• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@darazv tak teď jsi na řadě ty...
28. únor 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice haaa teraz sa ti to lahko píše :grinning: ked príde tak príde :wink: buduci mesiac idem na IUI doktor ma prehovoril ale nadej tomu nedavam,ale ak mam byt uprimna nejak na to ani nemyslim,mam teraz taky stav že to vobec neriešim a je mi fajn a ked otehotnem o to viac budem mozno zaskočena,prekvapena.
28. únor 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv já už jsem taky vůbec neřešila,jestli budu nebo nebudu těhotná, prostě to přišlo, nečekaně. Inseminaci zkus,pokud je dobrý spermiogr.,šance tam je. A co domeček?
28. únor 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice no čo sa týka domčeka ,neuveríš ale doteraz sme nemohli prerabat kvoli pamiatkarom sme mali opletačky,natahovačky a konečne sme po 8 mesiacoch k došli spoločnemu verdiktu a projekt sa schvalil,takze cca na jar ked bude krásne začiname,no des,nervy atd.
28. únor 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv památkáři to je kapitola sama pro sebe...když mají tolik řečí,tak by měli na rekonstrukci přidat peníze
28. únor 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice presne jak píšeš!!ja som raz sa tak nasrala že ma moj partner musel ukludnovat!tiež som v nervoch začala kričat ,pretože mi už prislo nenormalne jak riešila s nami ženská každy detail,blbosti tak som sa proste neovladla a odvtedy som uz pri stretnutí nebola iba partner ,radsej :angry:
28. únor 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bohužel se nepovedlo ale děkuji Vám za odpovědi špinění se rozjelo v menstruaci tak příště a naději opravdu neztrácím četla sem tu že na poprvé se to malokteré z nás povede takže dalším pokusům zdar :slight_smile:
28. únor 2014 ve 21:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Ahoj,to je teda síla,že vás doted zdržovali.. :unamused: Myslela jsem ,jak budujete..zima byla slabá,to se akorát hodilo..No co už,tak hlavně že už jste to vyřešili a můžete jít na to..
Myslím ,že je dobré,že na to nemyslíš,podívej jak dopadla jahodnice:slight_smile:Určitě to přijde a aspoň zatím něco uděláte..:slight_smile:
2. bře 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lotty33 To je škoda,ale uvidíš, že to přijde:slight_smile:Hlavně se nestresovat!:slight_smile:
A někdy to vyjde napoprve,jsem zářným příkladem a moc vděčná:slight_smile:Drž se :grinning:
2. bře 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Tak jak to vypadá s videjkem,nebo fotečkou? :wink: Je fajn,že je vše v pořádku,jen tak dál:slight_smile:
2. bře 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni fotku dodám během dne,musíme ji naskenovat,videjko bude příště
3. bře 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni náš poklad v 11+0
3. bře 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jahodnice Nooo - je to ještě mrňous.. :grinning: ,ale hlavně ,že je v pořádku a brzy se víc "vyrýsuje" :slight_smile:Opatruj se :grinning:
3. bře 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Děkuji ti ja se držím máme další dva mrazačky tak uvidíme jak to půjde ale už se na to těším takže pohoda :slight_smile:
4. bře 2014 v 09:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice to je nadherna fazulka :slight_smile:
@vormoni dakujem :wink:
4. bře 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky prajem vam krasny sviatok :slight_smile:
8. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni
@darazv mimčo je v pořádku,kvůli věku mě hnal dr.na plodovku,tu jsem odmítla,zaplatíme si prenascan,to je jenom vyšetření z krve.
14. bře 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ahoj,jo to znám..já na ní byla..a nic to nebylo,myslím tím bolest,ale to riziko tu je a já tě chápu,že nechceš nic riskovat... :wink: Tenkrát jsem měla před tím slabé krvácení a trochu jsem se bála,že by mohl být problém s mimi,takže jsem na to šla i schválně,abych věděla ,že to bude ok..A naštěstí bylo..hned jsem se uklidnila...
A když to jde se ujistit i jinak,tak proč ne,držím palce :slight_smile: :wink:
14. bře 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni sice ten test stojí 14 tis.,ale co,za ten dobrý pocit to stojí
14. bře 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Jéžišmarjá,to je ale hrůůůza.. :unamused: Že se nestydí takhle ždímat maminky...fůůůůj...Co je na tom tak šíleně drahého?
14. bře 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni posílá se to do ciziny,buď USA nebo Hong King. Jinak jsem googlila. A výsledky mám všechny v normě, tak jsem docela v klidu
14. bře 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice To snad není možné..V dnešní době,kdy bych řekla ,že máme zdravotnictví v mnoha oborech na světové úrovni a to i v oblasti problematiky s těhotenstvím,existují stále procedury,které u nás nedělají nebo neumí..? :unamused: No snad jednou... :sweat_smile: :confused:
16. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak už jsem registrovaná do porodnice, v 15.týdnu masakr. Minulý týden jsme byli v gennetu na tom testu,výsledky do 3 týdnů. V gennetu mi nabídli utz ve 20.týdnu, takže půjdu. Jinak se mi tam vůbec nelíbilo,sice genetická byla fajn,sestřičky taky,ale jinak mi to tasm připadalo jako ve fabrice-mraky lidi, vyvolávací systém jako v bance...hned po výsledcích testů začnu plést pro mimo,nechali jsme sinzjistit i pohlaví. Teď jen aby bylo všechno v pořádku...
27. bře 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice AHoj,a kde chceš rodit? :slight_smile: Mě se v genettu docela líbilo,zas u tolika lidí jsem nebyla,akorát u té dr.co mi dopručovala tu plodovku,a pak ta paní primářka co to prováděla a ta byla moc hodná,příjemná,prý kapacita..ale co si pamatuju mluvila hrozně potichu,tak jsem měla tenkrát uši jak lopuchy,když mi sdělovala výsledky.. :grinning: Abych něco nepřeslechla.. :sweat_smile: :confused:
Ultrazvuk bude prima,jdeš i s přítelem ne?Tam to bylo krásně vidět a všechno se měřilo,aspoň myslím... :wink: Ten systém tam je,ale zase dlouho nečekáš jako na poště,ne? :sunglasses: Tak pak dej určo vědět ,co to bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A držím palečky :wink:
27. bře 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni rodit budu v Motole.Přítel na utz samozřejmě půjde, zatím toho našeho prcka viděl jen na fotkách a videu z utz od mého doktora.Pořád tajně doufám, že budeme mít holčičku, ale i za kluka budeme moc rádi.
27. bře 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jahodnice jeee, ty uz jsi 16tt :slight_smile: , na screeningu vam nerikaji, co tobude? mne to doktor rekl :wink:
30. bře 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe ještě to nevím, doktor nic neříkal. Ale po prenascanu to vědět budu,výsledky snad budou tento nebo příští týden a v pátek jdu na kontrolu, tak třeba mi to dr.řekne. A co Adinka,je hodná?A co bráchové, jsou z ní určitě nadšení,že.
30. bře 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice celkem mazec :grinning: , tobik se snazi, je na ni moc hodny, ale je to certik. Jirka ten uz ma snad nejakou predpubertu, takze je na zabiti :grinning: . Mala hodne blinka, takye v noci ji to budi a moc nesp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielahe Jé ahoj,tak ty už máš třetího sviště?:slight_smile:Tak gratulace,krásné jméno jste vybrali:slight_smile:Takové miminečko,to je nejsladší..Hned bych to brala.. :slight_smile:
My ted malou odnaučujeme dudlík,musíme ho odbourat,páč má horní patro zoubků nesouměrné s dolním,má na skus mezeru,ne že by nějak křivé zuby,ale prostě se nedotknou..:frowning2:Prý se to může ještě růstem spravit,ale skončit s ním co nejdřív.. :unamused:
Prvně jsem jí ho vyndavala jak unula a spala celou dobu,ale pak to šlo hůř,držela ho zuby nehty..a budila se,takže jsme ho schovali uplně a bojujeme..Snad na něj brzy zapomene,prdelka moje smutná..Ale jinak jí nechybí,jen na to spaní...chjo..Takže holky nepřehánět! :wink: Ale ono to někdy jinak nejde,aby měl člověk klid.. :sweat_smile: :confused:
1. dub 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodnice Toto krásně letí,jen tak dále,jak se cítíš?Jak roste bříško?Tak snad se v pátek víc ukáže a budete už něco tušit,držím palečky:slight_smile:
1. dub 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek