• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Komu vyšel KET napoprvé?

9. června 2011 
Elvie gratuluju a drž se a bud opatrná
Jinak sluničko já jdu taky 11. března ale na kontrolu a tam my konečně řeknou kdy by mohl být 1KET .
Elvie to jsi byla na 1.KETU?
Jsem tk ráda že se zadařilo a jsem zvědavá na sebe jak to zvládnu na jednu stranu s těšim a na druhou se bojim že to nevyjde a budu muset do tý šílený práce :unamused:
5. bře 2008 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Mareko,

jdeš na KET??? přeju moc moc stestíčka aby ti vyšel.. :wink:
5. bře 2008 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Elvie tak to ti moc gratuluji. :slight_smile: Je to super zprávička.

Jinak se mnou to vpadá takto, v pondělí byla sliznice 6mm,folík 17x16 mm, dneska byla další kontrola, sliznice 8mm, folík 20x19mm no a v pátek mám dojít na další UTZ a když dojde k ovulaci, tak proběhne i KET, počítám,že rozmrazovat by se to mohlo v sobotu nebo neděli a zavádět v pondělí nebo úterý,tak na mě holky myslete.Papa jdu se dovolenkovat.
5. bře 2008 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj mufy držim palce
slunickoo jdu na KET a už se nemůžu dočkat těšim se jak malé dítě :grinning:
11. března se mi podívá jak se mi vyvíjí a zhruba řekne den kdy a moc moc se těšim aby to bylo :grinning: protože do práce nejdu naštvali mě tak na ně prdim :grinning: a jsem vysmátá ted protože se v klidu připravuji na mimmi snad mi vyjde :wink: :unamused:
6. bře 2008 v 00:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Mareko ¨- tak 11, března je pro nás obě velké datum, já jdu zase na krev na HCG - držím ti palečky
6. bře 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
slunicko tak držim palečky ty to máš už za sebou ten KET ale já před sebou , začínám se hodně těšit ale na druhou stranu se bojim, co ti dělali při tom Ketu? :frowning2:
6. bře 2008 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Mareko - no to samý jako při ET :grinning: :grinning: :grinning: , kolik jste si dali při ETzavést embryjek taky2, a ted dáte kolik?
6. bře 2008 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no já sem byla na iSCI +IUI , tam mi odejmuli vajíčka nechali je oplodnit manžovýmii spermíky , po týdnu mi je zavedli nezadařilo se, a ted jdu na KET poprvé ale vůbec doktor mi nic neříkal o ET? nevim fakt nevim :frowning2:
Jinak poprvé mi zavedli 2embrya ted mi budou dávat 1 embryo a ještě 2 máme zamražené , záleží jak budou embryatka vypadat až je rozmrazí :unamused:
6. bře 2008 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi mimoušky rozmrazili,ale bohužel jsou pomalí ve vývoji, takže zítra mám zase jen zavolat a uvidí se,jestli nějak pokročily ve vývoji. No byla bych moc ráda,ale spíš to vypadá,že to neklapne. :frowning2:

Všem holkám co chystají na KET přšju,aby se to podařilo a neměly takové komploikace jako já. :wink:
9. bře 2008 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mufy, to mne mrzí, že nastávají komplikace, ale třeba se probudí a ve vývoji pokročí... Držím Ti palečky!
9. bře 2008 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mufy, uvidíš ještě, třeba to dobře dopadne,... držím palečky moc :wink:
9. bře 2008 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky je tady teď někdo komu KET vyšel??? :confounded: :confused:
9. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
nesu taky špatnou zprávu měla jsem mít ted ten KET a dnes jsem byla na kontrole a řekl mi že nemám skoro žádný occyty , takže na ket to vypadá až další měsíc s hormonální léčbou ale je mi to divné že vše u mě bylo v pořádku a ted je problém, nechápu to . Je mi hropzně mám tam jít v pátek ještě aůle říkal že to vypadá že to bude a ten další cyklus :frowning2: furt jen řvu
11. bře 2008 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
co se děje , že ttu nejste ?? a dlouho?? :unamused:
21. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mareko, ahojík

