• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
hahaha...se mi tam vubec nechce v ponděli k němu kdoví co bude dal ..ale hřeje to sluničko,,ja se pořad drbu s těma filmama,,od rana to strašně trva
2. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky se mi tam chce čím dál míň.Šťourá se ve mě a mám se smát,no nevím.
2. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě tam už těch návštěv moc nečeká,snad někdy za rok.
2. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic jdu se nachystat a pádím k máti na kafčo a na drb.Zatim páááá. :slight_smile:
2. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je fajn....lidí a lidí...všichni s pejsanama venku,ženské s kočárkama,děcka všude lítají..je to fajn,jaro miluji :slight_smile:
já piji ten kontyhel do 11dc..pak mám většinou ovulku..a taky ji poznám,mám šílené bolesti.
2. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste nebo co???? :frowning2:
2. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ja občas nakouknu,,,jsem tady..a e tři začnu chystat něco na oběd
2. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,aspon jedna duše...- :sunglasses:
2. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty děláš obědy poměrně pozdě.... :confused:
2. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se tady dívam a myslím si že každa je venku))ja mam vychazky od 3 a tak po 4 pujdu se na chvili projit at nesedím pořad doma..rptože už mě to nebaví
2. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady taky, ale už jen na chvíli. dám si kafo a pak jedu pro oriflame a někde po obchůdkách, chci si něco koupit :dizzy_face:
a pak budu muset jít do bankomatu a vybrat na zítřejší KET :angry:
ano muž chodí z prace přesně ve 4..tak mi stačí na 4 uvařit at je te teple a nemusim pak ohřívat a ja pojim s nim a zaroven něěkdy i povečeřím :slight_smile:
to ti věřím,pár dbů se to dá,ale potom je to už otravné sedět doma,zvlášt,když je venku tak krásně a na procházku to vyloženě svádí..
2. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kolik tě to lucinko vyjde??ket?a zitra už budeš mit miskyv bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: kolik maš mražačku??
aha,tak to jo... :slight_smile: večer si už můžeš dát něco lehčího,že...
luciik,pěkně pořid ve městě..já taky včera utrácela a zítra půjdu taky :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi o tom nemluvte, když si představím, jak budu muset ležet doma, no hrůza, ale co by jsme pro to mimčo neudělaly :dizzy_face:
Sakra, ale ať už to konečně výjde :angry:
2. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo očko lehčího ale jak je chut))na něco i těžšího tak neodolam :grinning: a lucinky musí to vyjit tedkom,,,
2. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko, já vůbec nevím, na tom papírku mám napsáno, rozmražení 1500, katétr 1500, k tomu asi AH 3500. Nevím. Volala jsem do Olomíku a sestra mi řekla, že si mám vzít ta 15 tis. :fearful: :angry:
Což mi příjde přehnané, přece to nemůže tolik stát, ona říkala, že to bude miň, ale ať mám do foroty :angry:
2. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucciik,vždyt ale na procházky můžeš jít...bud to vyjde nebo ne..můžeš ležet jak lazar deset dní doma a nic z toho nemusí být...já bych to až tak nežrala..vše záleží na přírodě... :wink:
2. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,,alesnad do deseti se vlezeš....no a za dva tydny,,si poskočíš v tabulce na to první misto a ja se posunu o patro níž :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
15táců??a ona spadla z višně,ne??? :grinning: podle mě to 8tisíc se vlezeš...
2. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kéž by, ale ono to klapne, cítím to :grinning:
2. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maš pravdu očko,neříkam že se ma skakat ale prostě normalka))
2. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
za to já se vůbec necítím :angry: břicho už týden bolí,snad to brzy dostanu,už mě to nebaví!!
2. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To doufám, že po mě nebudou chtít tolik, to by mě asi piclo :angry:
Já budu ležet tak do úterý, v uterý jdu na nechty :grinning:
Holky,ja si neodpustim reagovat,jak jste tady psaly,ze by jste nechtely byt slavne.
Kdyz jsem prisla do Prahy,tak jsem i ve svem veku byla na ne zvedava,ale,ze budu takhle zklamana,neverila jsem.Jak se chovaji nekteri na rautech,hruza.Ale koho muzu,to je Filip Renc.Nehraje si na nic,prohodi par slov,akorat je maly,hubeny a roky jsou na nem znat.
Ja chodila pul roku s Jankem z filmu At ziji duchove.Hruza a nejradci bych tohle obdobi vymazala.

Ocko,at ti to v praci utika,Berusko,ty mas noveho manzela? Ne opravdu mu to moc slusi,jiny clovek.Ale kdyz mel vetsi vahu,tak vypadal taky dobre,proste kus chlapa. :wink:
luciik přesně tak,,vyprdni se na nějaké zbytečné ležení zdlouhavé..užívej si..samozřejmě nic těžkého nezvedej,necvič..ale procházky neuškodí..prokrvíš aspon pánev :slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no ot je duležitety nechty :grinning: :grinning:
Filipa Renče mám ráda,ale dost mě zarazilo jak se zachoval na pohřbu od Karla Svobody..
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek