Kolikátá IUI byla úspěšná?

cabalkova
29. črc 2009

Ahoj holky, kdo jste si nechali pomoct k miminku a podstoupily jste IUI, na pokolikate se to u vas povedlo? My zatim jedeme druhe kolo... 🙂

aptacek
15. srp 2017

@mishacerna nn nepovedlo 🙂 další až někdy na podzim..

martulaz78
8. lis 2017

Ahoj je nekdo aktualne po iui?a jak se citite?

mishacerna
8. lis 2017

@aptacek to nevadi. Vyjde to az si to prestanes horoucne prat😀...a co jsi uzivala krom chemie?

kachiiina
8. lis 2017

Dnes jsem testila 15 den po druhém IUI a je tam ❤ Takže pocity nadšení jsou čerstvé 😂 Teď ad je jen vše na dobré cestě ❤

marryline
8. lis 2017

@kachiiina ty jo gratuluji👏 byl u vás nějaký problém? Já byla na 2 iui ale nevyšly, pak ivf s minimální stimulaci.

kachiiina
8. lis 2017

@marryline Neee problém nebyl žádný... Teda na nic nepřišli... Jen jeden průchodný vejcovod, jinak nic 🙂 Koukám že jsi taky v očekávání, takže Vám to ivf první vyšlo? 👏 rovněž gratuluji ❤ 😀

tammm
9. lis 2017

Ahoj holky,dnes mám po 1 iui...nedostala jsem utrogestan,nic....vždy čtu,že něco máte na udržení ☹
Dle hormon.profilu mám hodně svýho hormonu.

uzivatelkapetra
9. lis 2017

@tammm tak pokud je sliznice dobrá, nebylo léků potřeba. Někde jsem četla, že utrogestan apod se dává tak z poloviny případů jako placebo, že to vlastně ani není třeba

tammm
9. lis 2017

@uzivatelkapetra ok,budu jim věřit....děkuji

bladey1986
12. lis 2017

Ahoj holky, chodíte sem ještě některá? Dnes jsem byla na 2. IUI, v pátek folík 21mm, sliznice 7,7. Večer jsem píchla ovitrelle a dnes v 11 hodin samotný zákrok. Co mi ale vrtá hlavou: pokaždé dělají i spermiogram partnera, tentokrát byly všechny hodnoty nad normou, jen morfologie byla 0,5% a hranice jsou 4%. To je strasne malo,ze? Zajimalo by me, jestli nekdo z vas ma zkusenost s tak spatnym vysledkem, a prece se povedlo. Je mi divne, ze by mi nikdo nic nerekl, kdyby to byl prusvih. Vim, ze je to byznys, presto...
Diky za kazdou reakci.

brussali
12. lis 2017

@bladey1986 ahoj, byla v pátek na 3. Iui, ale sliznice nic moc a spg taky nic moc. Po pravdě u našeho spg jsem si u 1. Iui myslela ze je celkem dobrý, a dnes si u stejného výsledku uz myslím, ze není nic moc. Doktoři to vždy nějak hodnotili, ale přijde mi, že ze začátku nechtěli odrazovat od naděje, a tak neřekli na plnou pusu, že to není nic moc. U iui si ale nemyslím, že je to zrovna pro ne velký business, to spíš by ti řekli, ze pro vás iui nemá smysl zkoušet. Jinak my morfo vždy dobré, 4 nebo víc, ale objem jen 2 mil. a to je prý malo☹ na druhou stranu stačí jen jedna šikovná spermie, tak pořád doufáme.

brussali
12. lis 2017

Jen me překvapuje, že u tebe od pátku kdy uz jsi měla 21 mm, čekali další dva dny. Myslela jsem, že ideál je cca 20-21 v den iui. Ale stejnou situaci jsem nezažila, takže oni asi ví své.. držím pesti🍀

uzivatelkapetra
12. lis 2017

@brussali no však v pátek dali ovitrelle a cca těch 36 hodin po aplikaci by mělo k ovulaci dojít, řekla bych, že je to tak dobře 🙂

brussali
12. lis 2017

@uzivatelkapetra jj, neříkám že spatne🙂 az tak se nevyznám. Jen jsem myslela, že f. do dneska mohl stihnout porust a třeba praksnout dříve, ale asi to mají vypočítaný dobre🙂 to tedy nevím, proč ja sla na řadu vždy uz když měl kolem 19mm. Ale je to asi jedno, hlavně aby spermie vajíčko nasly😝

brussali
12. lis 2017

@uzivatelkapetra a co ty, pomohla laparo s ovulaci? Ty máš taky pcos Ze?

uzivatelkapetra
12. lis 2017

@brussali jj ten první cyklus po laparce jsem se nehlídala a určitě byla jelikož byla i ms a prsa bolely snad 14 dní, tento cyklus 11dc nebylo nic a zítra jdu na utz znova, to budu 16dc, tak uvidíme, chtěla bych spotřebovat iui co mi zbývá

brussali
12. lis 2017

@uzivatelkapetra tak snad se ovu zase objeví, me to zajímá, zda ta laparo pomůže nebo ne. Já mam taky jeden postřeh, tento měsíc byl u mě maly zázrak, protože 12dc u me na utz byl folikul 17,5 mm naprosto přirozeně, bez prášku. A to se mi od května (minimálně, to totiž vím dle utz) stalo úplně poprvé. Takže v pátek bylo neplánovaně iui.
Jsem tomu ráda, i kdyz sliznice byla nízká, mudr chvalila jeji strukturu (trichalni nebo tak nějak). Co jsem udelala jinak, bylo ze jsem od 1dc do ovu pila jednou denně čaj z kontryhele a prvních asi 7 dnů měla dvakrát denně sáček nosifolu. Strašně doufám ze to nebyla náhoda a jedna z těch dvou věci udělala ten rozdíl, a v prosinci to budu brát zas.

zvalentova
12. lis 2017

žádné, naštěstí jsem před první IUI stihla test na průchodnost vejcovodů a zjistilo že jsou oboustanně neprůchodné, takže den před akcí samou bylo IUI bylo zrušeno

uzivatelkapetra
12. lis 2017

@brussali jo taky začínám mít pocit, že ten kontryhel opravdu něco umí. Minulý měsíc jsem ho pila a bylo dobře, tento měsíc jsem nepila páč zkouším poprvé gynex a nechtěla jsem to překombinovat, ale po tom prvním utz jsem ho zpátky zařadila. Prý taky pomáhá sliznici.

brussali
12. lis 2017

@uzivatelkapetra já brala gynex od června do konce rijna, kdy mi došel a ještě jsem si nedokoupila. Ale neúspěšné říjnové iui me naštvalo a ten nosifol jsem měla staré zbytky a ten kontryhel ze zkusím, že horší to snad nebude. I když vim, ze ne všem holkam pomohl. Každopádně věřím, že minimálně tu lepší strukturu sliznice, o které mudr mluvila, má určitě na svědomí on. Tak od ms budu pít zas..teda když to zas nevyjde🙂

helenas92
13. pro 2017

Holky je tu nekdo kdo ceka na vysledek z IUI?
Mam testit na Stedry den.
To cekani je strasny! Jsem teprve 3 DPO, 5 dni od pichnuti Ovetrillu...

tammm
14. pro 2017

@helenas92 já jsu 9 dní po iui 🙂 23 dc,cyklus 27-28 dní takže chvilka napětí

helenas92
14. pro 2017

@tammm diky za reakci! kdy mas vubec testovat a jak se citis? 🙂

tammm
14. pro 2017

@helenas92 mám napsáno 21.12.
Snad do 19.12.nedorazí...zatím nic necítím,jen občas tlak v podbřišku.

helenas92
14. pro 2017

A dáš vědět jak jsi dopadla? Budu držet pěsti! 😊🍀
Jak dlouho se snažíte a o první dítko nebo už máš?
Mně se v noci ve spanku spustila krev z nosu (poprve v zivote) a rano mi to nedalo, tak jsem hledala a může to být prý z hormonů (progesteronu) na prokrvení del.sliznice (prokrvuje to veškeré sliznice). Jinak nic :D ale je brzy no.

bladey1986
15. pro 2017

Ahoj holky, tak nám ani druhé IUI nevyšlo, takže jsem v úterý 12. 12. byla potřetí. Na utz byly den předtím vidět dva folikuly, jeden 18 mm, druhý 24 mm, sliznice 7,7 mm. Paní doktorka říkala, že ten větší folikul může být teoreticky i cysta... V den IUI a ten další den mě hodině bolel podbřišek. Teď jsem už v pohodě a tajně doufám, že to vyjde. Byl by to úžasný dárek k Vánocům (ale samozřejmě nejen to). Pokud to nevyjde, tak nevím, co dál. Jestli mám ještě zkusit jedno nebo dvě IUI nebo už rovnou jít na IVF. Co myslíte? Snažíme se rok a půl...
Jinak, 23. 11. jsem byla na biorezonanci, nevím jestli tomu někdo věříte. Já tak napůl, resp. i při své realisticky laděné povaze se snažím. I kdyby to mělo působit jen jako placebo, nic za to nedám (kromě peněz). Paní mi ladila pohlavní orgány a dělala nějaké programy na ledviny a játra. No a je pravda, že když přišla menstruace začátkem prosince, vůbec nebyla bolestivá jako vždycky, dokonce (předem se omlouvám za tak naturalistický popis) tam nebyly žádné cucky jako skoro obvykle poslední dobou. A menstruace skončila asi o 2 dny dříve. Těžko říct, jestli to bylo tímto. Ale byl to docela fajn pocit.

tammm
15. pro 2017

@bladey1986 jdi do ivf 😉

marryline
15. pro 2017

@bladey1986 šla bych do ivf. 2 iui nám nevyšly a když jsem se chystala při minimální stimulaci na 3 iui, tak folikulu bylo 7, tak mě dr. Za dva dny poslala na odsati vajíček a šla do ivf a hned 1.ET vyšel 🙂 šance je mnohem vyšší. U iui je velmi malá šance i u páru co nemají žádný problém. Já při iui byla psychicky v háji. Snažili jsme se 12 měsíců a ivf s minimálkou bylo neplánovane, ale jsem za něj šťastná. Teď jsem v 17tt. Hodně štěstí 🙂

helenas92
16. pro 2017

@bladey1986 Zdravím ✋
Já na IVF jeste nebyla, ale hodne ctu, ze na IUI holkam vysel treba az ten 5. pokus, ale samozrejme zalezi zejo - s cim ma kdo problem atd., pokud uz nemas trpelivost, tak jdi do IVF. Ono cekat kazdy mesic na ten zazrak, po tak dlouhou dobu je hrozne vycerpavajici, tak proc tomu nejit ted naproti.
Kdy mas testovat? Budu ti moc drzet pesti!