KET, září, říjen

caricia1
8. srp 2011

Je tu někdo kdo jde taky v září na KET?

flyaway
8. lis 2011

@mufinka26 Já testila 7. den a taky tam byly // 😀
A co si teda pamatuju, hrozně mě bolelo v kříži... 🙄
Ale i když jsem na to nadávala, tak jak já bych to teď brala zpátkyyyy!!! 😅

hypo
8. lis 2011

@flyaway tak v krizi me boli taky (ale me tam boli kazdou chvilku tam nevim zda je to tehu priznak .-) notabene tak kratce po KET 🙂🙂
tak ja vydrim aspon do ctvrtka a pak se uvidi 🙂

flyaway
8. lis 2011

@hypo No právě mě v tom kříži bolelo snad první tři čtyři dny po KET a pak nic, takže je to jasný, je z Tebe stopro těhule 😀
A čtvrtek je tu za chvilku, já su tááák zvědavá... 😀 😀 😀

hypo
9. lis 2011

holky co to je presne biotehotenstvi??

hypo
9. lis 2011

mimochodem si od vcera vsugerovavam dalsi priznak a to nechutenstvi, bud zeru jak nezavrena nebo citim zaludek na vode..... to ty nervy.... zitra testuju at se deje co se deje 🙂 odpo jdu s kamoskou na Mojito tak abych vedela na cem jsem 🙂 😀

hypo
9. lis 2011

holky, tak jsem to psychicky nevydrzela a testila....... a je tam duch, ale vidim ho jen ja, fotak ani omylem.... tak tu ted brecim radosti a bojim se mam zrakovou halucinaci
😕
zitra testovat nebudu (stejne nebudu cely den u PC) a doufam ze v patek tam uz bude tlusta cara, ktera se krasne vyfoti

mufinka26
9. lis 2011

@hypo holka to je dobré znamení, tak hlavně at pěkně sílíííí 😀

Jinak dneska mám nějaký kritycký den, je mi strašně blivno 😝

pingui
9. lis 2011

ahoj,omlouvám se že semka lezu. Jsem 6den po KET a byla jsem na krvi a HCG je méně jak 1,2
chci vysadit utroš,vadí mi ty hormony. Myslím že už nemá ani smysl.....byla jste některá taky dříve na krvi? A bylo tam někdy nějaké HCG?

mufinka26
9. lis 2011

@pingui ahojky na krvi sem nebyla, ale 6.den sem měla už ducha na 10.tkovým těhu testu, ale měly sme čtyřdenní morulku, jak stará si měla embryja ty? 6.den je hodně brzy 😉

flyaway
9. lis 2011

@hypo Jůůů, tak to je krása, dušík! 🙂
Tak ať pěkně sílí!!! 😉 V pátek už tam bude dálnice 😎
Teda stejně ale, Ty jsi holka netrpělivá 😀 😀 😀

flyaway
9. lis 2011

@pingui Ahojky, jak píše @mufinka26 , záleží i na stáří a počtu vložených embryjek, ale každopádně 6. den je opravdu brzo, většinou se na krev chodí až tak 10.-12. den. Co Ti řekli v CARu? Dávají tomu ještě šanci? Já bych to nevzdávala příliš brzy, ještě aspoň 3-4 dny bych počkala a pak si krev zopakovala, ať mám jistotu, že se opravdu mimouš nechytnul... 😉

flyaway
9. lis 2011

@hypo Biochemické těhu je přechodné zvýšení hladiny hCG - víceméně jsem toto vlastně měla já, páč 10. den po KET jsem měla HCG cca 30, ale 12. den už jen 6 😖 . Podle mě je to těhotenství, které zanikne hned na počátku a ms se dostaví buď v termínu nebo jen mírně zpožděná.
Teda to je aspoň můj pohled, tak doufám, že nekecám jak Palackej 😀

pingui
9. lis 2011

byla to 5denní HB

flyaway
9. lis 2011

@pingui Tak je pravda, že hodnota hcg je nízká, ale pokud nekrvácíš nebo Ti v CARu vysloveně neřekli, ať vysadíš léky, tak bych pár dní vydržela 😉
A co Ty víš, třeba nakonec bude plná chalupa radosti! 😵

mufinka26
10. lis 2011

@flyaway řekla si to přesně, taky sem měla biochemický těhu.

flyaway
10. lis 2011

@mufinka26 Jojo, já vím... 😔
Zrovna nedávno jsem si študovala Tvůj obsáhlý a podrobný fotoblog, abych čerpala inspiraci a víru v lepší zítřky 😀

flyaway
10. lis 2011

@hypo Hele a zítra očekávám foto už s pořádnou dálnicí, ju? 😉

mufinka26
10. lis 2011

@flyaway no jen čerpej, protože ted si na řadě ty 😀 já mám akorád trošku, teda trošku pořádný strach z dalšího UTZ, aby tam bylo srdíčko

flyaway
10. lis 2011

@mufinka26 Co by nebylo, to víš že bude a jaký!!! 😀 😀 😀
Kdypak že se na něj vlastně chystáte?

mufinka26
10. lis 2011

@flyaway 16.11 je to středa 🙂

flyaway
10. lis 2011

@mufinka26 To už se asi nemůžeš dočkat, že? 🙂
Ale ono to uteče jako voda, neboj 😉 A až uslyšíš to bušení, tak to bude znít jako rajská hudba... 😀

mufinka26
11. lis 2011

@flyaway najednu stranu se nemůžu dočkat a na druhou se zase začínám bát 😅 ale hold to k tomu patří 😅 😀

mufinka26
11. lis 2011

@hypo Ahojky čekám na tu dálnici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moc ti držím pěstičky 😀

hypo
11. lis 2011

tady je 🙂 8den po KET

@mufinka26
@flyaway

blanula85
11. lis 2011

moc gratuluju @hypo 🙂

mufinka26
11. lis 2011

@hypo náááádheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 obrovská gratulace

hypo
11. lis 2011

tak holky rano celkem zmatek, delala jsem si test (jiny nez na obrazku) a tam skoro zadna carka 😕 tak jsem letela do lekarny a na krev 🙂 na krvi jsem vyplazla 210,- kc a vysledky budou stejne az ve STREDU!!!!! se picnu
no a udelala jsem si mamatest s vetsi citlivosti a carka byla poradna tak ufuf... nakonec i ten s mensi citlivosti se vybarvil a carka je viditelna 🙂 no ale porad jsme nikomu nic nerekli a planujem to az pod stromecek 🙂 pristi tyden jdu na krev do caru a rovnou si vyzvednu estrofem, protoze mi uz dochazi.....

flyaway
11. lis 2011

@hypo Gratulujuuuuuuuuuuuu!!!!!! 😀 😀 😀
Jejda, já má z Tebe takovou radost! Tak vidíš, to čekání stálo opravdu za to!!! 😵

Jo a s tím estrofemem si nejsem jistá, zda ho budeš dál brát - mě se zdá, že mi koordinátorka říkala něco v tom smyslu, že jak se těhu potvrdí z krve, tak se estrofem vysadí a pokračuje jen utroušem, ale možná jsem to jen špatně pochopila... 😅

hypo
11. lis 2011

@flyaway me pri KET dr. rikala ze oba leky budu brat do 12tt..... ja mam ted prasky do ctvrtka tak se tam musim dopravit vzit si dalsi.....

mufinka26
12. lis 2011

@flyaway
@hypo já beru estrofem stále, budu ho brát s tím utrošem do 12tt 😉