Kolik IVF/KET, kolik zavedených embryí, kolik dětí?

eimmy
13. bře 2011

Ahoj holky,
možná že zde nějaké podobné téma bude ale nenalezla jsem ho... 🙂
Asi každá hledáme na netu při kolikáté IVF či následném KET se podařilo otěhotnět a asi většina znáš řeší otázku kolik embryi si nechat zavést a jaké jsou výsledky při zavedení 2 "kousků" zda opravdu 2 děti či 1.
Byla bych ráda kdyby jste zde napsaly Vaše názory a zkušenosti aby si ostatní holky udělaly představu či jim to v lepším případě pomohlo při rozhodování o počtu zavedných embryi.

já mám následující "statistiku" 😉
1x IUI - neúspěšné
1.IVF - zavedeno 1 embryo -neúspěšné ( nic na zamražení )

jankadvor
3. kvě 2017

@absintka19 Já jsem ale klientkou Heliosu 😀

absintka19
3. kvě 2017

@jankadvor tak preju at se vam zadari jak nam 🙂

jankadvor
5. kvě 2017

@absintka19 Děkuji 🙂 O malé se snažíme od mých 27let. Teď mi je 31let a mám teoreticky ještě 8let čas (doktoři tvrdí, že jsem ještě dost mladá a nemám se bát). Tak jsem zvědavá. Už to ale vzdávám (přestávám věřit, i doktor mi řekl, že spontáně neotěhotním).

80marge
5. kvě 2017

Tak holky já byla 21.4. Na Ivf a záviděli mi 2embryjka .Test mám pozitivní kontrola 16.5. Kdy se dozvím kolik těch miminek vlastně mám 🙂 jinak je to me 2 Ivf a z prvního máme holčičku a jeden nepovedený ket. Držím všem moc palce! A vůbec nebuďte v klidu holky asi to chce trošku nervama povzbudit tělo, aby to vyšlo.... 😉

raelyn
16. kvě 2017

@80marge tak jak to vypadá 🙂

80marge
16. kvě 2017

@raelyn tak je tam jedno 🙂 Partnerovi spadl kámen ze srdce 😂

raelyn
16. kvě 2017

@80marge potichoučku gratuluji, to je krása 😍 mě čeká KET a také uvažujeme, že tentokrát zavedeme dvě, ale právě nevím. Držím palce, ať je vše i nadále v pořádku

80marge
16. kvě 2017

@raelyn 2x Ivf 2 embryjka 2x jen jedno mimi. To riziko, že se chytnou obě tam je asi jen 15 procent za to, že se vůbec chytne jedno narůstá z 25 až na 60 procent tak u nás to byla jasná volba. Ty už máš dítko ? V případě, že ne a Chytla by se obě tak to máš jedním vrzem. 🙂 Držím palečky a dej vědět !!!!

raelyn
16. kvě 2017

@80marge ještě děti nemám, ale moc si přejeme, aby to už vyšlo. Snažíme se dlouho cca 9 let, zatím nic.

80marge
17. kvě 2017

@raelyn tak to bych opravdu vůbec nevahala a nechala zavést klidně i tři jestli máte a opravdu bych na tom trvala u doktorů zvyšuje se ta šance takže to za to stojí. Moc držím palce a posílám sílu!

krobatko
29. kvě 2017

Ahoj,chtěla bych se zeptat jestli nevíte jak to je s menzes po Ket? 22.5. v pondělí jsem byla na Ket a v sobotu měla dostat menzes a zatím nedorazila.Tak se chci zeptat jestli kdyby to nevyšlo tak bych ji normálně dostala? Aplikuji akorát večer gel Crinone je to jako Utrogestan,ale dává se jen večer.Děkuji za info🙂

ni_ki
30. kvě 2017

@krobatko Udělejte si těhotenský test a hned budete vědět, v den očekávané menstruace už by to mohlo být vidět, menstruace mi jinak přišla vždy i přes zavádění Utrogestanu, dokonce i když už jsem byla těhotná a čárka na testu velmi slabá jsem začala v den menstruace špinit, u každé ženy je to ale jiné

krobatko
30. kvě 2017

Celkem se bojím testovat,ale když tak zítra ráno.To budu 9 den po Ket tak uvidíme.

80marge
30. kvě 2017

Já bych už testovala 🙂 spineni může právě znamenat že se embryjko zavrtava . Hodne štěstí !

krobatko
31. kvě 2017

No Já právě nešpiním a dnes jsem dělala test a zatím ni☹

raelyn
31. kvě 2017

@80marge tak hlásím, že nakonec mám zavedeny dvě a uvidím, jací to budou bojovníci 😍

80marge
31. kvě 2017

@raelyn Juhuuuu!!! Nebudeš litovat. Brzy čekám na pozitivní zprávy 🙂 já hlásím, že ze dvou embryjek se chytlo 1 a jsem v 8 týdnu.

raelyn
31. kvě 2017

@80marge to je krásný a gratuluji. U mě to ještě nějaký den potrvá, než budu testit, ale dám vědět 😉

80marge
31. kvě 2017

@raelyn držím palce. Přidáním 1 embryjka stoupá šance a 25% 😊 ale jestli to budou dvojky tak jsem v tom nevině jo ?!😂

raelyn
31. kvě 2017

@80marge no jasně 😅 a děkuji. Váhali jsme, ale dvě jsme ještě neměli, tak se moc moc modlím, aby to dopadlo 😍

80marge
1. čer 2017

@raelyn držím palce nejvíc!!!!

raelyn
1. čer 2017

@80marge děkuji a nápodobně ❤

kacenla1991
7. čer 2017

Ahoj holky jsem tu nová, byla jsem na 1ivf nepovedlo se teď mě čeká Embriotransfer tak jsem trochu bojím ze to zase neklapne nevím proč ale nemám z toho nějak dobrý pocit. Necháme vložit 2. Všem držím palečky

raelyn
7. čer 2017

@kacenla1991 u dvou prý stoupá šance, taky jsem nechala zavést dvě. Držím palce ať to klapne 🙏

nita1984
7. čer 2017

@kacenla1991 já jsem po ET měla biochemko, po KET zamlklé v 9tt, takže až nám to po revizi dovolí, také zavedeme 2.
Do teď oba pokusy po jednom

kacenla1991
7. čer 2017

@raelyn taky jsem to slyšela tak uvidíme v pondělí jdu na ultrazvuk jestli mám připravenou sliznici tak uvidíme. A kdy budeš testit? Taky držím palečky musí to vyjít 😉

raelyn
7. čer 2017

@kacenla1991 včera proběhl první test a bílo. Další se chytám udělat zítra, tak uvidím, jestli dostanu odvahu nebo počkám až na KT

kacenla1991
7. čer 2017

Nita1984 tak držím palce ať to brzo dovolí a vše se povede. Je to těžké všechny holciny kolem mě chodí a oznamují jal čekají mimco a já každý měsíc chodím a nic ... místo plenek mám v kabelce samé hormonální tablety 😀

kacenla1991
7. čer 2017

@raelyn a kdy jsis je nechala zavést?

raelyn
7. čer 2017

@kacenla1991 dnes jsem 9 den a test dělán 8 den