• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET 2012

14. července 2014 
@evikj33 Ahoj Evi no uvidíme myslím pozitivně a užívám si to ,po obědě jsem musela lehnout.Večer se zastavily holky z práce tak trochu rozptýlení :grinning: :grinning: Taky gratuluju k UZ :slight_smile: a tak co prdelky bude páreček???A co manža a malej ,už jsou natěšení ????
14. zář 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa pikusa, ja som si myslela, že si určite bola na KEt-e, mala som také tušenie, ale čo sa to deje, prečo to nechce výnsť???- otázka a na ňu žiadna odpoveď!! moja viem ako sa asi cítiš, posielam objatie, veľmi ma to mrzí!!
14. zář 2012 ve 21:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda spundi, prosím aspon ty to zachráň, nech sa môžme s tebou tešiť!!!!
14. zář 2012 ve 21:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ujujuju mám 6.smysl??? :dizzy_face:
Jo léky jsem začala brát už na dovolerné v Tunisu......tam jsem to dostala.....
15. zář 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ujujuju Budu se snažit :slight_smile:
15. zář 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa to neni 6 zmysl, možno trošku, ale skôr je to prežívanie toho istého, viem, že aj ty túžiš po 2 dieťatku a stále ťa to bude pokúšať, hlavne keď máš mrazáčikov!!
15. zář 2012 v 16:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido
Ahojky tak co je s tebou????Jak se citíš :wink: :wink: :wink:
16. zář 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
my jsme byli s prckem v nemocnici....laryngtida...zase
hrozili ná JIP ale nakonec jsme to zmákli spolu na normoš pokoji....inhalace 5krát denně a už jsme doma.
Má teda kašel šílenej,ale doma to doléčíme

@ujujuju toužím.......strašně moc....
17. zář 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spunda Ahoj Drahuško,tak 8den od Et je tady,jak se vám s bublinkou vede,už jen kousíček a bude testománie,začala v Repru nová těhu vlna,tak doufám a věřím že se taky svezeš až dokonce :slight_smile: Držím pěsti
18. zář 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 ahoj Evi jo jo letí to máme zasebou 8dní po ET a už se blíží pondělí 24.9 a budem testovat :slight_smile: Jinak cítím tentokrát hodně prsa :frowning2: a sem tam je mi šoufl od žaludku tak uvidíme :slight_smile:
18. zář 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda Proč ten smutnej obličejík,je to dobré znamení.Já už taky zas 2dny poránu blimkám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budeš testit až v pondělí,nebo skusíš už dříve?Jinak už se to musí klonečně zlomit a Repro je letos nějak mega uspěšné mám pocit :grinning: Tak nemužeš bejt pozadu.Tfuj Tfuj Tfuj :slight_smile:
18. zář 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 ahojky no to jsem se asi popletla se smajlíkem :slight_smile: ale dnes mě teda šíleně bolí hlava mám pocit že mi vyskočí mozek :slight_smile: Jinak testit budu asi až v pondělí nějak mě to zatím neláká :wink: Díky za bacilky jen plivej at jsme taky v té vlně a co ty krom zvracení jak se ti tvoji chlapáci těší a co bude páreček??? :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda Jj bude páreček a chlapáci to zatím nějak extra neřeší,mimisky necítí tak je to proně zatím oničem.Dnes jsem totálně Ko,převlekla jsem 3postele,přestěhovali jsme letiště do druhého pokoje,vyprala jsem i další pračku uvařila a mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra mně čeká hromada žehlení mám pocit že jen peru a žehlím a to ma ještě dojít kominíka pokud bude pršet příjdou i malovat.Už at je to vše zanáma :sweat_smile:
18. zář 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 No já to tak nějak tušila že to bude páreček což je super :slight_smile: tak se trochu šetři,makáš jako šroubek.Dobrou noc :slight_smile:
18. zář 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda Jj snažím se stihnout co nejvíc,kntrola byla OK a tak chci mít co nejvíc nachystáno at pak mužu relaxovat,po tom 24tt už je to prej náročnější a taky se hodně musí odpočívat,ještě jsem musela využít pěkné počasí,prádlo venku pěkně profouklo :grinning: .Dobrou tobě i sněhulce :wink: Tfuj Tfuj Tfuj
18. zář 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spunda Tak co Drahuško,ještě tě to nepokouší,já už bych to nedala a testila :grinning: Jsi odolná tak at ta dálnice// pak na fotečce pěkně svítí :slight_smile: Tfuj Tfuj Tfuj
20. zář 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Ahoj Evičko dnes máme 10 den po ET a je to jiné než při minulém ET v srpnu,tentokrát fakt citím jen prsa a sem tam je mi zle od žaludku a dnes mě zase trochu bolela hlava :frowning2: Jinak mě to testování trochu pokouší ale domluvili jsme se z manžou,že testnem spolu až v pondělí ráno 24.9. tak jak nám řekl Machač :grinning: tak musim vydržet ale je to za chvili tak to bude v poho .děkuju za bacilky jsi zlatá že na nás tak myslíš :slight_smile:
20. zář 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda Drahuško,žádné zaručené příznaky nejsou,mne ani ty prsa moc nebolela,jen sem tam hlava a bylo mně divně od žaludku,palela žáha.Takže hlavně bud v pohodičce-třeba je to právě to pravé :wink: :wink: Dál držíme pěsti.
20. zář 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 Evi neboj jsem uplně v klidečku věřím že to tam je :grinning:
20. zář 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spunda myslím na teba,držím všetko čo mám, nech vám to výnde
23. zář 2012 v 19:22  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda Tak co Drahuško-krev proběhla a kdy se dovíš jak to dopadlo?Jsem napnutá a držím... :wink:
24. zář 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ujujuju
@evikj33 Holky tak bohužel :frowning2: test negativní a začala jsem krvácet :frowning2:
24. zář 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda nie, nie, nie,nie, spravodlivosť už asi neexistuje, spundi plačem a smútim s tebou . . . :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. zář 2012 v 18:56  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ujujuju taky brečím a hodně :frowning2: děkuju
24. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spunda pane bože to není možnýýýýýýýýýýý
strašně moc na tebe myslím,drž se......nevím,co dál napsat......
25. zář 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mužu se přidat??? Sice pujdu teprv na kontrolní utz a dálší měsíc ket pokud bude vše ok..
25. zář 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras ahoj a jasně že můžeš......je to 1.KET???
28. zář 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ano, první ket, máme tam jen jedno tak snad vše vyjde už..
28. zář 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras tak to strašně moc budu držet palce.....
29. zář 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@spunda spundi, dúfam, že už sa máš trošku lepšie, posielam ti veľa síl, viem,že tá bolesť je veľká a nedá sa z tým len tak zmieriť, ťažko nájsť slová útechy, držte sa
29. zář 2012 v 19:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek