• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Jak teď ležím v posteli a nehýbu se, tak už ta prsa nebolí. :confounded:
15. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to bych i kvůli těhu vydržela celých 9 měsíců mega bolesti prsou.
15. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasi je fajn,dali jsme jen rychle kafe a hodinku pokec venku v cukrosce....prinutila jsem ji okostovat to nase kazdodenni latte :grinning: a holky,ona ma TAAAAK pevne bricho,no musela jsem si sahnout-pichnout a je jako beton :wink: :angry: bleda zavist :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych chtěla mít pevnou vůli jako spasinka a přinutit se ke cvičení, ale já jsem zhnilá lenoška.
15. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No do centra to autobusem mají 5 min.a tam hambáče jsou. :grinning:
Verča to tady dokáže vždycky pořádně rozesmát a na srazíku by s ní bylo super,ale psala,že neví,že její drahoušek chce jít někam ke známým,tak jsem jí napsala,že jí doveze za náma,že jsme taky známé. :grinning:
15. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmenko jsem na tom vsechny stejne...bohuzel...a to jsme si slibily,ze co srazik,to nova tehule !!!
A nejak se to sere a sere.....pardon,ale je to tak :angry:

Tak Asmee,pozoruj si ty bradavky ....jestli treba nejsi na rade :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten čas při tom koníkování tak letí. Už musím jít spát, ať se ráno vyhrabu z postele.
Dobrou noc a sladké sny. :wink:
autor
Cien,neboj Spasinka bude za nějaký ten týden těhu a bude po pevném bříšku. :grinning: :grinning: :grinning:
No bylo by to super, kdyby má šestá IUI v tomto roce a zároveň poslední vyšla. Sice se zázraky dějí, ale moc na ně nevěřím, ale taky nevěřím, že bych byla celý život bezdětná.
15. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Asmenko pupíčkovat,mohlo by to být těhu. :wink:
Dobrou noc a krásné sny.
15. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asmen to příjde a nebudeš ani vědět jak,jen je třeba se nějak odreagovat.
15. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobou holky a same pozitivni myslenky pred spanim!!!!!!!!
Pupickovat a hezky mluvit na volne dusicky,at si vyberou prave nase briska !!!!!
Ja se bojim,ze z toho jednou zmagorim.........ale SNAD na mne take nejaka volna dusicka zbude...... :wink:

Dobrooooooooooooooou :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si jdu dát spršku a pak ještě nakouknu.Na to moje děcko fakt něco leze,šel brzo spát a je celý červený,to se beztak přižene nějaká horečka,ach jo. :frowning2:
15. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Papa Cienko a dobrou noc. :wink:
15. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rono tak at to maleho pres noc prejde...!U nas ted radi sracky zpusobene rotaviry.....maji to hlavne male deti a je to des !!
15. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji,no snad bude ráno dobře.
15. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tedaaa, vás tu tak dočítám....Cien, co kecáš???? Já že mám pevné břicho? Přiznávám, je to lepší než bývalo, ale já myslela, že koukáš, jak mám šílenou jizvu :grinning:
Já už ničemu nerozumím, ještě jsem se teď pro jistotu ptala Romana, jestli tam byly ty folíky, protože mi pak pročítal kartu, tak říkal, že jo....no tak potom fakt nevím, jak to všechno funguje :unamused: Jesli mi pomůžou k mimi, budu šťastnájak blecha, ale ten jejich přístup "My jsme bozi a my víme co je pro vás nejlepší" mě pěkně se.... :angry:
15. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky musíme doufat,že to opravdu dělají pro nás a né jen pro jejich peníze.Ale jak to tady tak čtu tak se začínají pořádně kazit. :angry:
15. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky jen vam jdu poprat dobrou noc.

vsechno jsem docetla,dneska to slo jen par stranek :slight_smile:
15. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,,za chvili fočím do prace,všechny vas zdravim,.a v sobotu to teda neklapne,,jdu do prace a pak někam jdeme,,jsem teda uplně hotova tolik tydnu doma a ted takova makačka ale aspon nemyslim pořad na to jedno,,pa krasny den :slight_smile:
16. dub 2009 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
jsem si Verci říkala, že už jsi asi v jednom kole, že moc nepíšeš. To je škoda, že v tu sobotu nemůžeš, ty jsi totiž fajn srandistka.
16. dub 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:

Tak ja ti Spasi chvalim ,jak mas pevne bricho a jizvy jsem si teda vubec nevsimla !!Ale je placate a betonove tvdre,to teda nekecam!! :grinning:

Verco skoda,ze nejdes na srazik!!!
16. dub 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak mám v sobě druhé žihadlo, zatím žádné změny necítím, ani to nebolí, tak snad bude vše ok, jen musím začít hodně pít. :slight_smile:
Spasinka dneska začíná píchat, že?
16. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,Spasi bude jeste volat na vysledek krve a dnes zacina Puregonovat :wink:
16. dub 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem taky vlastně čekala na výsledky :slight_smile:
Dneska jsem sama doma, manža v práci,malý u našich, tak budu celý den lenošit :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Teda ty si to uzivas :wink: ,ja jsem se uz tak strasne tesila,ze budu taky doma....a prd,zase cekat.....ale kdo si pocka,ten se docka :wink: :grinning:

Mam dnes jen do 16ti,tak se uz tessiiiiiiiim!
16. dub 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cien myslím, že je to určitě lepší čekat, tak bys byla jenom ve stresu, jestli doktoři něco nezanedbali, když to chtěli stihnout tak rychle,no a v tom červnu to bude určitě tak jak má.
A třeba ani nebude a ty budeš těhule po IUI :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky :slight_smile:
Já vím Cine, že jsi mě chválila :dizzy_face: Ale jak si mi koukla na to břicho a řekla si, že je to šílené, fakt jsme myslela, že to myslíš na tu jizvu! :slight_smile: No mám, od pupku až skoro dolů, ale na to říkám, že někdo má tetování, já mám jizvu :grinning:
Asi tak za hoďku zkusím volat Olomouc, jsme zvědavá na který pokus se tam dovolám :confounded:
16. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas přehazuju písmenka, děs :grinning:
16. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj spasi, já jsem tam včera volala asi 5x, říkali, že mám volat před desátou,ale výsledky stejně měli až po jedenácté, tak držím palečky ať je všechno ok a můžeš začít se stimulkou :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek