Kelišky z Fertimedu 2

Tak a jedeme dál....
luciik
2. dub 2009
Ahoj Larri 🙂
Věrko, to jo, to je důležitý, já měla nehty 😃 to c mi tam nějak vlezlo 😃 naposledy přet 2 léty 😃 :-p
hnedoocka23
2. dub 2009
holky,za hodinu už budu makat ]-(
díky larri..
luciik
2. dub 2009
Ty jo, já jsem tragéééééééd, nechty 😃 😃 😃
Očko, moc ti tu práci nezávidím, ale zase budou love 😃 😉
verca777
2. dub 2009
jsme nějaka dokaličena)))ze všeho a hlavně potřebuji už konečně sveho muže,,po třech tydnech hruuza 😞 je mi nějak divně
hnedoocka23
2. dub 2009
přesně tak,budou love...musím na ně pořád myslet a bude se líp robit 😃
luciik
2. dub 2009
Věrko, ty a dokaličená????????? Ty usměvavá duše, hlavu hore, bo bude dym 😃
verca777
2. dub 2009
no ty za hodku a ja za tyden,, 😃 😃 á ještě nějakych pak 35 let a jsme v duchodu 😃 😃
luciik
2. dub 2009
ty vole, tak to je šupa, tolik let makat, ani si radši nepřestavit :-p
verca777
2. dub 2009
😃 😃 jo dym bude až dojde muj chlop z roboty,,bo zas něco zrobil a vi že to nemmam rada a to bude dym teda 😃 😃 ale víš co lucinko si myslim že ja spíš sem znuděna ,,z toho že jsme furt doma
luciik
2. dub 2009
toho důchodu se stejně nedožijeme, protože budeme chodit o berlích, s cévkou, protože neudržíme moč, s plínou protože neudržíme výkal a s totální demencí....... 😃 😃 😃
luciik
2. dub 2009
Však tě furt obveseluju, ne, třeba s nechtama 😃 😃 😃
hnedoocka23
2. dub 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃
verca777
2. dub 2009
jo a t osem si odpočítala ktomu jedno dítě..ktere ještě nemam ]-( ]-( tak asi bez děti pujdu v 70 nebo cooo ]-( ]-(
hnedoocka23
2. dub 2009
kdoví co bude..
hnedoocka23
2. dub 2009
já bych chtěla děti tři 😃
verca777
2. dub 2009
😃 😃 😃 ty maš luci profesionalní deformaci že jo))))jinak bys nemluvila takhle 😃 😃 a ja zase budu chodit po obchodach a lezt prodavačkam u řeznika na nervy 😃 😃 😃 a do řady si budu stoupat třikrat za den abych zabila čas 😃 😃 a jo
verca777
2. dub 2009
a se třema se jdu v kolikati do duchodu :-N 😃
luciik
2. dub 2009
my do důchodu nepůjdeme, kdo by vydržel makat
Já už se vidím, jak budu brát krev s roztřesenýma rukama a na očích brýle, tak 20 dioptríí 😃
A budu říkat, jéééé co jsem to vlastně chtěla 😃 Se tam chci vidět v těch 70 😃 😃 😃
luciik
2. dub 2009
ten náš stát je chytrý jak rádio ]-(
hnedoocka23
2. dub 2009
přesně tak nebo já v 70 na palce...nž dojdu od baru na dlouhý plac a zpět,bude večer a konec šichty 😃
luciik
2. dub 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
Očko, tak ty to máš ještě horší 😃
verca777
2. dub 2009
😃 😃 jo už v 50 si pro ně neatraktivní,,vidim ma švagrova je teda trošku vic než tlusta,,ale to neva...teda va ale ji to asi nevadí))) a ji nikde nechcou vzit ani jako prodavačku tak to jemazec a to ma hotelovou školu
verca777
2. dub 2009
😃 😃 😃 ti t oaspon uteče očko ta šichta 😃 😃 😃 😃
hnedoocka23
2. dub 2009
no právě,vypadá to,že budu furt rodit a rodit..až do důchodu 😃 😃
luciik
2. dub 2009
se tu culím na ten monitor, jako cvok, ještě, že je doma jen pes, ale i ona se na mě dívá jako na blázna 😃 😃 😃
larri
2. dub 2009
Jo a ja kdyz delam venku,tak musim chodit po mensich schodech nebo to cele obchazet.Takze to uz mi tam potom budou muset misto schodu dat eskalatory.Ja uz to mam za par 😃
hnedoocka23
2. dub 2009
mamina měla taky problém se někde dostat...no je prostě starší,tak ji nechcou..ato je docela štíhlá 😃
verca777
2. dub 2009
😃 jo taky se přiblble usmivam,,ale to ja často jak tady sem)))a muj muž když mě vidi tak si tuka na čelo)))a jinak taky sem to měla naplanovane rodit až doduchodu 😃
verca777
2. dub 2009
😃 😃 eskalatory...no je to mazec každy čumi jak vypadaš,,no a pak dojdeš do obchodu a jsou tam všude mlady a krasny ,,ale oni jednou budou tež stare a co pak
verca777
2. dub 2009
myslim tim zaměstnane

Začni psát odpověď...

Odešli