• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Ahoj, Evi.
To je mrzuté, že nemůžeš na srázek, ale to je jasné, že nesmíš ohrozit prcka, to se nemusíš vůbec omlouvat. Příští sraz to už určitě klapne :wink:
17. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady zase nikdo není....chjo
Začla jsem mírně špinit, ale opravdu mírně, vždycky, když jdu na WC a nevím, jetsli je to ok nebo ne, při první stimulaci se mi to nestalo, ale to jsem zase neměla Synarel :unamused:
17. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky v Polance děs a hrůza,ta čekací doba je čím dal tím větší,ale podrbkala jsem s Martinkou. :wink:
Evi já jsem se ptala dr.jestli to můžu dostat a přenášet a říkal,že né když už jsem je měla.Asi bych taky nesměla nikde mezi lidi,ale chápu tě.
17. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rony a pozvala jsi Káju na srazík? :slight_smile:
17. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pozvala,ale dostala jsem košem. :grinning:
17. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dokonce mi řekl,že ho asi tak před měsícem taky jedna pozvala a že odmítl.No nechtěla jsem říkat,že to byla naše Katrin a jsem si jistá,že ví o všem co píšem. :grinning:
17. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jdu vás jen pozdravit,za půl hodky odjíždíme do Polska... :slight_smile: na iui jsem nebyla..budeme se snažit sami :wink: dneska mám zrovna ovulku,tak večer na to vlítneme..
17. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Očko! Tak šťastnou cestu, užijte si víkend a večerní snaženíčko :wink:
Rony, tak to zas bude mít chudák Kája ošpicu jak hrom :grinning:
Holky, špinila jste některá při stimulce Puregonem? nebo při jakékoliv jiné? :confused:
17. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem mu říkala,že o něm mluvíme jen hezky. :wink:
17. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím spasi,že kaczule špinila...děkuji..holky,užijte si srazík,těším se moc na fotečky...a já se jdu obléct a jedeme...pápápá..zdravím všechny...
17. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak si to užívej a papa. :wink:
17. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:

Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka + cien
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou
17. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kelisky,POlanka narvana,jak psala Rona...aspon jsme si trosku zdrbly :wink: .
Skoro me tam trefil slak,na plne kule tam v te jejich televizi davali DECHOVKU a to ja primo nesnasim....takze jsem dostala hystericky zachvat smichu...

Jo a Kajovi spadl ten inseminacni katetr a cela ta lepsi davka vytekla...takze pak musel pouzit to bidne,co zbylo dole ve zkumavce....myslim,ze celkove to byla zbytecna mise.....ve stredu 23 a dnes jen s bidou 12 milionu a jeste lenivych a zdechlych..... :angry:
17. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, Marti :slight_smile:
Kája je poslední dobou nějaký roztržitý, ve středu tam něco rozbil, tak já Ti nevím, asi ho moc drtíme :grinning:
17. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde zase všechny jste????
17. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spasi zase jsme tu jen my :grinning: silna dvojka :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je to hrozné, si tu píšu celý den sama se sebou :grinning:
POřád špiním, bolí mě břicho jak při MS, nevím, jestli volat Kájovi nebo ne...chjo furt do prčic :angry:
17. dub 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevim Dito...ale radeji mozna asi zavolej....nebo vlastne KO mas uz v pondeli,ze???
To bych mozna pockala....ale zase,at neco nezblbnes...radeji mu fakt zavolej !!!!
At ti to pak nestopne,jako mne!
17. dub 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tady na vás nakukuju,ale dala jsem se téměř po týdnu do uklízení už to bylo třeba.
17. dub 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
roni zlaticko ja to mudrovi rekla ze jsi je mela a on rekl ze je tam male riziko ze to clovek muze dostat podruhe kazdopadne to fakt neber osobne tak strasne rada bych byla s vami a na tebe jsem se taky tesila faaakt doufam ze se na me nezlobis co???? :wink:
17. dub 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím je to pořád takové lehké špinění, jestli se to nerozjede jako normální mrcha, tak to kašlu, jinak budu volat :slight_smile: V nežádoucích účincích Puregonu sjem nic o krvácení nenašla a při první stimulaci jsem začínala od 2.dne MS, takže to asi není nic proti ničemu. Asi to teď fakt beru nějak jinak. Nejsem divná? :unamused:
17. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic jdu se natahnout vecer jsete juknu paaaa :wink:
17. dub 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,evi ty nestovice nevadi,horsi bvy byly zardenky...............ty nas ted muzou ohrozit,to bych se taky srazu nezucastnila....samik mel asi loni nestovice a nenakazila jsem se,tak ani na romcu se to nechytne..........
17. dub 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi nemusis se bat,ja jak jsem cekala samika tak jsem pracovala jako prodavacka a do kramu nam prisla holka s nestovicema a nastesti se nic nestalo..........jak rikam strach mam jen ze zardenek
17. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beres to spravne Dito,je to stejne jen bud a nebo....nic mezitim neni,proste to bud vyjde a nebo prd.....
Skoro ti zavidim,ze pokracujes....a ja ne.....dnes mi to pripadalo fakt jako zbytecny vylet do Polanky.... a to cekani ...zase dalsich x tydnu ci mesicu..
17. dub 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze na srazu nebudou evca,michina a sido........takze nas tam bude asi 6 kelisek :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinko,jaka dita????
17. dub 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha uz vim........... :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam ze rozi pujdempač se tu uz 2 dny neukazala..............
17. dub 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste vsechny kelišky???????
17. dub 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek