Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
14. dub 2009

tak jsem zpatky a tehudemence se opet projevila jela jsem na gyndu na ktere jsou az od 12 tak jsem v aute rikla ze jsem mala tlusta hloupa tehotna zena a jirka rikal ze mi nebude odporovat 😀 😀 😀 😀 😀 smradoch jeden

evcaa
14. dub 2009

tak holky vidim zë tu nikdo neni tak ja jdu umyt nadobi do vany 😀 😀 😀 😀 😀 pozametam a jdu zehlit mam tam kupu jak chalupu jeste nakouknu paaaaaa

spasinka
14. dub 2009

Ahoj, holčiny 🙂
Tak máme po svátcích, doufím, že jste je všechny přežily bez úhony 😉 Já teda chytal parádní sprchu a jalovcem po nohách a zádech...takže bych měla být zdravá aspoň 100 let 😀

Michinko, moc moc na Tebe myslím od toho nešťastného pátku, držím palce, ať všechno dopadne dobře, protože jak jsi psala, tolik smůly by snad ani nebylo možné. Holka, drž se!!!!!!!!!

Cien, jestli zítra budeš sedět u Káji, než Ti všechno vysvětlí, tak to se tam určo potkáme 😀

Evcii, myslím, že Tvoje stavy jsou teď zcela normální a pochopitelné 😀

Asmee, Očko, Kaczi, Katrin, Rony, Rozi, Beruš, Lucii...(snad jsem na nikoho nezapomněla
😲 ), prostě všem přeji pohodový den a dobrou náladu a pozitivní myšlení a tak dále 🙂

hnedoocka23
14. dub 2009

ahoj holky,pěné dopoledne 🙂

hnedoocka23
14. dub 2009

spasinko,tobě taky pěkný den přeji a ty zítra jedeš do polanky??Já tam mám být na 9,50h.. 😉

spasinka
14. dub 2009

Ahoj, Očko!
Jsme objednaní na 9.45, takže se potkáme 😉 Ale fakt nechápu, proč objednávají v 5ti minutových intervalech, to se pak divíme, že je skluz 😠

hnedoocka23
14. dub 2009

no,tak pochybuji,že Kájík bude mít na všechny jen 5 min.čas..no tě pic..tak to klidně můžu přijet tak na půl11 😀

hnedoocka23
14. dub 2009

já jedu s manžou,ty taky?? 😉

j.cien
14. dub 2009

Holky ja jdu na 7.50,tak snad to tam nezaseknu...jako minule,kdyz Kaja 1/2 hodiny pocital a pocital a stejne to zdrbal.......a taky doufam,ze ho nenastvu,jak se zase budu ptat blbe,tak jak se informovany laik pta..... 😀

j.cien
14. dub 2009

Koukam,ze chlapi budou zitra vsichni odevzdavat matros 😀 😀 ,chudacci nasi,to bude teda u zkumavek husto 😀 😀

kacza.b
14. dub 2009

tak je po 13h a ja za chvili vyrazim do prace. tak co se luci deje???

j.cien
14. dub 2009

Kaczi tak jdes na odpoledni ?A to jsi az do vecera do kolika?

kacza.b
14. dub 2009

tak nic no. tak snad vecer.

tak se mejte holky hezky a krasny zbytek dne 😉 a je slunickovy.

kacza.b
14. dub 2009

cien do 22h 😠

j.cien
14. dub 2009

KAczi tak at ti to utece v pohode!
To mne pokazde stve,kdyz je venku nadherne a ja musim trcet v praci....

luciik
14. dub 2009

Takže jsem zde.
Včera jsem objevila náznak čárky, takže jsem se rozhodla, že si dnes zajdu na krev. Nicméně krev se nekonala, sestra mi řekla, že dělají z moče, a že je to stejné jako z krve. Tak jsem se nechala ukecat, i když mi to příjde blbost, krev je přece jenom krev.
No, a volala jsem a je to negativní, takže žádná sláva se nekoná. Zatím nehážu flintu do žita, protože přio prvním těhu, kdy jsem měla v krvi hcg 73 jsem na testu čůracím neměla ani prd. Takže tak. Nechtěla jsem tady hýřit vodu, dokud nic nevím 😉

j.cien
14. dub 2009

Luciku tak tak je to s tebou 😉 ,tak promin,ze jsem dorazela a byla jsem nedockava 🤐 a moc moc ti preji,at HCG vyskoci,vsak mas jeste cas a kdyz nekrvacis,tak je to stale nadejne!!!

luciik
14. dub 2009

Marťo, to je v poho 😉 Jsem dnes 10 den. Ale beru ten estrofom na růst sliznice a dokud ho asi nevysadím, tak to nedostanu 😒
Ale stejně mi to je líto, dnes jsemnetestovala, testnu zítra, tak uvidíme....

j.cien
14. dub 2009

Ale Luci,pokud je naznak carecky,tak furt je sance,ze bude silit !!
Uvidis,moc drzim palce,at to dopadne dobre!
Porad myslim na Michinku,jak je to strasne,takova sance,nadeje,//,HCG bylo,vse mohlo byt tak krasne....a nic..

beruska81
14. dub 2009

Nazdárek děvčata, tak jsme dorazili z Olmíku, lidí tam bylo jak nas....
Nicméně, vaječníky vypadají ok, nikde žádný folik, ale sliznice je prý nějaká větší, takže mi vzali krev, zítra mám volat pro výsledky, a jestli bude vše ok, tak od zítřka začínám píchat fostimon. Synarel mám stříkat taky pořád, fostimon mám 3 ampulky v jedné dávce jednou denně, za týden kontrola.
Pokud ale krev nedopadne dobře, tak budu stříkat pořád synarel a musím zase na krev a pak se uvidí co dál.
Takže tak, zítra budu moudřejší, všechno nám vysvětlili, akorát mi ten fostimon neukázali a je to nějaká vata nebo co, asi jsem blbá, ale máte s tím některá zkušenost.
Sestra říkala, že první dám do injekce roztok a pak 3xfostimon, tak snad to zvládnem.
Luci přeju ať čárka sílí 🙂
Zatím pá, jdu vysát a pak za malým ven 😉

j.cien
14. dub 2009

Berus neboj,to zvladnes !Fostim.by mel byt nejaky sublimat..asi krystalky v te ampulce,takze natahnes redici roztok a postupne s tim naredis potrebnou davku a najednou pichnes,jinou jehlou nez natahujes roztok /protoze se ztupi ta jehla/..

Aha ,tak to mi asi zitra taky jeste ten Fos,nedaji,kdyz se jeste ceka na vysledek krve...no uvidim,stejne do toho 24 nemam sanci stihnout...fuj,mam z toho jen zbytecny stres....

beruska81
14. dub 2009

cien dík za vysvětlení, já už ten fostimon dneska dostala 21 ampulí na týden, snad to všechno zvládnem, zítra dám vědět jak to všechno bude, už jsem dostala rozpis těch dávek.Myslím, že to teda šanci nemáš, Koutná dneska říkala, že budu píchat tak 10 dní, pak 2 dny nic a pak OPU, tak nevím nevím.

katrin111
14. dub 2009

PRESNE TAK LUCI,NEHAZEJ FLINTU DO ZITA,NIC NENI ZTRACENE!!!!!jinak berus je fajn ze jsi poridila dobre..........

luciik
14. dub 2009

Katrin 😉 Jen mi to pořád vrtá v hlavě, nevím vůbec v jakých jednotkách to tam jako mají. Zítra testnu a uvidím....

hnedoocka23
14. dub 2009

Luciik,držím palečky,věřím že to dopadne dobře 🙂 jsi teprve 10.den...at čárečká sílí... 🙂
holky,vůbec se mi do polanky nechce... 😒 cien,to máš super,že jedeš tak brzy...

luciik
14. dub 2009

Ahoj očko 😉

hnedoocka23
14. dub 2009

ahoj lucii,musím žehlit,ale vůbec se mi nechce,nechám si to na ordinaci až...

hnedoocka23
14. dub 2009

kde jsou zase všechny?

luciik
14. dub 2009

Oni zase příjdou, až půjdeme spát 😀
Já smažím řízky, manža mí zítra jede na služebku, tak zase budu sama do pátku ☹

rona2
autor
14. dub 2009

Ahoj holky,nějak jsem dneska neměla čas na vás nakouknout.
Lucí tak ať jsou zítra // tlustice.
Michince ať je už dobře a je co nejdřív doma.
Jinak jak jste tady psaly,že objednávají v tak krátkých intervalech,tak se mě Kájik posledně ptal na kolik jsem byla objednána,říkám na 11 hod. a on tak to je ještě dobré.Na řadu jsem přišla v 11.45 hod.tak jsem prý tak dlouho nečekala. 😀 Jinak tam musím zase v pátek a ani nevím proč,když IUI nebyla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru