• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET 2012

14. července 2014 
otvírám znovu diskuzi......je tu někdo? Včera jsem byla na Ket 2 mrazáčků..... :wink: :slight_smile:
17. říj 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo? :confused: :confused: :confused:
18. říj 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska Ahojky, mi jsme po Ketu od 11.9 a vipadá to úspěšně. Dneska končíme 2.měsíc. Tak i Tobě držím palečka, aby to vyšlo.
18. říj 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska tak ti strašně moc držím palce at to vyjde..... :dizzy_face:
18. říj 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa - děkuji a co tebe čeká teď??? :confused:
@hasalovak - tak to je super slyšet, že se to někomu povede, nám se KET zatím 2x nezdařil.....z 1.IVF -ET máme holčičku :slight_smile:
18. říj 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska mě čeká 5.KET.....jen ještě nevím kdy
18. říj 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a to jsou pořád mrazáčci z 1.IVF? A první mimi máš také umělým opl.? Jaké jsi měla odstupy mezi KETama? Promiň za ty otázky :sweat_smile: :sweat_smile: . A to se ti 5x nechytlo žádné embryo nebo třeba bylo zamlké těhu? :confused: :confused:
18. říj 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska ahoj, já byla na Ketu dnes dopo - 2 mrazáčci už jsou moji :slight_smile:
18. říj 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska tak držím palce, zrovnajsem koukala na stránky Gestu a čtu tvoje příspěvky - pěkná náhoda :grinning:
18. říj 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska ten květen nedopadl? :pensive:
18. říj 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska bohužel mi 7tt při kontrole místo srdíčka našli 4týdenní plod - zamlklé těhu.. naštěstí jsem se vyčistila přirozeně, nemusela jsem do nemocnice:slight_smile: udělali jsme si manželem hezké léto a doufáme, že to konečně vyjde :slight_smile:

a kam chodíš ty - do jakého CARu? u Vás na severu?
18. říj 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska Tak aspoň tak :slight_smile: , já ai letos nemocnice užila až až tak doufám, že mám vybráno a bude už jen dobře a vše se povede jak má. Já jezdím do Prahy do Gestu. Jsem tam celkem spokojená.......a ty jezdíš kam? :slight_smile:
18. říj 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska já už do Gestu jezdím 4 roky :slight_smile: Ofiko mám dr. Koreckého, ale obvykle se o mě stará Alex - dnes mě dokonce transferoval.. A ke komu chodíš ty?
18. říj 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska koukni na můj profil - tam mám celé to moje "těhutrápení" napsané.. :slight_smile:
18. říj 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska další náhoda :slight_smile: . Pan Dr. Korecký mi dělal transfer před 4 lety a povedly se mu dvojčátka, bohužel jedno to pak vzdalo, ale povedlo se a teď po 4 letech mi transfer dělal zase :slight_smile: tak doufám, že měl zase šťastnou ruku. Jinak můj ošetřující lékař je pan Dr. Alexander :slight_smile::slight_smile:
18. říj 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
počkej, teď mě napadlo, že dr. Ko. tam bývá jen v úterý, jinak má ordinaci v Kobylisích..
Jinak bud ráda, že máš alespon Amálku :slight_smile:
18. říj 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vždyť já byla na transferu v úterý......To víš, že jsem ráda aspoň za Amálku. Mě jen Dr. Korecký sympatický, ale i Alexander, ale koukala jsem, že si na něj dost stěžujou..... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. říj 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@winterska Já si myslím, že tam jednu dobu ani nepracoval?????
19. říj 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska ano...stále máme mrazáčky z IVF/ICSI....měla jsem 31 folíků.z toho 23 vajíček....všechna oplodněna a bylo jich 19 dobrých...
Mates je hned po IVF povedl se napoprvé....když mu byly 2 roky a kousek,začali jsme se snahou o sourozenečka....
¨první KET se povedl,ale bohužel.....v 6.týdnu revize.....
a rozestupy cca půl roku vždy
19. říj 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes mě celý den pobolívá břicho..... :confused: :confused: . 3 den po Ket tak doufám, že se mimi zavrtávají..... :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska jasně že jo :dizzy_face:
19. říj 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ipuska vidíš, jsem se tě chtěl zeptat, jak se cítíš? mě to bříško pobolívá taky trošku... kdy se chystáš testit? a jsi doma na neschopence?
20. říj 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska testit se chystám v úterý....:slight_smile:. nemám neschopenku......:slight_smile:. Jak je dnes? Mě už pro změnu nic nebolí :confused: :confused: :confused: :confused:
20. říj 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska jsem se včera hodně natláskala a dnes stále běhám na wcko.. :grinning: manžel mě vzal na pozdní oběd do restaurace, tak ted odfukuju a on spí... jinak mi je docela dobře.. ale musím chodit ven, jinak se doma asi zblázním.. už jsem vyprala, poklidila, žehlení si nechávám na později...
20. říj 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska to jsi teda živá......nemáš náhodou odpočívat??? :grinning: :grinning: . Já mám žravou dneska....kdy budeš testovat??? :wink: :wink: :wink: . Myslíš, že bych mohla jet do lesa na houby?
20. říj 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska neboj, zas to tak nepřeháním s pohybem :slight_smile: pračka pere sama... ale vařit si musím, ale dělám jednodušší jídla žádné prodlevy u plotny :slight_smile:
jestli chodíš do práce, můžeš i do lesa, ale bud opatrná.. já bych do lesa šla taky hned.. známí si vozí koše hub a já letos byla jen v létě, kdy ještě nerostly... a hlavně tam je klid a nikdo tě neobtěžuje jako ve městě..
testit bych ráda nejdřív 28. snad to vydržím :grinning:
20. říj 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska ta to bych fakt nevydržela, vždycky jsem testila od 6. dne po transferu.....:slight_smile::grinning:. Právě jezdím do lesa 2 týdně a jsem zvyklá, že nosím plné koše a dnes jsem s tátou nejela,, protože se bojím. No ve středu pojedeme, to už bych měla vědět....budu 8. den po KET. Ale jsem docela v pohodě, vždycky jsem bláznila s testováním, byla jsem nervózní a tenhle transfer prožívám tak nějak jinak :grinning: :grinning: :grinning: .
20. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska neboj, nejsi v tom sama, taky jsem vždycky testila dost brzo.. ten první týden docela jde, ale pak začínají svrbět ruce při každé návštěvě wcka :grinning: tak uvidíme, jak to bude tentokrát :slight_smile:
jen v tu středu, až pojedeš, bud opatrná, zvlášt, když najdeš // :slight_smile:
20. říj 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska ty houby si musím rozmyslet, protože nechci něco po....t :zipper_mouth: :zipper_mouth: , to mi to za to nestojí. Bolí mě zase břicho, až mě to probudilo :confounded: :confounded: , za chvilku půjdu dělat snídani Amálce a možná pojedu do lékárny :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: . Manžu mám do středy na rybách tak jsme s Amálkou samotinké. Jak je tobě dnes?
21. říj 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz nezkoušela jste některá akupunkturu před KETem ? Mám před sebou třetí KET v lednu ( KET červen,2.IVF-ET září) máme z druhého ivfka jen dva mrazáčky tak chci zkusit vše..... Mám známého co dělá akupunkturu a celkově čínskou medicínu a doporučil mi to že by to určitě zkusil tak jestli s tím nemáte někdo zkušenost ? Sežrala bych i brouka hlavně abych nemusela na třetí IVF :frowning2:
21. říj 2012 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek