Který den po IUI jste si dělaly test?

silvik77
22. srp 2014

Ahoj holky, chci se zeptat, který den po IUI jste si dělaly test? A otěhotněla jste některá hned po prvním pokusu? Děkuji 🙂

vanilkacka
25. srp 2014

@silvik77 Moc gratuluji 🙂

silvik77
autor
25. srp 2014

@vanilkacka @akmitaf Holky děkuji, ale raději ještě nejásám..

akmitaf
25. srp 2014

@silvik77 tak já taky testovala znovu a mám testík docela pěkně pozitivní a tím jsem se rozhodla, že jsem těhotná, čekám Viktorku a ta se mi narodí 1.5.2015 😀 😀 😀

silvik77
autor
25. srp 2014

@akmitaf Moc a moc gratuluji!, mě vychází termín na 7.5.2015 ale ještě si raději počkám až čárky zesílí 🙂

akmitaf
25. srp 2014

@silvik77 no já se měla v únoru vracet do práce - tam ze mě budou mít opravdu velikou radost - to mě přemlouvali ať jdu už od září. Jinak jsem se chtěla raději objednat k Dr. a ta má 14 dní dovču, tak to mám prostě pech a budu si muset počkat

silvik77
autor
25. srp 2014

@akmitaf já zas nevím, jestli jít ke svojí dr, nebo do CAR....pak tam musím zavolat. No tak si v práci budou muset za tebe najít náhradu 🙂

akmitaf
26. srp 2014

@silvik77 Ahoj pokud je dálnice po IUI tak bych se objednala do Car. U dcery jsem tam byla až do konce prvního trimestru - i na genetiku. Kontrolovali mě každých 14 dnů. Bylo to fakt super. Moc pěkně se o mě starali a stejně potřebují vědět jak to dopadlo.

silvik77
autor
26. srp 2014

@akmitaf Taky bych raději do CAR, nějak k nim mám víc důvěru 🙂 Tuším, že mi dr. něco říkal, ale těch informací bylo tolik, že si nejsem jistá. Dnes jsem netestovala, chci počkat do zítra, dnes mám teprve termín MS, tak snad zítra bude druhá čárka už hodně tmavá 🙂

silvik77
autor
26. srp 2014

@akmitaf Jé a ty jsi z Olomouce? Já byla na IUI ve fakultce 🙂 Loni jsem byla u Machače a tam mi hned nutili IVF, těsně na to jsem zjistila, že jsem těhotná (pak ten potrat) no a letos jsem si řekla, že raději půjdu do fakultky jak do soukromého, tam mi to příjde jen o penězích ☹

vanilkacka
26. srp 2014

@silvik77 Dobré ráno, já jsem po IUI šla na IVF Clinic, kde to dělali, První prohlídku v 6. týdnu jsem absolvovala tam a na další už jsem se domluvila ke své Dr. v Reprofitu. Stejně jsou ty kliniky propojené, tak to bylo jedno. Je super, že to vyšlo hned na ten první pokus. Ještě jednou gratuluju.

akmitaf
26. srp 2014

@silvik77 no jo já jsem teď byla v Reprofitu a tam se nám ty dvě IUI nevydařili a tak jsem se rozhodla, že toho necháme a vyšlo nám to doma a to jsem se teda vůbec nesnažili - dokonce jsem si myslela, že jsem si plodné období pohlídala. Docela mazec vůbec tomu nemůžu uvěřit. Měli jste včera večer vidět manžu, tak hlavně ať je vše v pořádku

silvik77
autor
26. srp 2014

@vanilkacka Já se zatím moc neraduju, uvidím, jaký bude testík zítra a pokud čárka zesílí, začnu se možná trochu radovat 🙂

silvik77
autor
26. srp 2014

@akmitaf Tak to je ale krásné překvapení, to je právě super 🙂 Mě to takhle právě překvapilo loni 🙂

silvik77
autor
27. srp 2014

@akmitaf
@vanilkacka Holky volala jsem do CAR, mám přijet až za víc jak dva týdny, já se do té doby snad zblázním. Tolik bych si přála, aby to tentokrát vyšlo!

akmitaf
27. srp 2014

@silvik77 ahoj já tam 14 dnů nemám Dr. tak taky nikam nejdu, ale kupila jsem si test Clearblue s tím digitálním displejem, co ti ukazuje přibližnou dobu početí a dnes jsem si ho udělal a tak jsem klidná. Navíc mi začínají ranní nevolnosti, tak si myslím, že mimi je v pohodě. Tedy u prvního mimi mi to tak říkala Dr., že to jsou většinou zdravá a silná miminka. No tak snad to k něčemu bude. Nebuj uteče to a třeba pak už uvidíš srdíčko.

silvik77
autor
27. srp 2014

@akmitaf A kdy jsi měla poslední MS?

akmitaf
27. srp 2014

22/7

akmitaf
27. srp 2014

@silvik77 22\7 ale mám trochu delší cyklus

silvik77
autor
27. srp 2014

Aha, já 2.8., já mám zase kratší, 25 dní , a ovulku dříve, na IUI jsem byla 10DC

megara
28. srp 2014

Ahoj,můžu se přidat? 15.8. jsem byla na první IUI, mám testovat za 3 týdny, ale mám chuť testovat už po 14 dech, ale mám strach že tam nic nebude, jak jste na to vy?

silvik77
autor
28. srp 2014

@megara Ahoj, já jsem byla na IUI 11.8., testovala jsem 23.8. a byl tam takový dušík, že jsem ho musela vykoukávat 🙂 Ale čárky postupně sílí, snad vše dopadne dobře 🙂 Mě nikdo neřekl, za jak dlouho mám testovat...

megara
28. srp 2014

@silvik77 Ahoj, tak to potichoučku gratuluji. Volala sem miláčkovi a ten mi koupí těhu test, který si zkusím udělat zítra ráno, mám strach, ale pořád mě pobolívá ten podbřišek, že doufám že to vyšlo 😀

silvik77
autor
28. srp 2014

@megara Budu držet palečky 🙂 Jak dlouho se snažíte? My skoro pět let, loni v létě jsem otěhotněla spontánně, ale nedopadlo to ☹

megara
28. srp 2014

@silvik77 My se snažíme asi 3 roky, od loňského podzimu chodíme do Libereckého Gennetu. Máme za sebou 2 IVF, a nic, tak jsem si přes nedporučující názor doktorky prosadila IUI, páč je o menší zásah do těla. Tak snad to vyjde. 🙂

hellien
28. srp 2014

@silvik77 Ahoj, jelikož jsem byla na IUI úplně stejně jako ty a testy od 24.8. mám pořád stejné, nic nesílí, můžu se zeptat jakou testuješ značkou? A na krvi jsi nebyla? Já jo a HCG 109, ale nevím je to málo nebo moc? A když testy nesílí, tak jestli není něco špatně 😒 Děkuju 🙂

silvik77
autor
28. srp 2014

@hellien Ahoj, na krvi jsem nebyla, testovala jsem testama Dr.Max, Mamatest a ještě nějakým co jsem koupila v lékárně Harmonie..kolik má být HCG nevím...

akmitaf
28. srp 2014

@hellien a co ti říkal Dr. u té krve - já myslela, že se chodí na kontrolní odběry?

hellien
28. srp 2014

@akmitaf No říkali, že gratulují, že je to pozitivní a tu hodnotu, mluvila jsem jen se sestrou po telefonu. 8.9. mám jít na ultrazvuk, ale do té doby se zblázním! Když na testech nevidím pořád nic kloudnýho..... 😒 Ikdyž krev je asi jistější, já vím.

hellien
28. srp 2014

@silvik77 Díky, no o hodnotách taky nic nevím. Dr. Max mi včera vyšel celkem dobře, ale večer lepší jak ráno? Divný.

akmitaf
28. srp 2014

@hellien né já to mám taky tak - tu hladinu mám vyšší k večeru. Taky mě to vydělilo. Kup si test Clearblue - má ten digitální displej - mě to dost uklidnilo - prý je hodně přesný a ukáže ti přibližně dobu od početí - tak pak přičteš 2 týdny a máš jakože ten týden těhu. Mě to fakt uklidnilo