• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
jj kaci mas pravdu a matysek bude mit kolem sedmi mesicu a danik kolem deseti mesicu :grinning: :grinning: :confused: :confused:
17. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, neříkej přede mnou tak velké čísla :confused: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc???? :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
17. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeji krásný sváteční den...užijte si ho v pohodě...já jdu vařit :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no proč, stačí mi jak rychle utekl ten měsíc a ty už o sedmém měsíci :grinning: :grinning: :grinning:
očko ahoj :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný sváteční den všem,a hlavně Katrinko vítej s Domískem doma ať ti dělá jenom radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Stále koukám na fotečky Danečka,včera jsem si prohlížela na facebooku fotečky Matýska a znova jsem koukala na Domíska a vždycky u těch fotek bulím,ale mě teď rozbulí úplně všechno .Včera jsem koukala na kdopak to mluví a na začátku jsem taky brečela jako želva,přitom je to komedie,no je zvláštní co dokážou hormony. :grinning: :grinning: :grinning: .
Už se moc těším až vás holky poznám všechny osobně. :slight_smile:
Včera se té kamarádce narodili Kačenka a Ondrášek a oba jsou zdraví,akorát měla trošku těžší porod,protože rodila
dvojčátka přirozeně,ale zvládla to ,klobouk dolů. :slight_smile: .
Nic jdu koukat na televizi a šít vločkové magnetky pro děti do herničky,tak se mějte krásně. :slight_smile:
17. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zdravím vás z výletu z Olomouce :wink: tak u mě zase nic nového folík ještě neprasknul takže ovu zatím nebyla a sliznice je furt nízká :frowning2: takže jsem dostala další pregnyl a ve čtvrtek jdu zase na ko ale už do Polanky :wink: ve čtvrtek se dozvím verdikt jestli nebude ovulka a sliznice bude pořad malá tak to necháme na příští cyklus :pensive: no a to jsem zvědavá jestli to do vánoc stihnu protože Fetrimed 22.12. zavírá a bude až po novém roce :pensive:
17. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ptala jsem se Koutné jestli mi nemůže dát nějaké léky na růst sliznice a ona mi řekla že jo ale až po ovulce a ta zatím neproběhla :unamused: kdyby mi je dala teď tak se ovulka uplně zastaví a je to stejně k ničemu :unamused: tak jsem se jí ptala jestli nemůže mít nějaký problém že mi sliznice neroste a ona kukla do papírů a řekla mi že při všech IUI jsem měla tak 6 nebo 7mm takže nic moc z toho nemohlo být :frowning2: ale u ET prý byla 10mm tak nevím
17. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko nechci být skeptik ale vypadá to že tento měsíc je na tobě s KETíkem tak budu držet všechno co mám ať se vám sněhurečka pěkně zavrtá :wink: :wink: :wink:
17. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siduš nevěš hlavu ,třeba se to ještě povede,a budete mít broučky u sebe s Asmen obě dvě.Budu držet pěstičky. :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siduško, taky držím pěstíky, všechny co mám!! :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co dneska holky vaříte? Já dělám fazolky Bonduel, brambruky, ajco a k tomu plátek masíčka na česneku :slight_smile:)
Takže to bude mnamka :slight_smile:)))
17. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám,že se dneska nebude prdět jenom u nás. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já dělám čočku na husto,s párkem a chlebem,a hlavně jsme měli zeleninkovou polívku,já totiž teď na polívkách trošku ujíždím. :slight_smile:
A co dneska podnikáte všichni.Já koukám na telku a u toho šiju hvězdičky. :slight_smile:
17. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vsechny Kelisky a specialne Katrinku!!!!!Tak vitej doma a mezi nama-mamino :slight_smile: !!!Tak ses bala,kdy uz ten porod bude a uz je po vsem a Domik je uz v te nacancane postylce doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Az najdes chvilku,tak honem napis!!!!Vsechno chci vedet!!! :grinning: :grinning: :grinning: a ted ti preji rychle zahojeni vseho bolaveho a hodneho Dominicka :wink: :slight_smile:

Sidusko tak at kontrolka ve Ct ukaze,ze mas po ovuli :wink: a sliznice se pak da nahonit lekama :wink: :slight_smile: at proste ten Ketik stihnes a na vanoce uz 2v1 :slight_smile: ,stejne jako Asmee :slight_smile: a samo Karinka :wink: a pristi rok se bude rodit,ale ve velkem! :grinning: :grinning: :grinning: Az na tu materskou..co ma ty KU.VY zkorouhnou :angry:
17. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba ji neskrouhnou ,teď se ještě o tom nějak jedná. :wink: Nic jdu si zavést utroš a hodit si šlofíčka,než to tu začne být jako ve válečné zoně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až začne čočka působit. :slight_smile: Tak hezké odpoledne a hlavně Katrince a Domískovi ať se doma líbí. :slight_smile:
17. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://animoto.com/play/mXMIBNktJ6pzx6c0i2ntkw?utm_source=project_complete_email&utm_medium=email&utm_campaign=project_complete_email&utm_content=main

Holky tohle pro nas udelala ma kamaradka ktera je ve spanelsku a moooooooooooc mi chybi jsem normalne brecela
17. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko, nemám slov!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi krasa! :slight_smile:
17. lis 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi krásné,
jinak všechny zdravím a jdu vás dočíst.
17. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko: tak vítej doma i s prďolkou. Co říkal Samík na malého brášku?

verci a kaczi: jsem se nachlámala vašim stanům a teplákám na diskotéku :grinning: :grinning: :grinning:
cienko: krásné bříško a špek tam teda vůbec nevidím. Jen krásný domeček pro dva broučky
sidus: ale zase lepší neudělat KET, když je nízká sliznice, než aby ti ho udělali a potom to zbytečně nedopadlo, ale držím pěsti, ať si to ta sliznice ještě rozmyslí a ještě to tento měsíc stihnete ať můžeme spolu testovat. :wink:

verci: a jak dopadla ta tvoje sliznice? Ustála to?
17. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, video je krásné. Já taky občas takhle blbnu s fotkama a dělám něco podobného. JInak máme stejné povlečení - žluté motýli ....
Jinak se nemůžu pořád dost z nevolností .... žaludeční šťávy .... ať už to skončí. :frowning2:
17. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobe vydrž stojí to za věř mi :wink: :slight_smile:
17. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji za pochvalu a co se tyce povleceni miluju ho je takove pozitivni :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to povlečení máme, zrovna včera jsem ho prala, taky ho pořád točím dokola. :grinning: Je moc oblíbené. A máme krepové, tak se to nemusí žehlit, což je výhoda, protože žehlení nesnáším.
17. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee taky mame krepove
17. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my měli dnes na návštěvě babi s dědou.
Siduš prosím tě nevzdávej to dopředu, držím palce!
Já mám taky všechny krepové povlečení,mám ho rána, že nevypadá po chvíli tak pokrčené jako bavlna, i když ho taky žehlím,ale jen tak lehce,ta naše pračka asi nějak moc krčí :grinning:
Evi video je krásné!
17. lis 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berušky, hlásím se už konečně domečka z práce a všechny vás mocinky zdravím a obzvlášť Katrinku s Dominičkem a ještě jednou obr gratulka, maminko:slight_smile:
17. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj Belišku :wink:
17. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell: tak šup nožky nahoru a relax. :wink:
17. lis 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radulko, Asmee, ahoj berušky:slight_smile: jj, už jsem v pelíšku, pěkně vykoupána a v pyžámku, v kamnech už hoří, no je mi skvěle:slight_smile:
17. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek