Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
12. dub 2009

roste ti uz brisko?????

katrin111
12. dub 2009

a ten screening ti delali jakym utz???normalnim nebo vnitrnim??????

rona2
autor
12. dub 2009

Snad to tak bude,protože mi řekla,že otěhotním bez pomocí doktorů.Tak ještě budu pár let čekat a snad se dočkám. 😀

katrin111
12. dub 2009

treba je to mysleno ze prijdes o prachy jak nastoupis do nove prace a zjistis po chvilce ze jsi tehu........v kazde nove praci je mensi plat nez se trosku ukazes...........

rozi.nka
12. dub 2009

všecno možné co máme v pc 😉
no myslím, že už roste. sice to vypadá jako bych se dobře najedla, ale maličko je tam.
dneska ráno mi zase vyskočila na břichu boule, měla jsem ho šišaté, zleva doprava 😀 a bylo to tvrdé, nechtělo se mi vylízat pro foťák, ale dnes si ho vezmu k posteli a jestli to bude i zítra tak vám to blejsknu 😉

katrin111
12. dub 2009

nebo to ani nebudou roky ale nejaky mesic............ 🙂

rona2
autor
12. dub 2009

Radši budu mít menší plat,ale chci chodit do práce v klidu,ale tam už se to nedalo.Jo první 3 měsíce bude plat asi menší,ale to je všude,neřeším to.

katrin111
12. dub 2009

jj ze by uz trosku pohyby???to je jeste brzo!!!!!ale jsi stihlounka tak to pujde uz na tobe videt 😉

rozi.nka
12. dub 2009

ten screening mi dělali přes břicho, naprosto perfektní doktor, tam bych mohla být každý den 😀
ale v říjnu psaly holky, že některým to dělali vnitřním, tak nevím jak to kde je 😒

katrin111
12. dub 2009

presne tak hlavne bez nervu a v klidecku

rona2
autor
12. dub 2009

nechám se překvapit.Ono to tak bývá jak to nejméně čekáš tak to příjde.

katrin111
12. dub 2009

aha,22.jdu do poradny tak se na to poptam a uvidim...........

rozi.nka
12. dub 2009

ne, pohyby ne. spíš se mi to tam nějak nahromadí a ten plný močák to ještě vytlačí nahoru 😀 ale je o sranda 😀
rono, nějak to dopadne, svůj osud už máme napsaný takže věř tomu, že to co děláš už je předem dané 😉

rona2
autor
12. dub 2009

Že by byl nějaký doktůrek lepší jak Kájik? 😀

katrin111
12. dub 2009

ja taky jsem u samika nemohla zapadnout a jen co jsem nastoupila do prace tak jsem hned nato zjistila ze jsem tehu.....a vis romi ze jsme propojene 😉

katrin111
12. dub 2009

neni mozne.............. 😀 😀 😀

rona2
autor
12. dub 2009

noooo přece,virtuální sestry. 😀

katrin111
12. dub 2009

jo jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
12. dub 2009

no kája má jiné přednosti, tenhle byl takový... vyloženě free to nejde jinak říct 😀
jak jsme vešli do ordinace tak mi říká, vy se zujte a vy ne na Kubu, tak říkám co je to za spravedlnost, se smál 😀 a pak mě zavedl na to lůžko a říká, pohodlně se položte a naprosto necudně mi ukažte podbřišek 😀
a taky u toho ultrazvuku měl super hlášky, musela jsem se držet za pusu abych se nesmála protože mi pak skákalo břicho a bylo to na nic, dost na tom, že rozinka nechtěla spolupracovat 😀

rona2
autor
12. dub 2009

Tak to nám pak popíšeš na srazíku,co to bylo za pana doktora.Ať víme kam jít jestli se zadaří. 😀

rona2
autor
12. dub 2009

Aspoň je člověk klidnější u toho doktora.Kája mě taky vždycky hodí do pohody. 😀 😀 😀

rozi.nka
12. dub 2009

no kam , do fakultky 😉 měl vlasy skoro po ramena, takový.. moje zubařka ho zná a říká že je underground 😀
samé lepší slova volím 😀 😀

katrin111
12. dub 2009

jj a tam ti jeste brali krev?????

katrin111
12. dub 2009

paddy z kelly family!!!!!!! 😀 😀 😀

katrin111
12. dub 2009

kolik uz meri mini rozinka??????

rona2
autor
12. dub 2009

Takové chlapy mám ráda,co mají dlouhé vlasy. 😀 😀 😀
A co je to to underground? Já jsem magor. 😀

rozi.nka
12. dub 2009

přesně rono, podle mě když nemáš k doktorovi důvěru a není ti sympatický tak je celá spolupráce na prd.
můj gynekolog je takové zlatíčko, že vůbec nemám nepříjemný pocit když tam jdu. a ještě ke všemu přednášel mojí švagrové, no mám to podchycené kde se dá 😀

rona2
autor
12. dub 2009

Katrin ty už šílíš s Paddyho? Já myslela,že ještě s Ondráška. 😀

rona2
autor
12. dub 2009

No já nevím,většina mluví jak chodí na gyndu neradi a my se tam těšíme. 😀 😀 😀

katrin111
12. dub 2009

nn z paddyho jak mi bylo 14.............ondrasek porad vede 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru