• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
:sweat_smile: mín nebo vic?? ja o dve ale citim se o dvacet težší ale to sme se už bavili o tom
16. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
me uz ty zravky presly,ted mam pro zmenu totalni nechut k jidlu. kdybych nemusela tak nic nejim :zipper_mouth:
16. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
musiš ted papat!!!!!!víš že papaš za víc,,, :wink:
16. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco stany :grinning: :grinning: :grinning: i s predsinkou?
16. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,ale nejde to. fakt je to silene,nic ani moje oblibene,proste nic. to bude asi s nervicek,i kdyz si pripadam kupodivu az moc v klidu.az se teda divim.
16. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem tam soupla foto :wink: ,ale ve skutecnost je to mnohem horsi :grinning: :grinning: :grinning:

Karinko to se mi libi!!!!Ta nechut k jidlu je mi povedoma :wink: ,to jsem mela taky!!! :slight_smile: Tfujky tfujky tfujky posilam tehu kapenkovou infekci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
16. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien fakt si mela nechut? a jak jsi to mela se spanim? ja spim i 20h denne. a tu tehu kapenku beru :dizzy_face:
no je to nekonecne to cekani jeste ze furt spim :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky milovane jeste som tu volala jsem katrince tak je dnes pustili domu maly je hodny karnku boli jizva ma doma dnes a snad jeste cely tyden manzu a jestli bude mit cas nakoukne na kona rikala ze je oho joc ani se ji nedivim nez najede na sve koleje tak to bude horsi vim jak ja a to je danulka zatiiiiiiiiiiiiiiiim jedinacek takze tak o katrince ja se rozloucim jdu uspat danulku at to stihnnu do doby nez prijde majdinka ma tady neco co jsme ji kupovali v polsku takze dobrou noc sladke sny MVRMMMMMMR
16. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten pupik jeste nic moc veliky,ale za chvili poroste a mimca si udelaji vetsi pokojicek :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehu kapenkovou))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: a nemaš špek,,maš pěkne bříško))))
16. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karinko presne tak!!Mne nechutnalo NIC a cokoli jsem se prinutila snist,tak zadne uspokojeni!!Vsechno melo jakoby stejnou chut-zadnou chut...ale ja teda naopak trpela nespavosti....ale to bylo vlastne uz potom,co jsem mela poziitivni testik-myslim ta nespavost byla az potom...ALe jinak vsechny tehule,co psaly-tak prave byly stale ospale!!!!
Karinko :slight_smile: ja uz nic nerikam :wink: ,jen tfujjkam tfujjkam!!!pro stesticko!!!
16. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super!Tak jsem mela dobry cuch,ze Katrinku dnes pusti :wink:
tak se budu tesit,az nakukne!!!
16. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak katrin je uz s domcou doma? je tak uz jsou pohromade cela rodinka.
16. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky zlate,ja se loucim,dnes mam od rana notas na bruchu ..jak jsem zurive lovila na MMB a mimi uz budou cele ozarene..bobecci :wink:
Tak krasny vecer a dobrou nocku :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou a pozdravuj bobecky :wink:

ja uz taky mizim jdu spat,jsem opet uplne k.o.
16. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko, máš fotečku na první straně!!! :grinning: :sunglasses:
16. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc holky,,papa
16. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holciny moje,jdu vas jen pozdravit precetla jsem par radek a bulim tady jak zelvicka.....................teda diky moc za krasne gratulace jsem fakt uplne na mekko.....pozdeji vas uplne doctu ted jsem uplne unavena...........
16. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko ahooooj a vítej doma s Domískem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
je nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :wink:
16. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrinko,tak konečně doma s Domískem....vítej mezi náma.... :dizzy_face: :dizzy_face: přeji vám hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky...at ti přináši jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co víc si přát.....
krásný večer všem holky :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé Katrinka nakoukla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Katrinko, tak si odpočin a načerpej síly, at si tě co nejdříve můžem užít :wink: :wink: :wink: :wink:
16. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky :sunglasses:
konečně mám chvíli tak jsem se utrhla vám napsat :wink: , Mates roste jak z vody, dneska už má celý měsíc. Strašně to letí a roste každým dnem, už se směje skoro na povel, v sobotu dokonce nahlas :grinning: , hezky vykládá a vydrží delší dobu kukačkovat na hračky :slight_smile:
Dneska neměl svůj den, většinu ho prořval tak teď hezky spinká, snad se zas hned nevzbudí :grinning:
Přidala jsem fotky, tak mrkněte :wink:

Jinak jsem rááááda že už je Katrinka doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky jsem ráda že kaczka a očka jsou v pořádku a prostě že tu jste všechny v pohodě :dizzy_face: píšu jak debil coo :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Katrin tak vítej zpátky doma, malý je nádherný :slight_smile: A co porod, dalo se to?
Rozinko Matýsek je krásňoučký a v měsíci se směje nahlas - tak to je opravdu šikulka! Můj malý má přes dva a půl a taky dnes velkou část dne prořval, i muži mají své dny :slight_smile:
Evi já si těch smajlíků tehdy všimla, jen jsem si myslela,že je to nějaká tajná šifra :grinning:
A koukám,že tady je spousta těhulek, to je nádherné! Strašně moc držím palce Asmeence a Sidě, Siduš myslím,že sliznice má čas ještě dorůst.
Já už jsem s rýmou skoro dva dny v pohodě,ale malý zas chytnul druhé kolo,dnes mu teklo z nosu hrozně,no snad už to bude mít brzy za sebou, naštěstí už docela hezky smrká,bojovali jsme s tím,je to beran a když se sekne,tak to je něco :slight_smile:
16. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,díky za IP jsem se zasmála. :wink:
Katrinko vítej doma a přeji ať jste zdraví a malý ať tě poslouchá.Až ti bude líp tak písni co a jak,však nás kelišky znáš,že musíme vědět úplně všechno. :wink:
16. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne svatecni ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

katrinko vitam te mezi nama,Dominicek je uzasny!

rozinko ten vas maly roste vazne jako s vody,uz je to mesic.

jsem s tech vasich miminek taky cela namekko,koukam na fotky culim se jak jelitko a mam slzy v ocich :sweat_smile:

Danecek,Matejicek a Dominicek jsou uzasna miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

venku uz zima klepe poradne na dvere a my se tady vsechny schazime :slight_smile: nase stara garda,to me taky moc hreje na srdicku :dizzy_face: no a zase bulim :grinning: no pako
17. lis 2009 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Krásné úterní ráno :slight_smile:)) to je paráda - ještě se válím v postýlce :slight_smile:)

Rozinko, to není možné, že u má Mates měsíc, vzdyt ted nedavno jsi dělala vánoční úklid :grinning: ale jinak je uplně uzasný!!!

a co dneska baby podnikáte?
17. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj princeznicky

karinko neplakej i kdyz ja v tehu rvala furt a jinak hodne na tebe myslim a drzim vse co mam :slight_smile: :slight_smile: :wink:

radusko jen si polez az jses co nejdrive fit telicko si o to rika samo tak mu neodpopruj popadni milacka a supky do pelisku :slight_smile: :wink:

Kacko malej je sladky a jako mesic od tveho porodu mi to fakt neprijde leti to jako hrom tak uzivej kazdeho dne i kdyz je uplakany to prejde a bude lip :grinning:

romco jen se smej jen se smej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak my vime

nn adrim to nebyla sifra to bylo volani o pomoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

petko Y(Ocko) mas ip tak mi plis odepis ju??? :wink: :wink:

Martinko pockej az se budoou prcci mrskat to teprve bude notas skakat po brisku me danula vzdycky u PC desne vyvadel tak jsem se ptala dr a ten rikal ze ho asi provokuje to zareni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alwe malym to neublizi
17. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radusko my dnes jdeme na obed se znamyma a s malyma a pak odpo mame navstevu takze perny den ale aspon zase utece a ja se dostanu mezi lidi

vcera jsem byla na otocku na solarku musela jsem jet busem a byli v nem decka tak jsem mela pres xicht pretazenou vestu aat nechytnu nejakou tu prasecinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused: :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: :angry:
17. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno kelišky :slight_smile:
dneska máme svátek a venku je tak hnusně, že jsem zvědavá co budem celý den dělat :unamused:
jdu se rychle nasnídat dokud je piňďa v křesle a vykládá :sweat_smile:

a je to pravda jak to letí, teď bude pauzička a pak se to zase rozrodí, že cienko a ostatní samozřejmě taky :dizzy_face:
to my se pak budem culit nad vašima miminkama :wink:
17. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek