• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
@mysiiickaaa tak to nezávidím,já při prvním těhotenství se stěhovala z děsného 1+1 II kat. do 2+1 ,byla jsem v sedmém měsíci,takže pořádný záhul,ale šli jsme do krásného bytečku z úplného hnusu,tak jsem byla štastná,pak jsme šli u druhého do většího,no a ted s druhým manžou jsme na baráčku,ale hned bych šla na byt :frowning2: bydlíme s jeho rodičema i když na svém patře ,ale já zvykla na své soukromí si nemůžu na to přivyknout .I když vyjít si kdykoli na zahrádku má taky své výhody obzvlášt s miminkem. Až budu stará a dětičky odchované,chci zpět na byt a jezdit po dovolenkách a né makat na baráku :frowning2: naštěstí manžílek souhlasí,už toho má taky plné kecky :slight_smile:
Tak doufám,že seženete lepší byteček at jste spokojeni a líbí se vám... U nás je tu plno volných bytů RPG :confounded: :confounded: :confounded: DĚS BĚS všichni je vracejí a kupují si v osobním vlastnictví,ani se nedivím.
31. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 no my máme navíc i samé staré sousedy a ti jedni co jim je kolem 40, takže staří nejsou zase nemají děti a tudíž pochopení pro návštěvy s dětma apod. navíc když jde člověk večer domů tak aby ho nikdo neslyšel tak právě ta 40 letá pixla vyletí ať je v baráku klid apod. a to se stává třeba v osm večer :angry:
31. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa taky jsem si užila starých sousedů,vím o čem mluvíš,když jsem byla v porodnici,tak jsem zrovna měla službu na vytírání chodby,no to jsem si po příchodu od sousedky slízla hned na schodech ,co jsem za mladého spratka,že si dovolím nevytřít :slight_smile: jsem držka nevymáchaná,ale tenkrát jsem se nezmohla na slovo :slight_smile:
31. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 no já se taky neseru, minule jsem zpražila domovníka, je na důchodě tak má dost času a jak jsem vytírala schodiště tak furt chodil a kontroloval jestli to neodbývám, tak mi pukly nervy, jemu se to totiž sbíralo delší dobu, tak jsem mu řekla, že mu při jeho službě taky furt neoxiduju za prdelou a nešlapu mu po tom tak ať to laskavě nedělá mě :angry:
31. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa tak,tak nesmolit se s důchodcema :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: u nás na ulici,jsou taky převážně staří,ale ted se tu staví nové domky,tak se to tu snad omladí :slight_smile: :slight_smile: už by bylo načase..
31. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak stím bydlením to znam taky začali jsme s chlapem na hoteláku bo se pohadal s matkou a odešel z domu po 3 měsících dostal byt v Příboře garsonka pozor velikostně jako kuchyně v panekáku a koupelna a zachod mělo to snat jen okolo 25m2 masakr prostě malinké tam jsme spolu bydlei 1rok a 3/4 a to nam paní na bytáku řekla to sjte tom spolu vydrželi tak dlouho tak spolu už vydržíte a dostali jsme byt 1+1 a na nahodu ještě do vchodu kde chlap bydlet 23 let:slight_smile:) než se pohadal s mamkou tak mamka bydlí v 2 patře a my bydli ve 5 :slight_smile:tam jsme bydlei asi 3 roky nebo 4 ted už nevím a kamoška dostala 2+1 ale už byla s mužem a s dítětem ve svém bytě tak jsme udělali vyměnu a vyšlo to měli jsme 2+1 bylo to dobré ale po 2 letech jsme koupili pozemek a pomalu se chystali na stavění zaplatili jsme půjčku na pozemek a hura do hypošky a stavění byl to rok opravdové dřiny jak jsi na to vpomenu tak raději už nechci dělali jsme si vnitřky sami žadné vikendy a jen dřina ale ted jsme na sebe hrdí že jsme to zvádli a ted v červenci to bude 2 rok co jsme se nastěhovali a ted nam chybí už to jediné v květnu slavíme 11 let spolu tak doufám že ted vyjde ten KET a budem konečně rodina jak jsi už mnoho let přejeme.A řeči že to vyjde samo a že nemysli na to jak budete stavět tak to příjde ani nevíš jak OMYL holky kecy nepaltí to:frowning2:

Zítra kontrola tak doufám že bude ovulka tak se pomalu těším ale bojím se jako mala at to vyjde jinak je to v H....... :frowning2: doslova
31. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 taky divočina, no my jsme rok a půl bydleli v garsonce která měla i s balkonem 28m čtverečních tak taky hrůza a neboj, teď už to musí vyjít, vím, že si musíš myslet té se to kecá když je těhotná, ale uvidíš, že KETík vyjde, věřím tomu, a pak tě čeká období strachu a nejistoty až do 12. týdne a pak se zase budeš bát jiných věcí tak to ber tak, že tě čeká doživnotní strach :grinning:
31. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa jj jak říkáš strach ale těším se na vysněné dvě // které jsme nikdy neviděla a pak děj se vůle boží ale doufám že to donosím budu se ještě bát at mají kulíšci srdíčka a pak už jen strach at to donosím a vydrží to u mě a pak strach do konce života at jsou zdraví a štasní.
31. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 já ti moc přeju ať ti to teď vyjde :wink:
31. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa jj díky a hlavně ty už se uklidni a užívej si někdy nevolností a nového bydlení at se vám zadaří najít něco nového a lepšího než ted.
31. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 děkuju :slight_smile: , s tím mým strachem je to zvláštní, tak nějak vnitřně cítím, že tentokrát už to bude super a vyjde to, jenže hlava mi říká, co ty můžeš vědět co se vevnitř právě děje :confounded: , kdybych hned ze začátku neměla potíže tak bych to asi měla jinak, navíc to, že je prďola menší o 10 dnů mi moc nedodává :cry:
31. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa tak se nebo on to dožene řeknu ti kamoška byla těhu na UTZ dlouho nic pak doktor říkal dáme mu 3 dny pokud nic tak revize a bobek to dohnal a měl i srdéčko,ale pak v 12tt všechno špatně downův syndrom (nevím jak se to píše přesně)a do 18tt až po vyšetření plodové vody se nakonec ukazalo že bobišek je zdravy a je zdravy i do ted i když celé těhu měla kruté a má krásného syna Jiříka :wink: to je stres tak se neboj jsi mladá a produktivní věk 23 je super ja mam 30 a kamoška měla taky 30 a to už je věk na bání a ty se neboj vše bude v pořadku a vše dobře dopadne a když to řeknu tak to platí a vyjde to tak se neboj a že je menší tak to nic neznamena bo jsi mohla zapadnout těsně před menzesem tak proto.
31. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kura zítra Polanka a má pršet jak ja nerada jezdím v dešti no doufám že nebude pršet jak pojedu ráno v 9.45 doufám že dlouho nebudu čekat a půjdu hned na řadu ale poslední dobou je tam mnoho lidiček tak se to prodlužuje.
31. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 no já mám hlavně obavu kvůli tomu, že jsem 2krát samovolně potratila ve 4. a 6 tt, mamka moje potratila v 10. týdnu 3 krát, tak se bojím, aby to nebylo genetické :frowning2:
31. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa hlavně si to ted neber a neboj to ted nebude nemáš jen geny mamky ale i tatky tak neboj :wink: a donosíš to ja nebyla nikdy těhu tak nevím ale doufám že mě nepotka zase to stejné jako ted že se bobišci neudrželi :frowning2:
31. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 snad už to konečně dotáhnu až do konce, ty si kup Calibrum babyplan, budeš mít dobrou výživu a oni se zakousnou a nepustí, pak je budeš prosit po termínu ať konečně vylezou :grinning:
31. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa jím ted lystovku calibrum si koupím po dojítí nemocenské ted trochu málo peněz bo zase 6000kč tak ted šetříme jak můžem a čekame na zazrak aspon v tom že příjde nemocenská :grinning:
31. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 no to je mi jasné, my po mojí neschopence leden únor taky málem ojídali omítky :grinning:
31. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 ale o jídle radši mluvit nebudu nebo zas půjdu do kuchyně něco ládovat :grinning:
31. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa tak doufám že to bude aspon něco nečekam zazraky ale poslední měsíce jsme měla slušné vyplaty v hrubém tak doufám že aspon 8000kč budu mít :grinning: oni to počítají z hrubého ne?tak průměr byl kolem 17000kč
31. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 dostaneš 60% z průměru, ne z HM, je to z průměru na hodinu za poslední čtvrtletí, je to ten průměr co máš na dovču
31. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa Tak že mam průměr na dovču na hodinu na posledním vyplatním lístku cca 123kč tak stoho 60%?
31. bře 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa ty vogo tak kolik to je ?a mam to znasobit 8h nebo jen dnama?
31. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 tuším že hodinama, dlouho jsem to nepočítala
31. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa už asi jsme k tomu došla a počítajki se jen pracovní dny že?
31. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 na internetu jsou kalkulačky kde si jen zadáš údaje a ono ti to spočítá
31. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 jj jen pracovní
31. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mysiiickaaa no te kalkulačce moc nerozumím ale asi bych měla mít něco kolem 8000-10000kč aspon něco lepší než nic ale za ty roky co mam odmakané nic moc to je uroven na té nemocesnké ale zase nikam nejezdím nic neutratím :grinning: zatím počkej až si napíšu vycházky.-))nic jdu hají zítra odpoledne se stavím naspsat co a jak na kontrole.-)tak pá
31. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky mam otazku dneska jsme byla na kontrole před KET a platila jsme za UTZ 300kč to už je po druhé jesli to tak půjde dál tak mě to zrujnuje za 5min,UTZ a 300kč to je mazec se musím zeptat proč tolik peněz??jak to že mi to nehradí pojištovna??nerozumím??
1. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek