KET - kolik vašich embryek "přežilo" rozmrazení?

anina32
12. lis 2014

Zítra po poledni mám volat jak dopadlo rozmražení, transfer je plánovaný na pátek ale přesnou hodinu v kolik se máme dostavit mi mají říct až zítra. Máme tam 4, dvě mražené po jednom, a dvě spolu. Chceme dát zavést jedno, ale asi zásluhou hormonů, od pondělí do sebe futruju utrogestan, to na mě teď sedlo a mám slzy v očích ze strachu že mi zítra řeknou že to nepřežilo ani jedno 😔 Proto mě zajímá jak to bylo u vás a jaká je pravděpodobnost že aspoň jedno to rozmrazení vydrží? předem moc děkuji za všechny odpovědi.

adelinkkaa
12. lis 2014

měli jsme zamražené jen jedno a přežilo a dnes mu je rok 🙂 pravděpodobnost je veliká .Zitra si povezeš jedno emryjko domů🙂

cermi77
13. lis 2014

neboj se, v dnešní době snad nemrazí embrya, která nejsou životaschopná, když jsem v caru položila tuhle otázku, tak se na mě dívali jako na blázna, málem se urazili, všechno bude v pořádku, přeji hodně štěstí, ať jsou hlavně všechny další okolnosti ideální a embryjko se chytí a nepustí 9 měsíců 🙂
My byli na ketu 4x a všechna se rozmrazila krásně, z HB byly plně vyhatchované blatocysty a kromě jednoho se všechna chytla, bohužel, některá těhotenství nedopadla, ale to je jiná věc.