Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
15. dub 2009

nemas vubec zac asmenko,aspon jedna dobra duse................

evcaa
15. dub 2009

ahoooooooj milacci ja hus se taaaaak tesim na sraziiiiik 😉 😉

katrin111
15. dub 2009

ahoj evickoooo ja taky!!!!!!

evcaa
15. dub 2009

asme loznice je paradni obzvlaste ten jezecek pripomina mi to mouji loznici kdyz v noci z pod sebe vytahuji postupne kosticky hracky ponozku na hrani atd 😀 😀 😀 😀

evcaa
15. dub 2009

holky ja ani moc neisu ctu si vse ale dost me boli prstiky ani je moc necitim tak ani k¨noc nepisu ale vim vse co se tu deje je mi lito cienky marticky ze ji to nevyjde ale neni vsem dnum konec mozna je lepsi ze si pocka apon to neodbudou a vyjde ji to na poprve 😉

asmeena
15. dub 2009

evi, taky se těším na srazík a ty si to asi užiješ i rozinka a katrin, protože vám všem budu osahávat pupky, abych tu těhu nákazu taky chytla. 😀
Dnes jsem šla do CaA a koupila jsem si dlouhou sukni, která mi zakryje hnusné nohy, tílko a halenku. 😉

katrin: a ty jsi nezkoušela jít kouknout na ty rifle do CaA? Tam já vždycky dobře pořídím.

katrin111
15. dub 2009

asmen v C A jsem uz taky byla na rifle.a nic tam nemaj tady u nas.jen par kousku a spis na suchary nez na kus zenske 😀 😀 😀 😀 oni to sijou nejakeho divneho strihu..........nic mi nesedi...jak jsem tu psala koupila jsem si zahradniky a primo v te prodejene mi z nich daji pryc ty lacly a budu to mit jak normalni rifle..........jak sem se v te prodejne bavila s tou prodavackou tak rikala ze je ted obdobi kdy baculate zenske jsou tehotne a shani kalhoty..........

beruska81
15. dub 2009

ahoj holky, cien nevím co na to říct, ale asi je lepší, že budete čekat, tak by se to zbytečně uspěchalo a třeba ani to ivf nebudeš potřebovat,možná se povede iui 🙂
já jsem dneska volala do olmíku pro výsledky, tak prvně to nikdo nebral, když to zvedli, tak zase neměli výsledky, tak jsem volala pak později a krev je ok, takže mi dal manža hned žihadlo, jenom to štíplo a dobrý, takže tak 🙂

beruska81
15. dub 2009

skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne 🙂

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila 😀 ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar 😀 potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. 😖 Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena 😀 no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super 😀 som z toho bola uplne sfetovana 😀 no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu 😉 ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo 😅 (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal 😀 . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo 😀 bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete 😀 . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja 😀 . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor 😉

rozi.nka
15. dub 2009

ahoj holky, tak se vám jdem s Rózi pochlubit že výsledky krve dopadly v pořádku. V kombinaci s ukázkovým screeningem je to paráda. Příští středu jdem na kontrolu k doktorovi tak doufám, že mi udělá utz chtěla bych se zeptat jestli už náááhodou není vidět co má mezi nožkama 😀
Jinak se mi zdá, že mi porostl pupík 😕

Asmee krásná světlá ložnička, tam by se mi taky spinkalo dobře 😉
Cienko, ber to tak že to tak mělo být, všechno má svůj důvod a třeba vážně dopadne tahle iui podle tvých představ, tak jak říkala Katrin 🙂
Katrin nezávidím oděvní komplikace, ale hlavně že kalhoty budou a pupík se nebude mačkat 😎
A co michinka, dupka malá, nevíte někdo jak je na tom???

asmeena
15. dub 2009

katrin: ale CaA v shoping parku je docela hodně zásobeno. 😉

rozi: tak to je super, že máte dobré výsledky a dobře prospíváte.

rozi.nka
15. dub 2009

musím souhlasit s asmeenou že v shopingu je toho dost na výběr, ale ty ceny jsou taky doat vysoké 😕
já mám naštěstí takové jarně letní kalhoty které teď nosím a na později mám těhu džíny, ale jsou o číslo větší 🙂

katrin111
15. dub 2009

no to me nenapadlo zajet do ovy ale ted uz je to jedno uz galaty mam tak to neresim....mami cerne sportovni ty jsou skvele nikde netlaci...........dneska jsem si v takku koupila jeste halenku takze mam radost.......jinak rozi moooc blahopreju ze to dopadlo na vybornou.........ja mam ty zahradniky za 900 a buhvi kolik by me staly v ostrave......je to i tak zbytecne drahe...........

katrin111
15. dub 2009

dneska jsem se zaregistrovala jako tehule v DM tak mi budou chodit nejake slevove knizky...........rozi ja jdu taky pristi stredu do poradny tak jsem zvedava jak Natalka povyrostla 😉

katrin111
15. dub 2009

aha hraje ulice tak tu nikdo neni............

rozi.nka
15. dub 2009

katrin zahradníky za 900??? to je docela dost, to už bys koupila v CaA džíny, možná o pár stovek dražší. No ale teď už je to jedno, hlavně že ti padnou a jsi spokojená 🙂
Natálka? to je hezké 🙂 určitě bude zdravá jako řípa 😉

katrin111
15. dub 2009

meli tam i levnejsi rifle ale ty mi vubec nepasly takze tak.............to je strasne jak to ted sijou.nejlepsi byly co jsem nosila jak sem cekala samika rifle.ty jsem koupila v ove taky nejak za 900 ale ty byly super byly elasticke vysoky pas....................nizke jak se sije ted nenavidim a nepasuje mi to.............jeste ty rifle mam ale na podzim bych je nedala..........

katrin111
15. dub 2009

jj Natalka..............musi byt zdrava jim vitaminky co mi doporucil kaja 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
15. dub 2009

to víš že bude zdravá 🙂 známí mají taky Natálku 😉

katrin111
15. dub 2009

jo???ja si natalku prala uz jak jsem cekala samika...........myslela jsem ze bude holka ale byl to kluk.i ted mi je to jedno hlavne at je to zdrave a vse je v poradku.pohlavi uz je to to nejmensi

katrin111
15. dub 2009

nosis uz ty tehu rifle???nebo se jeste v klidu vlezes do normalnich????

rozi.nka
15. dub 2009

jj, mají dvojčátka Natálku a Nicolase 🙂
i u nás je pohlaví to nejmenší, hlavně ať jsou miminka nás všech zdravé 😵

rozi.nka
15. dub 2009

ty těhu mám větší, tak je nosím jen když je kosa nebo jdu k dr. dnes jsem dělala průzkum ve skříni a našla jsem tam pláťáky na léto tak nosím ty a když je teplo třičtvrťáky, do těch se nasunu. a ještě jsem dnes našla bederky které jsou krápítek prošoupané tak si je spravím a ještě chvíli v nich odchodíme 😎

katrin111
15. dub 2009

jj presne tak............kamoska ma taky nicolase a sebastiana.............

katrin111
15. dub 2009

aha tak to mas dobre..ja taky ty rifle jeste nosit nebudu,snad je pak dam tak na podzim............ 😀 😀 😀 ted ty sportovni a jeste si musim koupit nejake trictvrtaky a kdyz tak budu nosit i ty rifle po samikovi

katrin111
15. dub 2009

do kdy budes jeste pracovat???????

rozi.nka
15. dub 2009

jo a nejlíp mi je v šustkách 🙂 nikde neškrtí, nestahují... 😉
já ty těhu až mi víc poroste pupek, teď by mi spadly a nosím je jenom s páskem. i na zadku a nohách je mám volné, zatím 😀

rozi.nka
15. dub 2009

no dokud to půjde, nemám žádné problémy - ťuk, ťuk, ťuk 🙂 a tam se nijak nenadřu takže není problém 😉

katrin111
15. dub 2009

jj to jo.tedka ctu na jine diskuzi o tom screeningu hodne holek zato neplati ale nektere zase jo,tak se v tom nevyznam.............kazdy kraj a pojistovna to ma nejak jinak..............

katrin111
15. dub 2009

rozi kde jsi utekla?????????????? 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru