net...tak se hlasim az ted 😉
Venku slunickove,tak mam hned lepsi naladu 🙂

kasa
13. lis 2009

Ahoj Marti,tak co tvoje zdravíčko,je už to lepší.Doufám,že jo.Jo,jo dneska tam je hezky sluníčkově,ale zatím nemám vycházky ,tak stejně nemůžu někam na procházku,ale jestli půjdeš s broučky na prochajdu,tak nasbírej sluníčko i za mě. 🙂 🙂 🙂 Já jsem zrovna doobědvala,a užila si vitamínky a koukám na sama doma. 🙂

rozi.nka
13. lis 2009

ahoj holky tak já jsem od včerejšího večera ko, měla jsem teplotu 38,9 a asi se o mě něco pokouší. Ke všemu jsem zapinkala kojení ptž jsem kojila z jednoho prsu a ten druhý už jsem neodstříkala tak mě bolí, mám je vařící a napnuté. Ale volala jsem do porodky tak už mám přesné instrukce co a jak tak to bude dobré 🙂
aspoň že Matýsek je hodný, nají se a spinká sám v posteli, láska moje 😵
přeju vám krásný víkend 😉

kasa
13. lis 2009

Rozinko,tak se rychle uzdrav,ať je ti lépe.A vím od sestřenky i kamarádky ,že na bolavé prsa jim pomohl obklad z tvarohu.Tak hlavně ať je ti co nejdříve lépe.

adrim
13. lis 2009

Ahojky holky, na mě taky leze chřipajzna,doufám,že ne ta prasečí 😒 BYli jsme v neděli slavit roček od synovce a ten byl hrozně nachlazený,teplotu sraženou sirupem,nikdo nám nic neřekl,tak malý od úterka taky rýmuje a kašle,navíc máme pořád problém se smrkáním,tak to je kruté. A mně je divně dnes,bolí hlava,celé tělo,zimnice,rýma. Rozinko to už máš asi zánět co? Já jich prodělala několik a mně zabraly jen atb., ale samo jsem taky zkoušela tvaroh, alkoholové obklady,sprchu atd. Tak ať je brzy líp.
Cienko a ty jsi už v pořádku? Určitě ti je líp,že? Kdy jdeš vůbec na ko?

radule82
13. lis 2009

Ahojte holky, jen jsem nakoukla :( a hned fičím do postýlky.. skolikala mě totiž chripajzna se silným kašlem, mám prý chycené průdušky, tak papam tablety :(( a to jsme pozvani zítra k sestře na 30.tiny a vzhledem k tomu, že čeká rodinu, tak je to ohrožené, pokud se do zítrka nezlepším, tak k ní bohužel nebudu moci jet 😠 😔

Ale nejdůležitější je, abych byla zdravá a já ji nenakazila...

j.cien
13. lis 2009

Holky zalate-tak se lecte!!
Rozi,at ten zanet rozezenes 😉 a at muzes dal krasne kojit 🙂 !
Adrimko to ke k vzteku,chytit na navsteve chripajznu...ted toho bude vsude,marna slava..tak se z toho rychle vylizejte 😉 Ja jsem uz lepsi,ale ryma stale zarazena v tech dutinach,takze nic nejde odsmrkat a neustale uspany nos me privadi k silenstvi..nezbyva nez to vydrzet...
Kontrolu u Kaje mam az 26.11

j.cien
13. lis 2009

Radulko koukam,ze tebe taky premohl bacil 😒 chudacku,tak at to rychle zazenes 😉
Toto blbe chripkove podzimni obdobi...ach jo,to radeji trochu snehu a paradni mraz,ve kterem zaden bacil neprezije!!!

adrim
13. lis 2009

Jé holky tak to tu marodíme snad skoro všechny...Jé jak já už se těším na jaro a sluníčko. Ale ještě i na vánoce s malým a cukrovíčko 🙂

kasa
13. lis 2009

Holky zlaté kelišové,tak se brzy všechny uzdravte.Já zatím odolávám,ale nevím jak dlouho,protože Peťa je taky pořád na hromadě. 😒 .Tak doufám ,že mě nenakazí.
Tak raději všichni pod peřinku,teplý čajík s citronem,proložený zázvorem,a snad bacilky brzy odejdou.

adrim
13. lis 2009

Teď tu byli u nás doma otravovat s nějakou nabídkou parfémů, tak jsem jim řekla,že navonět nechci,že mám chřipku,tak pelášili 😀 Snad budu do pár dní fit,protože cca za 5 dní čekám ms a mám jít hned na tu hydrolaparku,nechce se mi čekat další měsíc,to budou ještě i vánoce.

asmeena
13. lis 2009

ahoj holky,
adrim: to je ale hnus, že vás pozvali na oslavu a neřekli, že je malý nemocný. Je to pak zbytečné, když se taky nakazíte.

sido: a co ty? Byla si dnes na kontrole?

princ
13. lis 2009

Adrim a nechceš spíš změnit CAR než jít na hydrolaparku?

princ
13. lis 2009

Já bych Fertimedu nevěřila ani co se vleze za malíček

adrim
13. lis 2009

Jj Asmeen kdyby šlo o mně,tak by mi to nějak nevadilo,ale když mám malé dítě, tak bych taky byla více ohleduplná...Asi už měli objednaný dort a tak a nechtělo se jim to odkládat,já bych klidně přijela i přes týden...
Princ já nevím jaké máš zkušenosti s Fertimedem, ale já co jsem zjišťovala, tak že by byli nějak méně úspěšní apod.,tak jsem nezjistila... Navíc pro nás s malým je komplikované dojíždět někam o hodně dál než do OV, protože nemáme moc hlídání a i tak vše absolvujem s malým.Na gyncentrum jsem slyšela docela špatné ohlasy. A měla jsem za to,že ta hydrolaparka je šetrnější než klasická laparka a já osobně jsem radši, že mě nejdřív vyšetří, než aby udělali hned IVF a pak teprve vyšetřovali... Já jsem si ji teda vyloženě nevyžádala, ale mám teď ob měsíc cysty a dr. Holub se ptal jestli jsem je měla i před clostilem a když zjistil,že ano,tak mě tam raději objednal..Protože jsem mu řekla,že na IVF tento rok už nepůjdem, šli bychom stejně až v lednu nejdřív, tak se aspoň vyplní čas účelně.

adrim
13. lis 2009

Princ a tobě tam něco zanedbali? Ty jsi teď těhu přirozeně?

asmeena
13. lis 2009

adrim: a to ti tu hydrolaparku budou dělat v Polance?

adrim
13. lis 2009

Asmeen ne v Olomouci, ale pořád lepší jet tam jednou za čas na nějaký zákrok než na každou ko od 10. dne cyklu.Třeba u těch IUI co jsme absolvovali to bylo ježdění 3-4x v jednom cyklu,no však vy to tady určitě znáte. Jinak v Polance prý laparku dělají pro Hutnickou pojišťovnu,ale já jsem revírní. A IVF tuším dělají jen v Olomouci pro všechny pojišťovny,že?To nevím jistě. Stejně uvažuji,že se přehlásím, ne kvůli Fertimedu,ale Hutnická má prý pro těhotné příspěvky až do 3000 kč i na očkování dětí hodně a revírní už dává jen 300 ☹

asmeena
13. lis 2009

adrim: to nevím, já jsem u ministerstva vnitra.

miky123
13. lis 2009

Ahoj,

Asme:sem ti tehdy na tvuj dotaz neodpověděla ,takže v centru jsem byla dneska a ihned mi vrátili penize za nevybrane IVF.

Dneska mame Davču u tchyně,a ve středu ma už 9let 😵

U nas chřipka teda ještě neni,ale ja kvuli te alergii teda trpím jak kun ☹ Dr ma dovolenou a zastupujici Dr.mi řekla že do 3měsíce nesmim nic užívat 🙄 A ani mi nechtěla nic poradit ,že si mam počkat na sveho ošetřujícího Dr.ten bude až ve středu.A že nesmím ani žadné bylinky.

Cien prosím nemohla by jsi mi poradit.
Uživala jsem 0-0-1 Xyzal ,ten mi teda pomohl vždy na 100%
A ještě kapky do očí a do nosu.
Když ted nic neberu tak mě děsně svědí oči a když začnu kychat tak je to i 24x(ja sem to nepočítala to babča 😀 )apotom citím že mi hodně bije srdce,a už se mi potom i zatočila hlava a spadla jsem ☹
Není něco čím bych to mohla zmírnit?

j.cien
13. lis 2009

Miky uzivani leku proti anlergii je v tehotenstvi mozne,ale je to pouza na doporuceni alergologa a vzdy je nutno zvazit tzv.pomer uzitku pro tebe a rizika pro plod...takze osobne bych ted fakt doporucila se dohodnout s tvoji alergolozkou...JInak v tehu se casto potize s alergii samy zmirni a casto pres tehu uplne vymizi..je to dano hormonalnima zmenama,tak pokud se nedusis a muzes normalne dychat,tak zkus asi vydrzet a uvidis,co ti rekne..
Ale neni pravda,ze se nic nesmi uzivat!Jen je treba to individualne posoudit 😉
Do toho nosu ted zkus nejaky solny roztok-tech morskych vod jsou spousty,nejlepsi je Physiomer sprej 😉

miky123
13. lis 2009

Ja jsem od alergologa dostala do očí Spersallers,a do nosu Avamys
To mam doma hned,a jaky maš nazor na toto?

děkuji za radu ,zitra se chystam do kaufu tak se stavím i do lekarny 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru