• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Ahoj Larri :slight_smile:
Věrko, to jo, to je důležitý, já měla nehty :grinning: to c mi tam nějak vlezlo :grinning: naposledy přet 2 léty :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,za hodinu už budu makat :angry:
díky larri..
2. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, já jsem tragéééééééd, nechty :grinning: :grinning: :grinning:
Očko, moc ti tu práci nezávidím, ale zase budou love :grinning: :wink:
2. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme nějaka dokaličena)))ze všeho a hlavně potřebuji už konečně sveho muže,,po třech tydnech hruuza :frowning2: je mi nějak divně
2. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak,budou love...musím na ně pořád myslet a bude se líp robit :grinning:
2. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věrko, ty a dokaličená????????? Ty usměvavá duše, hlavu hore, bo bude dym :grinning:
no ty za hodku a ja za tyden,, :grinning: :grinning: á ještě nějakych pak 35 let a jsme v duchodu :grinning: :grinning:
ty vole, tak to je šupa, tolik let makat, ani si radši nepřestavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo dym bude až dojde muj chlop z roboty,,bo zas něco zrobil a vi že to nemmam rada a to bude dym teda :grinning: :grinning: ale víš co lucinko si myslim že ja spíš sem znuděna ,,z toho že jsme furt doma
2. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho důchodu se stejně nedožijeme, protože budeme chodit o berlích, s cévkou, protože neudržíme moč, s plínou protože neudržíme výkal a s totální demencí....... :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však tě furt obveseluju, ne, třeba s nechtama :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a t osem si odpočítala ktomu jedno dítě..ktere ještě nemam :angry: :angry: tak asi bez děti pujdu v 70 nebo cooo :angry: :angry:
kdoví co bude..
já bych chtěla děti tři :grinning:
2. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ty maš luci profesionalní deformaci že jo))))jinak bys nemluvila takhle :grinning: :grinning: a ja zase budu chodit po obchodach a lezt prodavačkam u řeznika na nervy :grinning: :grinning: :grinning: a do řady si budu stoupat třikrat za den abych zabila čas :grinning: :grinning: a jo
2. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a se třema se jdu v kolikati do duchodu :sweat_smile: :grinning:
2. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my do důchodu nepůjdeme, kdo by vydržel makat
Já už se vidím, jak budu brát krev s roztřesenýma rukama a na očích brýle, tak 20 dioptríí :grinning:
A budu říkat, jéééé co jsem to vlastně chtěla :grinning: Se tam chci vidět v těch 70 :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten náš stát je chytrý jak rádio :angry:
2. dub 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak nebo já v 70 na palce...nž dojdu od baru na dlouhý plac a zpět,bude večer a konec šichty :grinning:
2. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Očko, tak ty to máš ještě horší :grinning:
2. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo už v 50 si pro ně neatraktivní,,vidim ma švagrova je teda trošku vic než tlusta,,ale to neva...teda va ale ji to asi nevadí))) a ji nikde nechcou vzit ani jako prodavačku tak to jemazec a to ma hotelovou školu
2. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: ti t oaspon uteče očko ta šichta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no právě,vypadá to,že budu furt rodit a rodit..až do důchodu :grinning: :grinning:
se tu culím na ten monitor, jako cvok, ještě, že je doma jen pes, ale i ona se na mě dívá jako na blázna :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ja kdyz delam venku,tak musim chodit po mensich schodech nebo to cele obchazet.Takze to uz mi tam potom budou muset misto schodu dat eskalatory.Ja uz to mam za par :grinning:
2. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina měla taky problém se někde dostat...no je prostě starší,tak ji nechcou..ato je docela štíhlá :grinning:
2. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo taky se přiblble usmivam,,ale to ja často jak tady sem)))a muj muž když mě vidi tak si tuka na čelo)))a jinak taky sem to měla naplanovane rodit až doduchodu :grinning:
2. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: eskalatory...no je to mazec každy čumi jak vypadaš,,no a pak dojdeš do obchodu a jsou tam všude mlady a krasny ,,ale oni jednou budou tež stare a co pak
2. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim tim zaměstnane
2. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek