Klidový režim po IVF. Co to je?

mango1
27. srp 2008

Zrdavím holky. Jsem po ET a sbírám info zkušených nebo názory těch z vás, kdo s tím má jakékoliv zkušenosti, tak prosím poraďte. Bylo mi řečeno, že mám š dny dodržovat klidový režim ale co to je?To je hodně široký pojem takže poctivě ležím a jen na wc a nic nedělám.Děkuji všem za příspěvky.

sarinkaropuska
22. čer 2017

@lydiee zkus ještě ivf vyskum přihlásila jsem se )je to zadarmo celý cyklus-)tak snad se zdari a budu mít rostaka druhého-)neboj určitě všechno dobře dopadne.jdi na procházku ať přijdeš na jiné myslenky))

sarinkaropuska
7. črc 2017

@lydiee tak já postupují další ivf tak snad se podaří.(zapsala jsem se do toho výzkumu tak snad to vyjde-)a co ty?

lydiee
8. črc 2017

@sarinkaropuska Moc držím pěsti, ať se podaří❤!! Já bych do výzkumu nemohla, jsou tam určitá omezení, která nesplňuji. Promiň, že jsem nenapsala, fb nemám, tak bychom si ani psát nemohly. Já do včera dobré, i HCG krásně vyrostlo a byl krásný gestační váček a na správném místě. Přesto jsem své miminko potratila, přišlo špinění, krvácení, křeče. Je konec. Moc děkuji za předchozí podporu a tobě ať to vyjde❤!!

sarinkaropuska
8. črc 2017

@lydiee jee tak to mne moc mrzí tak příště už to vyjde neboj-)děkuji snad to vyjde-)tak tobě moc držím pěsti ať se zdari priste❤škoda že nemáš fb a co mesenser 😉

lydiee
8. črc 2017

@sarinkaropuska Ne, nemám fb ani messengra. Příště?? Vím, to se tak říká. Víš, Šárko, já mám 43 let, nemám žádné děti a přitom s miminkama sama pracuji. Za sebou 7 pokusů asi za už přes 200 tisíc a 2 miminka o které jsem přišla. Pro mě je příště prázdné slovo...Ale i tak ti děkuji...Asi to tak všechno má být

lydiee
8. črc 2017

@sarinkaropuska vlastně teď už jsou to tři miminka, okteré jsem přišla

sarinkaropuska
8. črc 2017

@lydiee neboj miminka se dockas moc ti to přeji-) kdyby cokoliv napiš ráda si s tebou budu psat😉na věku ne záleží dítě můžeš mít i v 50😉neboj určitě i ty se dockas