ono to tu nějak ustalo, všichni píšem na IVF nebo IVF leden unor,, tak se tam k nám přidej :wink:
22. bře 2008 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chystáme se na KET do Uniky v Brně letos na podzim. Vůec nevím co to obnáší-můžete poradit?
20. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo podobnou zkušenost. Byla jsem teď v úterý na OPU. S manželem to mělo být naše první IVF. Oba jsme naprosto zdraví, všechny testy negativní. Neúspěch přikládám stresu z manželova podnikání. Když jsem se po OPU probrala z narkozy, v ruce infuze. Pak mi doktor sdělil, že jsem měla 53 folikulů, z toho 31 vajíček. Pokud vzniknou embryjka, budou se muset všechna zamrazit, protože v tomto cyklu nesmím otěhotnět :frowning2: Naštěstí zatím žádné problémy hyperstimul. syndromu nemám, jen mne trochu pobolívá podbřišek. Jsme z toho oba rozčarovaní, protože k zamražení mělo dojít jen pro stýčka příhodu. Absolvovala jste některá ET v podobné situaci? Bylo nám doporučeno počkat 2-3měsíce.
10. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, příští měsíc jdu na KET, asi. Jste tady některá, kt. se ten první KET povedl? Jak to celé vlastně probíhá?
Díky za info,
4. říj 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky, pročetla jsem tady pár příspěvků a nedá mi to abych napsala jak probíhala těhotenství u mě. I já jsem si vytrpěla 2potraty než jsem se dostala na kliniku Unica-je výborná, byla jsem zde moc spokojená.
Poprvé jsem šla na IVF v roce 2004, doktor mi moc šancí nedával,ale vyšlo to hned na první pokus a narodil se mi syn. Na druhý pokus v roce 2007 jsem podstoupila KET,byli mi zavedeny 2embrya a i přes počáteční krvácení asi v 5.týdnu jsem porodila zdravá dvojčata až ve 39.týdnu.
jinak normálně mám naprosto šílený hormonální profil a bez léků vůbec nemám menzes. To uvádím jen proto, že moje paní doktorka vůbec nevěřila že se mi povede otěhotnět a děti donosit.
Tak to jen pro dodání odvahy, že vše může dopadnout dobře.
Všem vám držím palce.
Daniela
14. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se vám, že sám sem lezu.... jsem dnes 5.den po KET a ráno mi to nedalo a udělala jsem testík (2x) a na obou byly úplně slouboučký stín druhé čárky.... Je možné, aby to tam bylo už vidět a nebo je to rozmazaná barva, někde jsem četla, že na testě může druhá čárka být pouhou rozmazanou barvou...
18. led 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, taky mi to nedalo, abych se k Vám připojila. Já jsem byla na prvním KEtu 15.1.2010 a úspěšně - dokonce můžu říct, že pro mě byl KET příjemnější jak IVF a víc jsem mu věřila - byla jsem bez té stimulace víc v pohodě. Pokud jsou kvalitní sněhuláčci, tak si myslím, že je veliká šance. Já jsem teď ve 14 tt a sněhuláček je v pořádku apěkně roste, tak přeji všem úspěch.
Mikat1 já jsem měla také test slabě pozitivní již 5 den, tak máš v podstatě vyhráno. Já pak šestý den začala krvácet a to celých pět dní . byl to nedostatek progesteronu. Po injekci se krvácení zastavilo a teď je vše v pořádku. Tak taky hodně štěstí!
30. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,taky se k vám připojím.5.3 jsme podstupovali první ket a vyšel.Sice mě zaváděli dva mražáčky a jeden ve 12týdnu odešel,ale přesto se jeden bojovníček drží a za chvilku tu bude snámi.A jak píše radysek,taky jsem byla při ketu víc v pohodě.Jinak všem holčinám co to podstupují přeji aby se zadařilo
30. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky ja jsem dneska 3den ms a od druheho dne si lepim naplasti estrahexal 100 13den jedu na ultrazvuk tak jsem moc zvedava kdy mi pak zavedou nase posledni dva mrazačky doufam,že to dopadne už dobre .
16. kvě 2011 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, narazila jsem na tuto diskusi, do které jsem přispívala, když jsem poprvé otěhotněla. Tak jsem si pěkně zavzpomínala. :wink:

@petapal Tobě držím palce, jak jsi na tom?
4. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí

@mikulka ahojky ja jedu na vloženi dvou v utery ted ve 12,15 h už se moc tesim. od patku vkladam utrogestan trikrat dennne a lepim naplasti dvakrat tydne. Je to posledni pokus pro nas protože už do toho jinak nepůjdem jak to nevyjde.
5. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@petapal Ahoj, myslím na tebe :slight_smile: Kolik emrbyjek máš v sobě?
7. čer 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikulka ahojky dali mi dve minule jsem mela taky dve po transferu ,ale toto j muj prvni ket z rozmrazenych jedno ma byt A a druhe torchu horši ty jo je to dva dny a ja si neprijdu vůbec tehotne holky jak jste kdy asi začli pocitovat boleni prsou atd. jinak odpoledne v den ketu jsem mela malounko krev jestli mi treba dr. zavadila o nejakou cevku jak mi to zavadela nebo jeslti to udelali miminka když se kzavrtavali večer už to bylo ok. ted si lepim dvakrat v tydnu naplasti a trikrat denne dve kuličky utrogestanu vkladam.
9. čer 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, přijď sem, je to aktuálnějíš téme:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/1-ket/
9. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek