KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

spunda
10. zář 2012

@ujujuju
@lucido ahoj holky tak mimi mám už v bříšku a odpočíváme 🙂 děkuji za držení palečku budem to potřebovat 🙂

pikusa
10. zář 2012

@spunda držím držím 😵

evikj33
10. zář 2012

@spunda Ahoj Drahuško gratuluju ke sněhuldě/dovi a hezky odpočívej a užívej manžílka 😉 😉 😉 Posíláme bacilky Tfuj Tfuj Tfuj

lucido
10. zář 2012

@spunda Hezky pohlaď bříško a poflakuj se + ať se udrží 9 měsíců 🙂.

spunda
10. zář 2012

@evikj33 Ahoj Evi zase jsem si to dnes hezky užila i s manžou,stavili jsme se hned na obídku ,prostě super den 🙂 doma jsem si hned zalezla byla jsem trochu unavená tou cestou a horkem tak jsem si na hodku dáchla.Jinak nám ten Ketík dělal Machač tak jsem byla ráda,že zrovna on,bylo to super ,ted to musi klapnout 🙂

spunda
10. zář 2012

holky díky moc za palečky 🙂 Budem je potřebovat.Krásný večer všem....

evikj33
10. zář 2012

@spunda Tak to je super,ted už to musí být ta Štěpánka,nebo Štěpánek 😀 😀 😀 Až je mně občas po Macháčovi a jeho usměvu smutno.A žádné experimenty,jen listovku a valendo grando s něčím dobrým do žaludku. 😉 Držíme vše co máme

spunda
11. zář 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak s tím usměvem to tě chápu ,je vážně super chlap těch je málo a dokáže člověka podržet když je nejhuř.jinak neboj odpočívám a užívám si to a těším se na pořádnou dálnicí 😀

spunda
11. zář 2012

@lucido ahojky a co ty jak se citíš už máš skoro půlku zasebou tak přeháněj ,chutě ,unava co?????kdy máš testovat???

evikj33
11. zář 2012

@spunda Ahoj Drahuško tak už máš 1den,a zas to hezky pofrčí do testíku a doufám že už máš koupenej ten s //serie.Jinej neber 😀 Já už začínám konečně mít těhu chutě,takže jím švestky br.kaši s masem,vločkovou kaši s jahodama a taky 1lentilky padly 😅 Už mám i 1kg nahoře z těch 6shozenejch.

spunda
11. zář 2012

@evikj33 Ahoj Evi jo jo už máme 1den zasebou 🙂 jinak mám koupený test tentokrát mamatest 10 tak jsem zvědavá,testit máme 24:9: tak uvidím jestli to zkusim dřív.ty si to hezky užívej a pošli mi nějaké těhu bacilky .Hezký večer páá

evikj33
11. zář 2012

@spunda Drahuško já prskám jako blázen co sednu k PC 😀 Tfuj TfujTfuj Tentokrát už to musí zabrat 😉

spunda
12. zář 2012

@evikj33 to jsi moc hodná že prskáš,budem to potřebovat ,pak ti budu muset ale čistit PC,vid????😀 😀 😀

lucido
12. zář 2012

@spunda Ahojky, mám testovat také až 24.9. Včera jsem byla u svého gynekologa, mám k němu přijít na UTZ a na ktev toho 24.9., PN mám nyní u něj. Takže máme nalajnované stejné datum testování, to je zvláštní, vdyť já jsem o 5 dní před. No uvidím jak to s nervíky vydržím. Jo a TT jsem si včera koupila, stejné co máš doma Ty.
Příznaky žádné, vlastně ani nevím jaké bych měla mít. Pobolívá břicho, píchne tu a tam, prsa nateklá a citlivá, doktor mi včera řekl, že to je z té hormonální stimulace co mám. Bolí hlava, včera od odpoledne migréna tak šílená, celou noc a ž do dnešního poledne. Je to děs nevědět co se tam s tou mou blastocystou děje. Moc bych si přála, aby se zavrtala a držela zuby nechty těch 9 měsíců.

spunda
12. zář 2012

@lucido Ahojky tak to je vážně zvláštní že máme stejný termín testování,když jsi měla ET dřív ☹ no já mám KET v nativu takže žádné hormony jen utroš 2ks na noc .Taky citím trochu břicho takové šimrání nebo píchaní to se určo mimi zavrtává.Tak hlavně klid a pozitivně myslet musime to brát jako že už jsme těhu a věřit,držím palečky 😀

lucido
12. zář 2012

@spunda Držíme si palečky a doufáme, že tam ty // opravdu už budou 🙂

spunda
12. zář 2012

@lucido to víš že jooooo 🙂 pozitivně myslet jasný ???? Dobrou noc a hezky sny 😀

lucido
12. zář 2012

@spunda Jsem blbka a udělala odpo testík, bílo. Ale co čekat týden po transferu že? Musím přestat a myslet pozitivně jak říkáš. Dobrou noc, pozdravuj i blastocystu v bříšku, máváme. Pa a pěkné sny. Jo a spíš už lépe?

spunda
13. zář 2012

@lucido Ahojky ty jsi tele,proč se zbytečně nervuješ ,pěkně počkej a pozitivně mysli ,dělá to fakt hodně 😀 😀 😀 jinak já spím dobře jen musim k ránu vždy na wc alednes to bylo až kolem 5hod a vstávala jsem před 9h a ted už se mi otevírá pusa ale asi to bude i tím počasím ...Drž se a nenervuj se ju??? 😉

lucido
13. zář 2012

@spunda Ahoj, provedu, na testování zapomenu a uvidíme. Vstávám před šestou, abych si dala porci Utrouše a pak ještě vždycky zalehnu a spím do devíti. Chodím spát v deset, ale stejně neusnu. Ale musím říci, že spaní už je trochu lepší. Jak Ty, cítíš na sobě nějaké změny? Já dnes vůbec nic, už ani prsa nemám nateklá, nic v podbřišku nepíchá, možná jen po Utrouši trochu pnutí. A pleť se mi najednou nějak zlepšila, to se divím, protože pořád beru ten Prednison a Estrofem a jak jsem to začala brát, pleť se zhoršila a vypadala jsem jako puberťák 🙂.

spunda
13. zář 2012

@lucido Ahojky tak to je dobře že zapomeneš na testování,fakt je to zbytečné se nervovat.No já jsem dnes lehla i po obědě a sem tak citím břichi neni to uplně jako když má přijit MS ale takové zvláštní,no beru to tak že se mi zavrtává a v hlavě mám zafixováné že už jsem těhu musime takhle myslet a chovat se tak.Já jdu zítra ráno na kontrolu na hematologii tak jsem zvědavá jak dopadnu naposled jsem byla v červenci a super výsledky ,jinak já zavádím utroš jen večer což je super ,mám to ted v Nativu.Jinak zatím žádné změny ale u mě je to brzy jsem dnes teprve 3den 🙂 tak držím palečky neboj spolu to zvládnem 😀

lucido
13. zář 2012

@spunda Budu zítra držet palečky, aby hematologie byla ok a doktor Tě pochválil.

spunda
13. zář 2012

@lucido děkuju odpoledne ti pisnu co a jak🙂 tak se hezky vyspinkej dobrou noc 🙂

lucido
13. zář 2012

@spunda Hezkou a klidnou dobrou noc a na zítra štěstíčko.

spunda
14. zář 2012

@lucido Ahojky tak hematolka dopadla dobře a čoveče,dnes se mi tak nějak udělalo šoufl od žaludku tak jsem zvědavá jestli to bude pokračovat a trochu citím i prsa.Co ty jak se máš??? 😀 😀 😀

lucido
14. zář 2012

@spunda Ahoj, moc jsem na Tebe myslela, gratuluji k dobrým výsledkům. Takže by otěhotnění už nemělo nic vadit 🙂.
Já cítila prsa hodně do 5tého dne po KE¨Tu, pak méně, nyní ani ne, ale pořád mi bolí břicho jako před mrchou a dnes i v kříži. Testla jsem ten poslední druhý proužek dnes ráno a negativní. Tak je to asi v háji co?

pikusa
14. zář 2012

Ahoj holky....nechtěla jsem to tentokrát rozebírat veřejně...ale byla jsem 31.8.na KETU......
a bohužel,opět to nevyšlo ☹

evikj33
14. zář 2012

@spunda Ahoj Drahuško gratuluji ke kontrole,je to na dobré cestě a mně bylo blbě taky celkem brzo a je ještě stále 😉 Jinak dnešní velký UTZ OK prdelky se maj k světu a maj A-277g a B-289g ještě musíme na to Fecho srdíček a snad bude chvilku klid a už taky vím co se v bříšku schovává 🙂

spunda
14. zář 2012

@pikusa Ahojky tak to mě moc mrzí ☹ a máte ještě nějaké zmrzlinky??? 😉

spunda
14. zář 2012

@lucido Ahojky neslíbila jsi mi že nebudeš testovat???Ty se zbytečně nervuješ a to není dobrý ,vydrž ještě není nic 100% no já jsem dnes měla jen takové návaly,ted jsme si dali s manžou topinky se šunkou a křenem tak jsem zvědavá co bude snědla jsem to s chutí tak snad to nepůjde ven:Drž se a prosím bud v klidečku a netestuj !!!!! Dobrou noc 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru