• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
Ahojky holky tak 23teho mam nastup do nemocnice a na druhy den zákrok :wink: Monika malá je nadherna bože a ten noštek no proste užasna :wink: Tak ste sa predsa zhodli na mene a dali nakoniec Nikolka?ozaj a manžel bol pri porode?zavidim ti ,,dufam že ešte tento rok sa nam s Martinkou poštastí a budeme ta nasledovat :grinning:
8. srp 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
máš pravdu, nám bude úplně jedno, co se nám narodí, hlavně abychom se dočkali alespoň jednoho zdravého drobečka. Inseminaci plánuju, ale až se vyřeší problémy s výkladem zákona o IVF u pojišťoven - teď to brali jako IVFko, tak si nechci vyplácat pokusy, kdybych pak eventuelně chtěla IVF. A jinak se budeme samozřejmě snažit sami, je to rozhodně příjemnější...
:wink: tak dneska jsem byla s neteřinkou zase v aquaparku, jsem utahaná jako kotě.Směna mi ale končí tak kolem půlnoci, nemůžu jí dostat do postele. Včera se chtěla naučit plést a tak jí to chytlo, že pletla ještě v noci v posteli. Teď mám chvilku volno, hraje se strejdou Dostihy a sázky, tahle hra mě fakt neba.
8. srp 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darazv
budu ti držet palce, ať to dobře dopadne a najdou příčinu neúspěchu
8. srp 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vormoni:Moc,moc,moc,gratulací,holčička je NÁDHERNÁ,úžasná,kouzelná,no prostě...už se sama nemůžu dočkat.u nás to vypadá na 20.října,Eliška je vždy o týden dopředu,asi bude velká,obě děti vážily po narození víc jak 3,5 kg,tak uvidíme.Rodit budu plánovaným císařem a mohu říct,že su za to vděčná.Přibrala jsem zatím 8 kg,ale měla jsem vysokou výchozí váhu,takže s tím nemůžu nějak machrovat :grinning: ,aler všechno mám jen v bříšku,což nejlépepoznám podle toho,že se stále dostanu do své staré riflové sukně.Už máme vcelku všechno nachystáno a nakoupeno,hooodně jsem se rozjela,takže Eliška má kromě postýlky i kolíbku Reginu i když bydlíme v bytě...ale prostě jsem neodolala,olouvám si to tím,že je toasi poslední dítko,tak at sitoužiju.Kočárek máme bordo Cam Dynamico.Už se vážně nemůžu dočkat,jedinou pihou na kráse je,že se můj manžel po 3 týdenní dovolené dnes znovu vrací do zahraničí a přijede až v prosinci,ale už natrvalo :slight_smile: dost blbě to ted nesu a furt bych řvala...no,ale musíme to zvládnout.Musím pochválit děti,už se i naučily chodit se psem a snaží se pomáhat.Jinak cvšem ostatnímdržím pěsti,je to neskutečné,když si uvědomím,že je to jako chvilka,kdy Vormoni psala,že má ducha na testu a dneska má nádhernou holčičku,takže všichni VYDRŹA´T!!! :slight_smile:
9. srp 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ta mě docela bavila,ale brácha byl sv..a koupil vždy ty nejdražší koně a jak jsme na ně šlápli,stálo nás to moooc peněz:slight_smile:))Kde jsou ty časy.. :sunglasses: Tak to máš teda prima neteř,a šikovnou...pletení je furt lepší zábava jak vymetat obchodáky..i když na to je snad ještě malá... :sweat_smile: :confused: Snažte se,množte se,schvaluji... :slight_smile: A doufám,že to ti blbci nahoře brzy vyřeší i když nevím nevím.. :confused:
@audrina Ahoj,to je je dost že se ozveš...:slight_smile:Jsem ráda že u tebe vše v pořádku a to víš že jo,jen nakupuj,jak říkáš tohle dítko si užiješ mnohem víc než první,tak jakýpak copak:slight_smile:))S tím odjezdem manžela,to je teda velká škoda,bude toho na tebe jistě dost,snad prarodiče pomůžou v posledních týdnech před porodem..A děti chválím,však oni budou dobří pomocníci také..jen je nenutit,to se pak hned zabejčí a dělají naschváli..aspon ten můj prďola to umí..Chce to taktiku.. :sweat_smile: Tak já mizím,jdu budit princeznu at se vypravíme k dr.na vážení..to je doba než se vždy vypravíme.. :astonished: :sunglasses: Držte se!!!
9. srp 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
díky za tip už jsem to taky četla, takže IUI zkusíme asi v září nebo v říjnu
9. srp 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
jo, neteřinka je šikovná holka, v září jí bude deset let.Do obchoďáků chodí taky ráda, ale letos vede plavání v aquaparku- tobogány,...pořád se potápí, skáče do vody...já blbnu s ní, na tobogánech jezdím taky, je to prima relax
9. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@audrina
tak to bude nakonec Eliška.Jasně, je to poslední dítko,tak si ho musíš pořádně užít a sourozenci ho taky budou určitě pořádně rozmazlovat, ale to k tomu prostě patří.
Snad se i já jednou dočkám, prozatím si užívám neteřinku
9. srp 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice ahojda, hele co se týká toho vyřešení, tak už je to prý v cajku, i holky to tady na MK psali. Takže šupky dupky do IUI. Já ho mám dneska za sebou.
@vormoni gratuluju, malá je kouzelná. Přeji hlavně zdravíčko
9. srp 2012 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86
ahoj, držím ti palečky, aby IUI vyšla. Taky už jsem četla, že pojišťovny už problém pořešily, takže to zkusíme asi v září nebo říjnu, tedy pokud budou folíky OK.
9. srp 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Děkuji moc a přeju ti at to vyjde,zkusit se má vše.-))))drž se! :sunglasses:
9. srp 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@jahodnice díky, jojo, zkusit se má vše, ale já moc v zázrak nedoufám. Já jsem minulý měsíc folíky neměla OK, takže mě tenhle měsíc dr dal ještě ke clostilbegytu 2 injekce merionalu a mám asi 10 vajíček, z toho ty největší dneska před IUI měřili 19,4 mm a 20,2 mm.
9. srp 2012 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Jsem v tomhle dost neznalá,to je asi hodně 20mm,že?Tak já moc držím palečky:slight_smile:
9. srp 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem při IVF tohle taky nevěděla, ale teď už sem zase o trochu chytřejší. Dnes, 14 DC by měli mít mimimálně 18 mm. Každý den rostou o 1 mm, což odpovídá, v úterý měli o 2 mm méně. minule jsem je neměla ani 16DC takový. to byly rádi že měli 17 mm a taky že nedorostli. Pokud nemají minim. 18 mm, tak nerostou, ovu není a IUI neudělají
9. srp 2012 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Aha,pořád se něčemu učíme.. :wink: Takže je velká naděje,proto tfuj,tfuj..at to vyjde:slight_smile:))) :grinning:
9. srp 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Ahoj tak prajem ti z celeho srdca aby iui bolo uspešne a mohla sa tak tešit na tehulkovanie :wink: už tu smolu musime prekonat a musi sa nam len a len darit vo všetkom teda hlavne počatí :wink:
9. srp 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice super tešim sa s tebou že pojdeš do iui manžel nech papá vytaminky aby boli rybyčky fit :wink:
9. srp 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Díky moc. Neboj, tobě určitě taky laparka dopadne dobře a budeš těhu co by dup
9. srp 2012 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrufa86 kiežby sa stal zazrak :slight_smile: ale dakujem :grinning: ozaj jak je možné že pri iui je dlhšia doba na testikovanie? nechapem to?
9. srp 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv jojo, i zázraky se dějí, je tady kupa holčin co má za sebou IUI nebo IVF a nakonec se povedlo přirozeně. Nevím, ale myslím si že když je to jakoby když se snažíš doma tak to asi dřív nemác enu.
9. srp 2012 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni velka gratulace k Nikolce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....rika se, ze druhy porod byva jednodusi, zatim se toho hesla drzim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak mrcha dorazila presne načas :angry: a zrovna dnes na moje meniny,,,ach jaaaaj :unamused:
12. srp 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
Dari, všechno nej k jmeninám a ať je to poslední mrcha pro příštích 9 měsíců. Jinak neteřinka odjela domů, ve středu letí s taťkou do Španělska a pak zase přijede k nám. Ale fotku zatím nemám, nechtěla se fotit, potvora :frowning2:
12. srp 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ahoj mojka dakujem za prianie k meninam :wink: Ja som dnes myslela že skapem v práci bolelo ma neskutočne brucho ale kolegynka mi dala tabletku tak ma to trošku prešlo :angry: mrcha jedna hnusna mrchovitá :angry: :angry:
13. srp 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
já jsem teď měla mrchu nějakou slabou, sotva 3 dny a vbec mi nebylo špatně - zvládala jsem bez problémů blbnout s neteří v bazénu, lézt po prolejzačkách...Dneska jsem byla na drbu s bývalou kolegyní, o dítě se snažila asi 15 let, dcera se jí narodila, když jí bylo 42, tak jsme pokecaly, prošly obchody, bylo nám fajn
13. srp 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Tak si ber príklad od nej nikdy nieje neskoro :wink: uvidis aj ty sa dočkaš miminka :slight_smile:
14. srp 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
dočkáme se určitě obě :wink:
14. srp 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Tak tak a potom si budeme navzajom vymienat rady,pocity atd :grinning: bože mne sa to čo chvila blíži myslim tu laparku :confounded:
14. srp 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
těším se, až si budeme vyměňovat maminkovské zkušenosti.
14. srp 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek