• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
autor
Mi to taky nějak blbne,nejde to poslat a jak se to povede tak mě to hodí na tu první stranu.Už mě štve kůň jeden splašený. :angry:
14. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uz ficim. dobrou noc.

taky jsem zvedava jak tam poridi.
14. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrou noc a krásné sny.Páá. :wink:
14. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uz ficim. dobrou noc.

taky jsem zvedava jak tam poridi :wink:
14. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jsem se právě dobře nasnídala. Chlebíček s loveckým salámem, rajčátko a to jsem proložila kapslí kajenského pepře. :grinning: a teď už jdu zase makat. Chce se mi ale příšerně spát, asi si půjdu uvařit kafčo.
15. dub 2009 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem si do albíčka fotečku své nové noční košilky (moc to nenosím, ale když si to manžel přál) a taky tu novou postel v ložnici. :wink: Akorát na fotkách mám rozskákané povlečení, protože to hned testovalo psisko - taky je tam vidět na té posteli zelený gumový ježek (ještě že už nepíská, už je trošku rozkousaný)
15. dub 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Asmeen, krásná ložnice, vypadá, že tam máš dost místa, taková prostorná a světlá, fakt moc hezká :slight_smile:
Zrovna snídám ještě velikonočního beránka a za chvíli vyrážíme do Polanky, musím se ješě cestou stavit v práci a pro naftu do autka. Ale vůbec se mi tam dneska nechce :unamused: Třeba mi Kája zvedne náladu :slight_smile:
15. dub 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
spasi: tak ať v Polance dobře pochodíš. Ložnice je malinká, skoro celý prostor zabere ta postel. Mám ložnici 4x3,5m
15. dub 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile: Ale zařídila jsi to tam tak hezky, že vypadá prostorná :wink:
15. dub 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji spasi za pochvalu. :slight_smile:
15. dub 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ranko holky.Asmenko máš to moc pěkné,tak teď už se to mimi povede v takové ložnici. :wink: My máme taky ložnici 3,5 krát 4,ale ta tvá vypadá fakt prostorněji.
15. dub 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Spasinko tak ať ti Kajoch řekne jen samé dobré zprávy a všem co jdete dnes do Polanky.
Já jedu vyřizovat ještě nějaké věci v práci a táááák se mi tam nechce,ale ať už to mám za sebou.
15. dub 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočky :slight_smile:
Asmenko, ložnice je velmi pěkná :dizzy_face:
Dnes jsem testla, je tam minimální náznak, takže si myslím, že je to pase, protože by měl být větší. Jsem dnes 11 den a to by se mi už mělo ukázat.
Takže se pomalu připravuju do práce.
15. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucíí ještě nezoufej,je ještě poměrně brzo.Očka říká,dokud nedorazí mrcha tak není nic straceno. :wink:
15. dub 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: přesně tak, ještě neházej flintu do žita, pokud není MS, tak je to dobrý. :wink:
15. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale já beru nějaký lék na růst sliznice a Kajoš říkal, že se může stát, že ani krvácet nezačnu, dokud to nevysadím. Takže si myslím, že je to v prdeli :confounded:
15. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je, že manža tomu opravdu věřil a já taky....
15. dub 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, asmeen ložnice je krásná i ta košilka
Všem co dneska jedou do Polanky přeju samé dobré zprávičky.
Luci počkej ještě, třeba je ještě brzo :slight_smile:
Já budu za hodku volat pro výsledky ze včerejší krve a jestli bude vše ok, tak mi dá manža včeličku,to bude komedie,malý musí všechno vidět, tak snad to nějak dopadne. :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, po dlouhé době jsem tady. Dneska jedu do polanku na 11. hodku k Jaroši, tak uvidím co mi řekne, jelikož mi vychází blbý den. 10.DC mám zítra a oni tam nejsou, tak musím dneska.
A co vy jak se máte, užíváte si jara? :wink: :wink: :wink:
15. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Rono ahojky, dlouho jsem nepokecala s evcou, už chodí do práce?
15. dub 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem si četla, co se stalo Michi, jak je na tom? Máte nějaké nové info? Verco ty uz chodis do prace?
15. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jestli Tě můžu utěšit, tak není nic ztraceno a je to teprve 11 den. Držím pěsti...
15. dub 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kat, děkuju :wink:
Ale teď už můžu počítat jen s překvapením, kéž by.....
15. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
oMichince zatím info nemáme, říkala, že se ozve až jí pustí z JIP
15. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
musí to dopadnout dobře, my se chystáme na druhou IVF v červnu a opravdu se začínám modlit.
15. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaroš mi doporučil užívat calibrum BP a femibion 800, že jsou to výborné vitamíny k otěhotnění, tak jsem vyplázla v lékarně 500,- za ty vitoše, všechno stojí tolik penízků až mi jde z toho hlava kolem.
15. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Michinka je teda jak na tom podle poslední info? Něco jsem četla, ale to byla ta první zpráva o rohu?
15. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, jsou to částy a to je jen začátek..
My dali za druhé IVF 20.5 tis. a za KET 9 tis. a prd z toho.
Chtěla bych vysvětlit, proč se to nedaří, ale na to mi odpověď nikdo nedá....

Budu vám moooooc držet palečky, aby vše dopadlo dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejedete některá z vás v pátek do Polanky k Jarošovi kolem půl 10? Že bychom se mohly potkat...
15. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nás to stálo loni naše první IVF 27.000,- se vším všudy, síla že?
15. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek