Pátý nepovedený transfer, co víc udělat?

mahaena
2. srp 2017

Patý nepovedený transfer (2x ISCI a pak tři mrazáčci), co víc udělat, aby se to povedlo? Už jsem po hysteroskopii, "opravovali" mi srůsty, nacpali do mě hyloněco gel, aby se to povedlo, brala jsem koňské dávky estrimaxu, k tomu prednisol ... hned naše první IVF bylo úspěšné, jenomže končilo zamlčeným potratem. A od té doby se nemůžeme // dočkat. Doktorka mi trvdí, že si to moc beru a že je to jen čekání na to správné embryo ... jenomže co když ne? Holky, kolikrát jste tohle zvládli, než to už bylo moc?

vvercatkoo
2. srp 2017

@mahaena ahoj moc mě to mrzí, ja si to prošla 10x. Nikdy žádný mražáčky, 2x k et nedošlo (1x po odběru vše popraskane, žádné vajíčka a 1x žádné embrio). A taky různá vyšetření za sebou včetně lázní. Nakonec jsem vyzkoušela fyzoše zabývající neplodnosti a 10-ty pokus konečně vyšel a teď už jsem v 15-tem týdnu. Neztrácej naději. U nás spatny spermiogram, vždy jsme měli ICSI, dokonce i PICSI. A nakonec já měla zablokovanou pánev😉 přeji hodně štěstí

mahaena
autor
7. srp 2017

@vvercatkoo wow,d rzim palce, at uz mate to nejhorsi za sebou! Tak jdu hledat fyzioterapeuta 🙂 Zkousela jsi pred tim treba Mojzisovu metodu nebo tak neco?

vvercatkoo
7. srp 2017

@mahaena děkuji, mojzisovku jsem taky zkoušela a byla i v lázních a taky nic. Já ten problém našla a bylo to mé zablokované tělo. Držím pěsti, ať najdeš brzy taky svou příčinu a podari se😉

mahaena
autor
7. srp 2017

@vvercatkoo Nejsi nahodou z Prahy,? Kvuli tomu fyzio 🙂

vvercatkoo
7. srp 2017

@mahaena bohuzel, Morava