Krvácení/špinění 6+3tt. Zkušenosti? Bylo to ok?

bluehorse2020
10. dub 2021

Ahojte, dnes rano jsem chytla uplnou paniku, zacala jsem pres noc krvacet, pozdeji to preslo do spineni. Na UTZ jsem byla ve ctvrtek a to bylo vse ok, ale vim, ze ze zacatku se hraje o dny.
Volala jsem doktorovi a ten rikal, ze pokud se krvaceni nerozjede poradne, tak je to ok, mam dodrzovat klidovy rezim a zavolat mu v pondeli, jinak kdyby se horsilo, tak do nemocnice.
Bricho me neboli, teda citim, se trochu jako pred MS a pohyb neni ok, ale mam pocit, ze se to dopoledne stoplo.
Je to me prvni tehotenstvi. Ma a nekdo podobnou zkusenost a bylo to ok?

alilali
10. dub 2021

@bluehorse2020 Ano, bylo. Může jít o cokoliv, záleží. https://www.abctehotenstvi.cz/txt/krvaceni-na-z...

bluehorse2020
autor
10. dub 2021

@alilali no ja uz jsem ale v 7. Tydnu tehotenstvi, mam plodovy vacek s mini embryem

squezy
10. dub 2021

@bluehorse2020 Když to neprestane, domluv se s doktorem, třeba utrogestan pomůže.

bluehorse2020
autor
10. dub 2021

@squezy ten uz beru od oplodneni, jsem po ivf.

majili
10. dub 2021

@bluehorse2020 ja jsem v probihajicim 7. tydnu jeden den zaspinila a v CAR mi navysili Utrogestan jeste o 2 v poledne a sama jsem si koupila jeste navic Ascorutin a jedla i ten. Opakovalo se to jeste o nekolik dni pozdeji, jednorazove zaspineni. Ted jsem 8+5 tt a zatim vse v poradku a v CAR uz mi i ten Utrogestan v poledne zase snizili a Ascorutin beru tak nejak kdyz si vzpomenu. Tak snad to bude u tebe taky ok. Muze to byt tim, jak se deloha zvetsuje a prokrvuje, tak dojde k prasknuti nejake cevky. Ale byla jsem teda hodne vydesena.

bluehorse2020
autor
10. dub 2021

@majili snad bude vse ok. Jsem z toho hotova, snazim se uklidnovat, ale nejak mi to nejde! Utrogestan beru 2-2-2 na ten Ascorutin se v pondeli zeptam (snad se do te doby nic nestane)

bluehorse2020
autor
10. dub 2021

Ted jsem nasla clanek a diskuze, ze by to vse mohlo byt z toho UTZ. A opravdu tim, jak je prokrveny cipek. Kezby tomu tak bylo a vse bylo v poradku a ustalo!

majili
11. dub 2021

@bluehorse2020 ja beru 4-0-4 a tu chvili jsem brala 4-2-4. Muze to byt klidne ultrazvukem, je to taky zasah nejaky do tela. Budu drzet pesti at je vse ok 😉

bluehorse2020
autor
11. dub 2021

@majili dekuji, uz to celkem ustalo, takze jsem klidnejsi.. Snad je s mimi vse ok... Jinak tve davkovani utrogestanu.. Wow, tomu rikam davka

carolinca88
11. dub 2021

@bluehorse2020 já jsem měla to co popisuješ, ale letěla sem hned s krvácením do nemocnice, myslrla jsem, že jde o potrat. Taky po IVF. Navýšili mi tehdy utrogestan a dostala jsem neschopenku. Byl to hematom a jen jsem ležela, bylo to buď a nebo. Buď sebou vezme i embryo nebo to zvládne. U nás to byla ta lepší varianta a zvládli jsme to.. Po 14 dní neschopenky jsem tam hematom neměla a mohla jít do práce.

bluehorse2020
autor
11. dub 2021

@carolinca88 nevim, zda by se u me hematom vytvoril tak rychle, ultrazvuk jsem mela ve ctvrtek a tam bylo vse ok. Krvaceni bylo u mne jednorazove z patku na sobotu, pak uz jen slabe spineni, ktere ustalo. Takze pevne verim, ze jsem to mela jen z toho ultrazvuku.
Neschopenku mam jinak celou dobu, pro jistotu ted ale jen lezim.

carolinca88
11. dub 2021

@bluehorse2020 mě se to stalo hned pár dní po potvrzeném srdíčku..

bluehorse2020
autor
11. dub 2021

@carolinca88 aha 😔 a jak dlouho jsi krvacela a spinila?

carolinca88
11. dub 2021

@bluehorse2020 jen jednorázové večer, druhý den jakoby utne.

bluehorse2020
autor
11. dub 2021

@carolinca88 oh, ted jsi me trochu vystrasila! No budu doufat, ze je vse ok. Zitra rano mam volat do centra, normalne kam kontroku ve ctvrtek, tak uvidim, zda mi termin presunou ci ne. Do te doby budu proste jen lezet a doufat 🙄

carolinca88
11. dub 2021

@bluehorse2020 je to stejně buď a nebo a pokud už ležíš, tak je to ok..já sem ten večer krvácela hodně, protekly mi dvě vložky během chvilky... Pak ta pohotovost a do rána ani špinění...

bluehorse2020
autor
11. dub 2021

@carolinca88 oh, tak u mne se to stalo v noci a mela jsem to pres celou intimku, ale spis tim, ze se to rozteklo. Spineni jako takove, mi stacila taky pouze intimka. Vím, ze je to bud a nebo... Ale to cekani po 3 letech snazeni na tenhle zazrak je na hlavu 😐

carolinca88
11. dub 2021

@bluehorse2020 chápu, nás to tehdy potkalo pp 4 letech marné snahy..byly to nervy a krve moc, proto ta pohotovost. Tak to jsi melafakt malinko, to můžou být opravdu jen cévky nebo z ultrazvuku, určitě to bude OK🍀

majili
11. dub 2021

@bluehorse2020 neboj se, stejne s tim nic neudelas a ver miminku a nestresuj se zbytecne. Vsechno dopadne tak jak ma 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru