KET červen 2021

zuzicek2013
8. čer 2021

Ahoj, zakládám tuhle diskuzi pro všechny,kdo se chystají na KET či ET teď v červnu. Pojďme pokecat,předat si zkušenosti a podpořit se ;). Mě čeká 4. KET a už bych byla strašně ráda,kdyby byl úspěšný. Tentokrát jdu ve stimulovaném cyklu. Co vy?

zuzicek2013
autor
24. čer 2021

Ahoj holky,já jdu na KET zítra. Jaký jste měly režim po KET?já už nevím jestli ležet nebo ne...jdu po 4 a už nevím co víc proto dělat,brala sem Čįnskou medicínu,chodila na masáže....a už fakt nevím čím víc podpořit úspěch.

rozitta
24. čer 2021

@alexkisss tak uvidíš jak dlouho mu to předsevzetí vydrží 😉 klíčové jsou první tři dny, kdy embryo hnízdí. A pak už je to jedno 😉 ale ani ty první tři dny nemusíš jen ležet 🙂

rozitta
24. čer 2021

@zuzicek2013 hodně moc štěstí zítra!! 🍀 Já se láduju denně ananasem, jinak nic. Masáže, Akupunkturu, fertipronu - to mám za sebou a nedopadlo to. Tentokrát jen ten ananas nebo i grep je dobrý na nidaci.

luuc5
24. čer 2021

@maki06 paneboze !!to je strasny 😳😳to si vubec neumim predstavit ..ja jsem byla jednou 26 vajec ale mela jsrm ohhs takze jsem sla az za mesic na ket ten nevysel a ted v pondeli jsem byla na druhym a cekam na vysledek ..tak jsem zvedava ..uz tak je to zahul ..neumim si predstavit to co jsi zazila ty 😳

maki06
24. čer 2021

@luuc5 njn,2 mesice před tím posledním ketem jsem začala brát femibion,možná i to pomohlo a i ten ananas jsem jedla před transferem. Tak snad nám to tahle zmrzlinka všechno vynahradí 😀

luuc5
24. čer 2021

@maki06 to urcitee joo ☘️Po tom vsem si to zaslouzis !!

luuc5
24. čer 2021

@luuc5 ja teda beru jen to co mi dali ..🤔mozna jsem taky mohla neco pridat 😁😁

maki06
24. čer 2021

@luuc5 to jsou vitamíny na plánování a 1.trimestr, ale minimálně listovku bych asi brala určitě.😉

veronikavik
24. čer 2021

Holky js uz to sem asi psala, ale v Car mi rikali at si zadny ananas a nic na nidaci nedavam, ze to jde proti hormonum, zadne caje na rust sliznice (kontrYhelovy) a ze prirodni veci nemam kombinovat s hormony.. tak je asi na kazde z nas, jak s tim nalozi a jak to citi.. kazdopadne moje zkusenost je asi takova, ze predevsim zalezi na kvalite embrya… stve me ze se automaticky nedela genetika.. me to ted usetrilo 5 transferu a pri minulem ivf jsem jich mela 6 zbytecnych:(

rozitta
24. čer 2021

Bože, jsem to ale 🐄!!! Dneska si libuju jak krásně cítím dělohu, že se tam už snad něco děje a pak jsem si uvědomila, že jsem si asi ráno a v poledne nevzala ten Estrofem 😱😱 já vůbec nevím, jestli jo nebo ne, splývá mi to všechno v jedno 😱😱 myslím že jsem si ho spíš nevzala, když to tak počítám 🤦🤦🤦 nemám to komu říct, tak aspoň vám😭😭😭

veronikavik
24. čer 2021

@rozitta nevadi🙂 to je v poradku.. to se stane, vem si je az budes zase mit si vzit a pro jidtotu si pak narid budik na kazde leky.. a tu delohu pokud citis, tak to rekni pak doktorovi, me na to dali nejake leky na zklidneni a hned to zabralo, bohuzel bylo pozde, doktorka mi rikala ze je skoda ze jsem to nerekla hned..

maki06
24. čer 2021

@rozitta mě se to dnes stalo taky,že jsem si v poledne nebyla jistá,jestli jsem si ráno vzala. Ale myslím,že když 1 nebo 2 vynechas,tak se zase nic tak hroznyho nestane,pokud to nebude denně,samozřejmě 😉hlavně se nestresuj 🙂kdyz na tom otáčecím platičku se to tak blbě poznává 🙄 já už jsem přemýšlela,že to nějak fixou budu muset označit po třech okynkach. A jak jsi na tom jinak? Testik jsi ještě nezkousela?

rozitta
24. čer 2021

@veronikavik @maki06 holčičky děkuji, jste moc hodné, ale stejně se cítím pod psa 😟 jestli jsem to fakt nevzala (tak na 99%🤦) a jestli to nevyjde, budu si to dlouho vyčítat. Tolik peněz to stálo, tolik hormonů jsem do sebe dostala a nakonec to skončí na mojí debilní skleróze. Paradoxně jsem ten exot, co 2x zkouší jestli zamknul bytové dveře a někdy se pak ještě vracím i z ulice. To kulaté platíčko estrofemu je fakt pěkně hloupé. Nesmazatelným fixem si tam dopředu dělám značky dnů ale teď tento týden jsem se na to vyprdla. Takže ani přesně nevím, kdy jsem ho načala a kolik už jsem toho snědla. # zítra zavolám na kliniku ohledně té bolesti, jestli to mám nějak řešit.

rozitta
24. čer 2021

@maki06 testík v neděli. To víš, že bych nejraději hned a denně 😄 ale koupila jsem si jen jeden a lékárnu mám z ruky 😆

luuc5
25. čer 2021

@rozitta to se mi taky stava 🙈minimalne dva jsem uz zapomnela ..a hlavne v noci ..budik sice mam ,ale rano nikdy nevim jestli jsem si ho vzala nebo ne😮

luuc5
25. čer 2021

@maki06 joo listovkuu mam ..jinak nic ..dnes jsem ctvrty den ..boli me bricho od vcerejska dost ..a ted nevim jestli je to dobre nebo spatne 😕

zuzicek2013
autor
25. čer 2021

Holky prosím o radu,dnes jdu na KET a od rána mě jak na schvál začlo škrábat v krku,co si na to dát?teď jsem cucala pastylky a dala jsem si něco na imunitu,ale po KET už se mi nic dávat jiného nechce,bojím se,abych něco nepoooo...

luuc5
25. čer 2021

@maki06 holkyyy ?ja jsem teda uplne blba ..ale neni mi dva dny vubec dobre ..jsem teprve 4den po ket ale zkusila jsem ted test 😳vidite tam neco ?nebo mam halusky ?😂

maki06
25. čer 2021

@luuc5 je to sice brzo,ale já tam dušíka vidím 😉😉 pichala jsi ovitrelle?

luuc5
25. čer 2021

@maki06 nee prave ze nic 🤭

maki06
25. čer 2021

@luuc5 tak zkus v neděli,jestli bude silnější. 😉věřím že bude 🍀🍀🍀

rozitta
25. čer 2021

@luuc5 ahojky, jak v noci? Já ho beru ráno, v poledne a večer 🙈 jako říkala jsem si, jestli to není špatný, když si ho beru ráno v 7h, pak ve 12h a pak ve 22h než jdu spát. Ty rozestupy jsou tam nepravidelné.. ty ho asi bereš každých osm hodin? A toho dušíka taky malinko vidím 😉

rozitta
25. čer 2021

@zuzicek2013 ahojky, jak je ti? Na škrábání v krku bych zkusila kloktat slanou vodu, nebo vykloktat a vyplivnout slivovici?

zuzicek2013
autor
26. čer 2021

@rozitta ahoj,ani mě nemluv,dnes jsem byla na pohotovosti, udělali se mi čepy v krku.Nastesti mám CRP 8,dr.sice předepsala antibiotika,ale dr.z CAR říkala,ať to zkusím chvilku bez nich,pokud se mi nepřitìžì.takze teď nevím jestli je začít brát a nebo ještě vydržet...co myslíš?je to fakt pech,to se může stát jen mě.bojim se,abych embryjko neublížila a teď nevím co je horší jestli vzít antibiotika nebo nevzít.

rozitta
26. čer 2021

@zuzicek2013 těžko radit 🤷 švagrová když byla úplně v počátku těhotná a ještě to nevěděla, tak měla též ATB a nemělo to na nic vliv. Kluk už má brzo osm let a hraje výborně šachy a fotbal 😀 kámoška v počátku těhotenství dost slavila, sešlo se několik oslav v průběhu pár následujících víkendů - a že je těhotná zjistila až poté. A chlapec už má asi 10 a normální dítě 😉 přírodní ATB je lichořeřišnice, ale musí se brát také v pravidelných intervalech, jako ATB. Vlastně i česnek je antibiotický. Ale raději mrkni jak se to oboje snáší s těhotenstvím.. česnek na lžičce s medem ale ne na lačno! Žaludek by to hned vyhodil, vlastní zkušenost 🥴 držím ti pěsti ať to překonáš✊✊

maki06
26. čer 2021

@rozitta ahojky,tak co testik? A bolest ustoupila?

rozitta
27. čer 2021

@maki06 ahojky, test negativní 😔 zrovna koukám na možnosti biorezonance, jestli by tím třeba šel podpořit výsledek... Máme ještě 9 pokusů v mrazáku. Díky, že na mě myslíš🌷

maki06
27. čer 2021

@rozitta tak to mě strašně moc mrzí 😥 kolikátý to byl pokus? Nějaky další z těch devíti se určitě chytí. Nám se teď zadařilo až na 5.pokus, takže úplně vím,jak se cítíš. Hlavně neztracej naději 🙂

veronikavik
27. čer 2021

@rozitta to me mrzi… toto zklamani znam.. me to nevyslo sestrkat, taky jsem to pokazde strasne obrecela a slozila se a litovala se (ja to tak delala, nerikam, ze to tak maji vsechny…), ted snad vysel sedmy pokus z driheho ivf a geneticky testovaneho embrya-mela jsem ze sesti embryi pouze jedno dobre, takze jedina sance… ted se moc bojim aby go vyslo… ale proc to pisu, nechci ti davat nebyzadane rady, ale pokud by se ti ty neuspechy opakovaly, sla bych do noveho ivf s genetikou a prerusila sazeni neotestovanych embryi.. ja se na toto prala doktora na klinice pred fokem a pul… mela jsem za sebou tri kety a rikam pane doktore a neprerusime to a neudelame nove ivf a neotestujeme embrya? Nene, to je zbytecne… nebylo by…

veronikavik
27. čer 2021

@luuc5 tak co? Zesilil testik?