• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
autor
Ahopj Kelišky tak jsem vás dočetla a vidím,že byl dneska nějaky nakupovací den,taky jsem byla utrácet,mám dvoje botky a nové spodní prádlo a halenečku.
Kat v pátek jdu taky do Polanky na 10.15 hod.tak to se tam určo potkáme,už mám s toho nervy jak dlouho tam zase budu sedět,když mají tak narváno jak psala Očka.
Jinak v ve staré práci mám všechno vyřízeno jen musím zítra na výstupní prohlídku a 4.5.nastupuji do nového.Tak jsem konečně v pohodě a spadl se mě pořádný balvan. :wink:
15. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Eví musíme se pak domluvit kde tě mám naložit na ten srázek. :wink:
15. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj romi tak to je super s tou tvou novou praci.....................
15. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrin, ahojky, tak jak se cítíš a co krev, už to je potvrzené a průkazečku máš, Jak já ti holka závidím. :wink:
15. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Odskočila jsem si maleho šoupnout do vany,nějak je mu pořád zima tak snad se nevyklube nějaká nemoc.
15. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už se nám to blíží a těším se jak vypnu konečně,celý týden lítám a nevím kde mi hlava stojí.
15. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Custe Kelisky,tak to se v patek sejdeme na mini sraziku v Polance :grinning: ,ja jsem tusim na 9,50 a sestra mi hned hlasila,ze Kaja dorazi az po 10te,tak at s tim pocitam... :angry:

No snazim se s tim smirit,ze me jeste ceka dlouha cesta k IVF,to cekani je hnus.....ale jsou i horsi veci,hodne myslim na Michinku,jak je to vsechno relativni...ted se radujes z // a vzapeti te vezou na sal.....
Snad to Kacence dopadlo co nejlip,jak v tom srabu mohlo......

Katrinko dnes me IUI tak silene nebolelo,protoze Kaja pouzil katetr pro ET a ten je tensi,takze to tam celkem rychle zavedl...jen me zas polilo to horko,naval az do hlavy,ale rozdychala jsem to a jsem OK.Klobouk mi nedal tentokrat a je to lepsi,ten tvrdy hnus me teda poradne tlacil.....vzpominala jsem na tebe,jak jsi tam sebou sekla :grinning: a jak to nakonec stalo za to :grinning: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Marti,tak to se tam fakt potkáme,to je fajn.Tak snad nebude mít Kája hned ze startu skluz. :grinning:
To tvé IVF musí vyjít,když už tě tak dlouho připravují a trápí tě. :wink:
15. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a nebo už ani IVF nebude třeba a výjde toto IUI. :wink: Moc ti to přeju. :wink:
15. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rono potkame se urcite :wink: ,jeste tam bude myslim i Ocka a Kat,se kterou se jeste nezname :wink:
Skluz bude mit 100proc. :angry: kdyz to sestry objednavaji po 10min intervalech a jeste rikaji,at prijdou i bez objednani...myslim Occe to rekli,...no to bude husto :grinning:
Ja je pokazde prosim na rano,chodim do prace a mam to hodku cesty...tak snad to pujde rychle...
15. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěla jsem popošoupnout tabulku se srazíkem a nejde mi to,ten koník mě už dva dny štve,pořád mě to vyhazuje na tu první stranu.Nevíte co stím?
15. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rono to jsi hodna,ale to by byl takovy maly velky zazrak,a ty me doposud obchazeji obloukem :frowning2: :confounded: :grinning:

Dnes jsem si na tebe vzpomnela,stavili jsme se z Polanky v Polsku pro par okrasnych stromku na zahradu...to budes mit krasnou praci a hlavne se nebudes snad tahat s tezkym...ti lezici ,to je asi silena drina !!!
15. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to zkusim,jestli mi to pujde poposunoit sem...a na ktere je to strance,prosim?
15. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Minule mi Kájik řekl,že když čekám jen hoďku tak,že to ještě jde. :grinning: No,ale když jdeme hned ráno a budeme mezi prvníma tak by to mohlo ještě frčet.Ten skluz pak nabere později. :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem to brala hned na první straně,je to myslím stejné.
15. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rono mezi tema "prvnima" nas bude cca 5-6 :wink: :astonished: :confounded: .....dnes jsem byla na 7,50 a odjizdeli jsme az po 10te snad !!!
15. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:

Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka + cien :wink:
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou
15. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem tam dneska byla jak měli zboří a byla jsem jak v jiříkově vidění,už se tam těším.A naopak ve staré práci mi holky říkaly jak se tam donáší a jsou tam šílené rozbroje,nějak tam houstne atmosféra,tak jsem ráda,že končím.Já to šíleně snáším jak to v kolektivu nefunguje.
15. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tam jdu jen tak zbytečně si myslím,ale když to Kajoch chtěl tak co bych pro něho neudělala,ze? :grinning:
15. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty nejdes na IUI ???
15. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj.to bude fajn v takove praci !
Ono vsude je asi neco,ale pokud jsou ve stare praci takove rozbroje,tak je to asi odchod v nejlepsi dobu..
Ja jsem uz 11 let na stejnem miste,ale mame super kolektiv,takze bych dobrovolne nemenila :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem byla na kontrole minulý pátek,protože v pondělí bylo volno a řekl mi,že by folíky do středy nevydržely.Ale podle mého by to klaplo,protože mi to vychází pořád stejně a vždy to tak bylo,ale jsem laik tak mlčím a poslouchám. :grinning:
15. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže jsem se snažila s manžou jak to šlo,ale dáme si od IUI teď pauzu a pak to ještě zkusíme.Myslím,že to tělo přivítá,že ho necpu tabletama.
15. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky jsme měli super kolektiv,ale ty co byly super odešly a to co přišlo je šílené jak na práci tak i v kolektivu,prostě nejsou prý lidi.Já jsem 6 měsíců doma a žralo mě to jak to tam je,já jsem prostě asi magor.
15. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak proc tam teda musis...?Tos mela radeji jit dnes...v pa uz tam 100pro nebudou .....

No,ja nekdy teda ziram a vaham,jestli to mam Kajovi bastit nebo ne....dnes me teda uplne dotala Spasinka,mame stejnou lecbu,obe dnes jsme 9.den se synarelem a me rekl,ze tam ma 2 foliky,takze nemuzeme dal stimulovat k IVF a musi se to stopnout....a Spasinka ma dnes 4 foliky,a ji rekl ,ze vse OK a od zitra Puregon....

Jasne mi rikal,ze ucelem Synarelu je,aby zamezil tvorbe foliku,nez se nasadi injekce....
Tak CO JE TEDA PRAVDA???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nějak mě šíleně pálí bradavky, kdyby to byly aspoň těhu příznaky, ale jak to tak znám, tak mrcha dorazí na čas a já to zase obulím.
15. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen na ultrazvuk,já to prostě sama nechápu.

Tak to se teda síla a už je asi přepracovaný a neví co mluví asi.
Loucim se zatim...jdu si slehnout Pregnyl :grinning:
Asmeeenko,tak to muze byt tehu ty draku jeden !!!!!!!! :grinning:
15. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rony: to ale nechápu, proč si tě tam vždycky zve, když ti IUI nedělá. Aspoň na tobě vydělávají za UTZ.
15. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek