KET v květnu-červnu 2014, chystáte se?

musilka
3. bře 2014

Chystáte se někdo na KET ? My po nevydařeném 3.IVF teď v únoru plánujeme transfer mrazáčků na tohle období. Spíše tedy ten červen - dáme trochu relaxu na dovče a po ní hned na KET 🙂 Mám za sebou nyní v posledním roce a půl 4 nevydařené transfery tak doufám, že ten pátý bude ten úspěšný 🙂

kleopatra007
16. dub 2014

ahoj,ja KET příští tejden,ale pořád špinim od unora po nevydařením IVF,jeden doktor řek že se stimulka přeruší a začne se třeba až další měsíc.A druhej doktor mi znásobyl dávky estrofenu že by se špinění mělo ztratit.Ale je to vubec dobře? ☹ ACH JO

78marcela
16. dub 2014

@kleopatra007 ahoj...to je docela divné, pořád špinit...každopádně držím pěsti, at je vše ok.

kleopatra007
17. dub 2014

@78marcela -no právě,snad doktoři ví co dělají 🙂 ale jedu radši do Pronatalu do Prahy,než tady v CB

78marcela
17. dub 2014

@kleopatra007 držím pěsti ať se povede. Mě to čeká až kolem 15.5. Ale dnes jsem byla na ultrazvuku a vše vypadá v pohodě. Přestává to spíneni?

kleopatra007
17. dub 2014

@78marcela -jj přestává,ale podle mě by to mělo přestat samo a ne zas za podpoření hormonu.Uvidíme taky jdu dnes na utz. Přeju hodně štěsí,at se konečně zadaří 😉

78marcela
17. dub 2014

@kleopatra007 také přeji hodně štěstí🙂)

kleopatra007
17. dub 2014

tak mi endometrium mi kleslo od uterkata ☹tak estrofemu už 6 denne,ještě navíc 6 utrogestanu a jasne dal prednisol 😀 co tě nazabije to tě posílí?

eviks
17. dub 2014

@musilka Ahojky, to embryoglue stoji 1500 v Cube nebo to mas odnekud jinud? Ja se chystam na 1. IVF na zacatku cervna a pomalu zjistuju kolik co bude stat..

pavlina1976
17. dub 2014

Ahoj Děvčata, také se přidávám 😉 . čeká mě první ket v červnu. Nyní jsem začala ms po nevydařeném 3 IVF ☹ . Bohužel biochemické no ☹ . Poprvé máme mrazáčky, tak jsem strašně moc vděčná a šťastná, neb jinak by to pro nás byl konec. Přešla jsem na poslední pokus do Cube a bylo to nejlepší rozhodnutí co jsem mohla udělat 😀 . Máme 5 zamražených blastiček, tak věřím, že mezi nimi je mimi, které k nám bude chtít a že to bude teď v červnu 😉 . Moc tomu věřím! Přeju nám všem ať se nám zadaří 😉

musilka
autor
22. dub 2014

@eviks nevím přesně kolik stojí oni ceník nemají mají tam takové paušální platby. ALe za dva týdny tam jedu na konzultaci před KETem tak se na to vše poptám. Jinak já začala od února konečně dnes mrchovat tak příští cyklus před KETem budu zobat duphaston aby mrcha přišla toulhe dobou za měsíc. to by znamenalo KETík v druhém týdnu v červnu.Budu pěkně odpočinutá po dovolence. Už se na ty své sněhurky z mrazáku těším 🙂

pavlina1976
23. dub 2014

@musilka Ahoj, tak to se v Cube možná potkáme, mám na ketík stejný nebo podobný termín 😉 . Tak budeme čekat spolu 😀

musilka
autor
23. dub 2014

To je super určitě se potkáme 🙂 sedmého května jedu na pokec aby mi napsali léky a chci se s nimi asi dohodnout na to embryo glue ale to až podle mudra co mi doporučí. Bude to pátý transfer během dvou let tak bych chtěla asi něco "navíc " aby byl úspěšný snad už 🙂

laurinka111
23. dub 2014

ahojky všem, jsem tady po strašně dlouhé době. Jsem po Et ale bohužel se nazadařilo opět, jako pokaždé 12 den dorazila ms. Už nevím, kde je ten problém, ach jo ☹ máte zkušenost s asistovaným hatchingem?
přeji Vám krásný den

musilka
autor
23. dub 2014

@laurinka111 mě řekli jak v pronatalu tak v iscare a teď i v cube že pokud proběhne oplodnění pomocí ICSI tak už je vlastně tou implantační jehlou obal vajíčka narušený a tím pádem naní nařezávání neboli hatching potřebný.... takže o něm ani neuvažuji spíš si myslím na to lepidýlko embryoglue 😉

vanule
23. dub 2014

ráda bych se mezi vás přidala, protože hoooodně moc uvažujeme, že v tomto období by jsme rádi zkusili první KET , máme zamraženo 5blastocyst. V roce 2011 jsem byla na 1IVF a zadařilo se, za pár dnů bude mít dcera 2roky a tak je třeba sourozence 🙂 . Ovšem ráda bych se Vás zeptala co vše jste před KET podstoupily? (od porodu nejsem v CAR, ale chodím jen na pravidelné prohlídky ke svému OG) snad zítra (pokud seberu všechnu odvahu) bych chtěla do CAR zavolat a domluvit se co bude dál....

78marcela
23. dub 2014

@vanule vítám tě...určitě zavolej, není se čeho bát, když už jsi tím prošla. U nás v CAR je delší doba na první konzultaci, tak at to stihneš🙂, já čekala skoro měsíc, než jsem šla na konzultaci před ketem.

vanule
23. dub 2014

@78marcela já jsem hrozný posera, nejvíc se bojím co řekne dr. aby se plány nezhroutily...po porodu mám hroznou nadváhu, beru léky na tlak (což jsem předtím neměla) a třeba na interně doktorka není zrovna nadšená mou myšlenkou na další těhu, tak mám docela strach, ale zase ta touha mít ještě jedno miminko je zatím daleko větší.

78marcela
23. dub 2014

@vanule Já mám taky velkou nadváhu a nikdo mi nic neříkal...proč to dotorka nechce?

vanule
23. dub 2014

@78marcela při prvním těhu se objevila preeklampsie a odváželi mě do nemocnice s tlakem 230/120 ani po porodu už neklesl na normál, tak mě odeslali na internu, tam nasadili léky, kterých se už nezbavím a právě doktorka už jen kvůli nadváze, tlaku (ten díky lékům je OK) a věku (35) není vůbec nadšená 😒 na poslední kontrole když jsem tedy zmínila, že by jsme chtěli druhé mi řekla, že máme být rádi za jedno zdravé a už nic nepodnikat....tak právě mě na jedné straně hrozně láká zavolat do CARu na konzultaci, přece jenom je to odborník a pokud i on řekne, že nic, tak lámat přes koleno nic nebudeme (ale právě, že ještě máme mrazáčky, chtěli jsme to zkusit)

78marcela
23. dub 2014

@vanule no já sice na tlak nic neberu, i když ukázkový není. Věk máme stejný a nadváha výrazná u mě taky je. Ale přesto do toho chci jít, zkusit to, dítě nemáme a moc toužíme. Když jsem tam jela, nikdo mi nic neříkal, že by to bylo špatně. Určitě tam zavolej. Oni ví určitě co a jak.

laurinka111
24. dub 2014

@musilka ahojky, děkuji Ti za odpověď. Pořád se nedaří, kamarádka byla na asistovaným hatchingu a povedlo se. 🙂

laurinka111
24. dub 2014

@musilka Já jdu do Caru na ko příští týden, když vše dopadne dobře, chci naplánovat s Dr. další KET.

78marcela
24. dub 2014

@vanule ahoj, volala jsi?

musilka
autor
24. dub 2014

Jinak co se týče nadváhy.... Já měřím asi 166 cm a vážím 70 Kg a už při téhle váze mi Mudr. v CUBE naznačoval cosi o vyšších dávkách hormonů kvůli vyššímu BMI indexu. Tak teď měsc úspěšně hubnu díky dietce dle Mačingové a nemůžu si to vynachválit.

vanule
24. dub 2014

@78marcela ahoj, akce "volání" se uskuteční opravdu 100% zítra, nebo dnes jsme byli s malou na kontrole na neurologii (pro tu preeklampsii musela ven už ve 34tt, tak jsme byli pod kontrolou neurologa) a protože vše dopadlo na 1* a už tam nemusíme, což mě zase povzbudilo, tak hned zítra ráno volám směr CAR....

@musilka jinak mít váhu to co ty bych brala všemi deseti, vlastně i více. já mám 172cm a 110kg takže červík pochybnosti stále je. Ikdyž při prvním těhu jsem začínala na 95kg a do toho 34tt přibrala +22kg a musím říct, že doktor v CARu nikdy nic kvůli váze neřekl (asi velký "džentlmen" 🙂)

78marcela
25. dub 2014

@vanule tak to je dobre, že dnes budeš volat. Jinak 70kilo bych brala okamžitě všemi dvaceti.

78marcela
25. dub 2014

@kleopatra007 ahoj, jak to u tebe vypadá, došlo ke KET ? Je vše v pořádku?

kleopatra007
25. dub 2014

@78marcela ahoj,jojo ve středu a jsem fakt ráda 🙂 sice polikání 13 prášku denně zustalo.Ale,zase dobrá zpráva je,že obě embrijka v jsou dobrý tak mám v bříšku obě. 🙂 ted zas to šílení čekání na test.A to že jsem pěkná koule.ani řešit nebudu 😀 hlavně at je vše jak má bej.

78marcela
25. dub 2014

@kleopatra007 tak moc držím pěsti, at se vše zadaří🙂

kleopatra007
25. dub 2014

@78marcela děkuji moc