• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
marti mate u vas v lekarne lizatka pro tehotne???pry to jsou proti tem nevolnostem........je jich 12 v baleni a stoji okolo 50 korun.........
17. dub 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,mame Katrinko
17. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi jeste v praci???vem mi je prosim
17. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekdo rika ze to pomaha a nekdo zase ze ne,tak bych je rada vyzkousela...nevim jestli bych je u nas sehnala,kdyz jsem nemohla sehnat a ni citlivejsi tehu test
17. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK,vezmu
diky jsi zlatko.......kolik teda stoji?????50 kc?????
Katrinko 12ks 54.-
17. dub 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok marti beru to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co si o nich myslis????pomahaji???ted mi je zrovna na nic tak by mi to ted bodlo
17. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo,tehulky to hodne berou,je v tom zazvorovy vytazek,takze bezpecne,prirodni,,,bud to pomuze nebo ne,ale kazdopadne ti to neuskodi ...
17. dub 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem dneska celý den nějaká unavená, v noci jsem moc nespala, bolelo mě hrozně břicho jako před MS, ale už mi je líp. U nás teď začalo hrozně pršet.
V tom jiném tématu máme další těhu po prvním IVF, vzali jí jen 3 vajíčka, ty se všechny oplodnili, jedno si nechala zamrazit a 2 vložit a dneska byla na krvi a má to tam. Takže všechny tři co teď byly na IVF jsou těhu, ale všechny chodí do caru v Praze :slight_smile:
Holky užijte si zítřejší srazík, těším se na fotečky :slight_smile:
17. dub 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všechny... :slight_smile: jak se dnes daří? No holky, kdo z vás byl dnes v Polance, já byla a musely jsme se teda vidět. Byla jsem tam od půl 10 tak do 11.
17. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky berus, jsi on?
17. dub 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAAAT,tak to jsi nas musela videt!!!Sedely jsme s Ronou hned u dveri a chlamaly jsme se skoro porad!!!
Kde jsi sedela ty? :wink:
17. dub 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO JASAN!!! A já seděla chvíli s Ronou ve stjných 4křeslích...mám tmavohnědé vlasy s melírem střižené na mikádko
17. dub 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Ronu jsem tak nějak poznala, ale nebyla jsem úplně jistá. Ale vím, že měla bíločerné sáčko, riflíky a bílé do špičky botky a naproti ní seděla holčina kratší vlasy, třičtvrťáky a rifl. blůzku?
17. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se z toho po...hahahahahaha...jj podle těchto fotek jsem byla fakt nejistá...
17. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ses mela hlasit KAt!!!
Ja jsem se divala na kazdeho,jestli to neni nekdo z konika...ale ty fotky jsou ne moc presne,tak jsem te nepoznala..skoda!
A jak jsi poridila v Polance,vse OK?
17. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,rifl bluzka :grinning: to jsem byla ja :grinning:
17. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dnes mě Jaroš trošinku překvapil...říkal, že uděláme genetiku ať víme víc...přemlouval mě doslova na IUI, že prý když jsme oba v poho, tak je to třeba zkusit a když se nezadaří teď v květnu IUI, tak v červnu IVF druhý pokus. Mimo jiné je to opravdu moc škoda, že jsem zaváhala nepoznala Ronu, ale příště se určo budu hlásit.
17. dub 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to vidííííš :grinning: já seděla vedle tebe a rona naproti tobě..hahahahahaha...to je goooool
17. dub 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loni jsem na IUI byla a nic a pak IVF a taky nic, ale byla jsem potom na laparoskopii a vše OK. Tak si tím projdu ještě jednou :slight_smile:
17. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
27.4. jedeme do POlanky i s přítelem na 14:00 na tu krev na genetiku a pak 6.5. ještě já jednou na krev (opět 3 den cyklu)
17. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn,ze jste se dohodli na nejakem reseni...a to prvni IVF jsi mela ve Fertasu,jo?
A predtim jsi chodila na IUI nebo rovnou IVF?
17. dub 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ted mam pausu,dnes mam po IUI a az dostanu v kvetnu MS,tak mam volat a domluvit se na KO a pak SNAD na stimulaci k IVF...pokud bude uz schvaleni od poj.
17. dub 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kat jsem tady, s tou jistotou jestli se poznáme, jako dneska vy v polance, tak to jsem taky zažila s kaczkou.Obě jsme se po sobě dívali v Olmíku, ale já si nebyla jistá jestli je to ona, byla tam i s přítelem a jak na něho zavolala jménem tak už jsem si byla jistá, že je to ona, ale byla smutná, tak jsem to nechala být.Pak jsme si psaly, že o sobě víme :slight_smile:
Nevím jestli jsem to nenapsala zmateně, snad to chápete :unamused:
17. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loni jsem byla v gyncentru OV pod Jarošem, na jaře mi dělal IUI a pak mě připravoval-stimuloval na IVF, ale.....na odběr vajíček vklad už tam nepracoval, ale jsem s ním spokojená a tak jsem zůstala stále pod ním teď ve ferťasu
17. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cien já to měla schválené za týden, nezoufej :wink:
17. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahj berusko...je to ale malý svět, jak se říká...a to jsem se vás všech včera ptala, jestli jedete někdo dnes do Polanky:slight_smile:
17. dub 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cienko...ty jsi dnes měla IUI? No vlastně ty jsi tam měla přítele-manžela viď?
17. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,ve stredu i dnes IUI,ale je to stejne zbytecne....stopnul mi IVF,protoze si nevsiml,ze mi konci platnost 24.4...takze by se to nestihlo...
17. dub 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek