KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
21. lis 2011

@blanula85
v lednu dáme další pokus,i když je to hrozný adrenalin

blanula85
autor
21. lis 2011

@jahodnice to věřím,je to někdy běh na dlouhou trat,ale nesmíme nic vzdávat,za to mimi to určitě stojí.

darazv
21. lis 2011

@jahodnice dakujem jak si dopadla na krvi?

vormoni
21. lis 2011

@blanula85 Ahoj,špinila jsem navečer lehce asi 8.den po ET,Pak už ne..Asi se akorát uhnízdilo🙂

jahodnice
21. lis 2011

@darazv
dopadla jsem špatně,další pokus v lednu,nechci se nervovat během Vánoc

vormoni
21. lis 2011

@jahodnice Tak to je fakt škoda,přece jen se mohl test splést.. 😒 Tak hlavu vzhůru,musíš věřit,že jednou to vyjde..Dej se do pořádku, ať to v práci zvládneš,ať tě žáci moc nezlobí a v lednu budu držet palce,určitě se ozveš,ne?Drž se🙂

jahodnice
21. lis 2011

@vormoni
určitě se ozvu,budu sem pravidelně najukávat, abych viděla,jak se nastávajícím maminám daří

vormoni
21. lis 2011

@darazv Tak to je prima,určitě to vyjde,uvidíš🙂Pěkně odpočívej,dokud to jde..🙂A informuj jak se cítíš..nemusí se to ale nijak zvláště projevovat,tak neplaš..Přijde mi divný,že vám já dodávám optimismus,sama jsem ho měla pomálu jetě ve čtvrtek..ale jak je vidět,kdo si počká... 😀 Opatruj se,držím palečky,všem🙂

darazv
21. lis 2011

@jahodnice dala som že sa mi to pači preto lebo si velmi silna žena a tak to má byt držim ti velmi palce ,teličko si na chvilu odpočinie a potom bude určite uspesny pokus 😵

darazv
21. lis 2011

@vormoni dakujem určite budem informovat bude to vzajomne 😀 tak sa pekne aj ty opatruj

vormoni
21. lis 2011

Holky,já se necítím nijak zvlášť jinak,prakticky bez příznaků 😲 ..kromě toho na mě něco leze,smrkám a knedlík v krku-asi mě nakazil malej..ale to zvládnu..hlavně nekýchat,to mě fakt píchlo pořádně.. 😀

darazv
21. lis 2011

@vormoni maš inač krasneho kubika 😀 bol prirodzenou cestou či tiež cez ivf?

vormoni
21. lis 2011

@darazv jééé,děkuji..Kubík se povedl po roce a půl snažení přirozeně..Ted to byla stejná doba a nic,tak jsme zkusili inseminace 4x a ted ivf..Už nejsem nejmladší,nemůžu jen doufat a nic..Manžel měl 35% pohyblivých spermíků,takže nic moc..ale na tohle to bohatě stačilo 😀

jana321969
21. lis 2011

@vormoni tak to mate dobry spermi.jeste no ten vyvoj zalezi na prirode nebo vajickach nebo spermiich kvalite?? mely jsem vse co sedalo icsi+pcsi+prod. kultivace a vajicka vyvoj jako nic moc, ted me dosel email ze nic nešlo zmrazit ☹ ☹

vormoni
21. lis 2011

@jana321969 Jak říkám,právě že nic moc..ale na umělé oplodnění můžou být i horší kvality než jsme měli my..Dr.vyberou ty nejschopnější a když je napíchnou přímo do vajíčka,je hodně pravděpodobné ,že ho oplodní..(aspon si to myslím..)ale víc se dozvíš na netu..nejsem odborník.. 😉 Jinak si myslím,že se určitě daří uhnízdění i méně starých(kvalitních) embrií,psaly o tom tady už některé holky..Máš tam dvě,tak tomu věř,apon jedno určitě vyjde🙂držím palečky.. 😵

jana321969
21. lis 2011

@vormoni dík tady holky aspon jednu druhou podporují, to ne jak nektere kamaradky jako se jen ptaji i kdyz nevi jake ma kdo problemy co už čekáte atd jako.

jana321969
21. lis 2011

@vormoni tady nemusím vypisovat svoje pocity jak člověk je z teho uplně na dně, ale co bych dala za jedno.

jahodnice
21. lis 2011

@jana321969
jo,jo,taky by mi stačilo jedno dítko

jahodnice
21. lis 2011

@jana321969
to znám,otázky typu-kdy si pořídíte miminko,proč ještě nemáte mimčo,už máš nejvyšší čas....bydlíme v novostavbě a když nepočítám opravdu mlaďochy kolem 20 let,mají všichni kolem miminko. Děti se tu množí jak hoby po dešti.Jsou tu zoufalci se dvěma dětmi v 1kk,my máme 3kk a místo dětského pokoje jsme z pokoje udělali sušárnu,žehlírnu a skladiště ☹

jana321969
21. lis 2011

@jahodnice pak si říkám život není fér, kde je spravedlnost!!! psychycké trápení kolik to stojí co byly penize a neco jeste nasetrene na vybavu tak člověk nechá za umělé, tedka sestrenka je tehotna furt mě vyvolává je to pro mě těžké se ovladnout kdyz zacne uz by jste mohly taky se snažit si pak vduchu říkám ( piča ..... šak se snažíme ještě dýl jak vy) !!!!! mě je 26 let teda 1.1. 27 let mojemu je 31 let, nevim jecho bracha ma dve holky jestli je to vekem nebo jeho prací montuje okna ten špatný spemr. nebo dané před umělým 3 měsíce jedl za xx peněz ruzné vitamíny i profertil kolem 1.000,- Kč a výsledek skoro stejný jako. Obvivuji holky nektere na jinem odkazu co ještě za němá kromě vás chodím jak nekterá i 3-6 let.

jahodnice
21. lis 2011

@jana321969
spravedlnost prostě není. Učím na zvláštní škole,je tam zcela běžné,že děti mají 3 a více sourozenců.Je tam jedna rodina, mají nějakougenet.vadu,holky jsou přenašečky genu,kluci postižení a co rok,to dítě.Hrůza. My jsme oba zdraví, až na ten špatný spermiogram a zase nic.Hrůza.Nic, pán domu se vrací,jdu vařit večeři.Tina

jana321969
21. lis 2011

to máš pravdu, ja jsem taky zdravá aspon mě nic nenašly nějak dál nepatraly jako, protoze videl vysledky manžela a bylo jasné, fetaci alkoholci špiny atd... toto takovou věc nereší jako.

jana321969
21. lis 2011

ja už v duchu davala vinu i manželovi že se to tak nevyvyjí jak nekomumu jinemu díky jeho spermiím i když jsme měly příplatek PCSI aby byl lepší výběr.

jana321969
22. lis 2011

holky oni když nejsou také kvalitiy k zamražení tak vývoj ukončí oni nebo ty vajička se asi nevyvýjeli proto nic neslo zmrazit, o tomto, že by samy to vzdaly nic nenapsaly, jen, že nebyly v kvalitě k zamražení.

blanula85
autor
22. lis 2011

@jana321969 prý většinou v carech zamrazují už jen blastocysty

vormoni
22. lis 2011

Ahoj holky,uvidíte,že vám v těch vašich bytech brzy budou běhat ti malý rošťáci 😵 ,nevzdávejte to..je to sice spousta peněz,ale dokud to zvládáte(jste na to dva),tak ta jejich pomoc určitě stojí za to..za pár let,to už prý ani jinak nepůjde.. 😲 Jinak já jsem nastydlá jako prase,skoro jsem nespala,furt jen smrkala..Člověk aby nechodil ani nakoupit,aby tam něco nechytl.. ☹ Ale jinak jsem beze změny..a bez příznaků..Včera jsem si začala ten utrogestan zavádět,aby mi to nešlo přes žaludek,nevím jestli to může ovlivnit i mimi..ale to je děs,jak to ze mě vytéká.. 😲

jana321969
22. lis 2011

jo i ze mě to vytéka ten utrogestan a poradne ani pak nejde umýt

jana321969
22. lis 2011

no právě jsem se tam ptala jestli to neslo zamrazit z duvodu ze to nebyla nejaka dobra kvalita a nebo jesti vyvoj skoncil sam prave,

vormoni
22. lis 2011

@jana321969 A co ti řekli?

jana321969
22. lis 2011

zatím mi neodepsaly jako, v emailu prechozim bylo jen ze ke kvalite embyii nedoslo k mrazeni , tak kdyby se zastavil vyvoj tak by to snad napsaly jjinak no uvidim co me napisu jako, co ty kdy jdes na krev???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru