Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
14. dub 2009

Mi to taky nějak blbne,nejde to poslat a jak se to povede tak mě to hodí na tu první stranu.Už mě štve kůň jeden splašený. 😠

kacza.b
14. dub 2009

jo uz ficim. dobrou noc.

taky jsem zvedava jak tam poridi.

rona2
autor
14. dub 2009

Dobrou noc a krásné sny.Páá. 😉

kacza.b
14. dub 2009

jo uz ficim. dobrou noc.

taky jsem zvedava jak tam poridi 😉

asmeena
15. dub 2009

Dobré ráno holky, tak jsem se právě dobře nasnídala. Chlebíček s loveckým salámem, rajčátko a to jsem proložila kapslí kajenského pepře. 😀 a teď už jdu zase makat. Chce se mi ale příšerně spát, asi si půjdu uvařit kafčo.

asmeena
15. dub 2009

hodila jsem si do albíčka fotečku své nové noční košilky (moc to nenosím, ale když si to manžel přál) a taky tu novou postel v ložnici. 😉 Akorát na fotkách mám rozskákané povlečení, protože to hned testovalo psisko - taky je tam vidět na té posteli zelený gumový ježek (ještě že už nepíská, už je trošku rozkousaný)

spasinka
15. dub 2009

Dobré ránko 🙂
Asmeen, krásná ložnice, vypadá, že tam máš dost místa, taková prostorná a světlá, fakt moc hezká 🙂
Zrovna snídám ještě velikonočního beránka a za chvíli vyrážíme do Polanky, musím se ješě cestou stavit v práci a pro naftu do autka. Ale vůbec se mi tam dneska nechce 😒 Třeba mi Kája zvedne náladu 🙂

asmeena
15. dub 2009

spasi: tak ať v Polance dobře pochodíš. Ložnice je malinká, skoro celý prostor zabere ta postel. Mám ložnici 4x3,5m

spasinka
15. dub 2009

díky 🙂 Ale zařídila jsi to tam tak hezky, že vypadá prostorná 😉

asmeena
15. dub 2009

Děkuji spasi za pochvalu. 🙂

rona2
autor
15. dub 2009

Hezké ranko holky.Asmenko máš to moc pěkné,tak teď už se to mimi povede v takové ložnici. 😉 My máme taky ložnici 3,5 krát 4,ale ta tvá vypadá fakt prostorněji.

rona2
autor
15. dub 2009

Spasinko tak ať ti Kajoch řekne jen samé dobré zprávy a všem co jdete dnes do Polanky.
Já jedu vyřizovat ještě nějaké věci v práci a táááák se mi tam nechce,ale ať už to mám za sebou.

luciik
15. dub 2009

Dobré ránko kočky 🙂
Asmenko, ložnice je velmi pěkná 😵
Dnes jsem testla, je tam minimální náznak, takže si myslím, že je to pase, protože by měl být větší. Jsem dnes 11 den a to by se mi už mělo ukázat.
Takže se pomalu připravuju do práce.

rona2
autor
15. dub 2009

Lucíí ještě nezoufej,je ještě poměrně brzo.Očka říká,dokud nedorazí mrcha tak není nic straceno. 😉

asmeena
15. dub 2009

luci: přesně tak, ještě neházej flintu do žita, pokud není MS, tak je to dobrý. 😉

luciik
15. dub 2009

Holky, ale já beru nějaký lék na růst sliznice a Kajoš říkal, že se může stát, že ani krvácet nezačnu, dokud to nevysadím. Takže si myslím, že je to v prdeli 😖

luciik
15. dub 2009

Nejhorší je, že manža tomu opravdu věřil a já taky....

beruska81
15. dub 2009

dobré ráno, asmeen ložnice je krásná i ta košilka
Všem co dneska jedou do Polanky přeju samé dobré zprávičky.
Luci počkej ještě, třeba je ještě brzo 🙂
Já budu za hodku volat pro výsledky ze včerejší krve a jestli bude vše ok, tak mi dá manža včeličku,to bude komedie,malý musí všechno vidět, tak snad to nějak dopadne. 🙂

princ
15. dub 2009

Ahojky, po dlouhé době jsem tady. Dneska jedu do polanku na 11. hodku k Jaroši, tak uvidím co mi řekne, jelikož mi vychází blbý den. 10.DC mám zítra a oni tam nejsou, tak musím dneska.
A co vy jak se máte, užíváte si jara? 😉 😉 😉

kat77
15. dub 2009

Ahoj holky, jak se máte? Rono ahojky, dlouho jsem nepokecala s evcou, už chodí do práce?

kat77
15. dub 2009

Právě jsem si četla, co se stalo Michi, jak je na tom? Máte nějaké nové info? Verco ty uz chodis do prace?

kat77
15. dub 2009

Luci, jestli Tě můžu utěšit, tak není nic ztraceno a je to teprve 11 den. Držím pěsti...

luciik
15. dub 2009

Ahoj Kat, děkuju 😉
Ale teď už můžu počítat jen s překvapením, kéž by.....

luciik
15. dub 2009

oMichince zatím info nemáme, říkala, že se ozve až jí pustí z JIP

kat77
15. dub 2009

musí to dopadnout dobře, my se chystáme na druhou IVF v červnu a opravdu se začínám modlit.

kat77
15. dub 2009

Jaroš mi doporučil užívat calibrum BP a femibion 800, že jsou to výborné vitamíny k otěhotnění, tak jsem vyplázla v lékarně 500,- za ty vitoše, všechno stojí tolik penízků až mi jde z toho hlava kolem.

kat77
15. dub 2009

a Michinka je teda jak na tom podle poslední info? Něco jsem četla, ale to byla ta první zpráva o rohu?

luciik
15. dub 2009

JJ, jsou to částy a to je jen začátek..
My dali za druhé IVF 20.5 tis. a za KET 9 tis. a prd z toho.
Chtěla bych vysvětlit, proč se to nedaří, ale na to mi odpověď nikdo nedá....

Budu vám moooooc držet palečky, aby vše dopadlo dobře 😵 😵 😵

kat77
15. dub 2009

Holky nejedete některá z vás v pátek do Polanky k Jarošovi kolem půl 10? Že bychom se mohly potkat...

kat77
15. dub 2009

No nás to stálo loni naše první IVF 27.000,- se vším všudy, síla že?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru