• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

13. února 2017 
@kive76 Ahoj,koukám,že odpoved si dostala,..já popravdě abych řekla,tak ani nevím,jakou mají prac.dobu :slight_smile: Nějak jsem se o to nikdy nezajímala.Mě vždy objednali na nějaký čas a dál jsem nepátrala.
Koukám,že dr. v Gennetu dokáže potěšit,co?To tedy nechápu,když přítel má málo spermií a ještě k tomu pomalé,že ti dělali IUI :confused: Ale tak uvidíš sama,třeba se stane zázrak.
5. srp 2011 v 01:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ismet Ahooj,tak jak dopadlo IUI? Podej info! :wink:
5. srp 2011 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 já to taky nechápala..jsem si četla ten jeho výsledek a říkám tady je z laboratoře psáno, že to IUIčko nedoporučujou, že by spíš mělo být to IVF, a ona mi na to řekla, ale uděláme ho, ale asi spíš nebudete těhotná...to mě teda dostala...ale jsem 8.den, a vůbec mi nijak nepříjde , že bych byla těhule...no holt příště přes Motol :slight_smile:
5. srp 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj začla jsem chodit do Motola k dr Hynkovi ,byla jsem u něj jednou na konzultaci ted hor profil uz spermio a pak zas konzultace před ivf .Chodí někdo k němu jaký je na mě pusobil odtažitě vubec se neusmál mručoun děs byla jsem z něho pěkně nervozní .
5. srp 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrasaxo Ahoj,já chodím k dr.Uhrové,ta se mi zdá,že je fajnová ženská :wink: Nemám zkušenost s dr.Hynkem. :unamused:
6. srp 2011 v 01:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 1.konzultace 7.října..a když jsem vylíčila, že jsme chodili do gennetu..a že nám řekli, že protože přítel kdysi dávno prodělal žloutenku typu Ba C a i když je vyléčená zůstává v těle..že v gennetu na to nemají uzpůsobené laboratoře.. na IVF, že musíme přejít do Motola...a tam mi řekli, že jsou na tom úplně stejně jako v Gennetu, a že všude ty laboratoře jsou stejné..tak ted fakt nevím... ale už jdem do Motola...
8. srp 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 Ahoj Lucko, nedopadlo to dobře :frowning2: . Byla jsem teď týden u rodičů v novém domečku, který si pořídili na důchod, a celou dobu doufala, že se to povedlo a brala jsem Utrogestan. Ale 30. DC jsem začala krvácet a následný test byl negativní. Nic naplat, IUI je pro nás slabé kafe, i když nevím proč. Příští týden se tedy chystám na další nativ a teď beru antibiotika, protože mi na ORL našli v krvi bakterii branhamelu, která mi opakovaně způsobovala záněty hrtanu a podle dr. se může i podílet na neschopnosti otěhotnět. Stihnu to dobrat ještě do OPU. Jak se daří Tobě?
8. srp 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrasaxo Ahoj Petrasaxo, já také chodím k dr. Uhrové, ale dr. Hynek mi dělal rentgen dělohy a pár ultrazvuků. Je to docela pohledný muž, ale také mi nebyl sympatický, vůbec se neusmíval. Když Ti nesedne, nemůžeš se příště objednat k někomu jinému?
8. srp 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ismet Ahoj,tak to je mi líto,že se to nepovedlo :frowning2: .Holka,to by byla tedy sranda,kdyby to bylo tou blbou bakterií,co?Na co oni všechno nepřijdou. :wink: Tak držím palce. U nás nic nového.Ve středu 17.8. jedeme na kontrolní vyš. imuna do Podolí.No a pak budu zase čekat na výsledky.Pořád jen na něco čekáme.Máme známe,taky se dlouho snažili v CARu(nevím přesně cca 4roky,fakt nevím)...co je to stálo peněz a před několika dny jsme se dozvěděli,že je známá ve 3.měsíci. :fearful: Tak jsme říkali konečně...no a teď by mohla vyjít třeba řada na nás,ne? :wink:
10. srp 2011 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 Ahoj Lucko, to by tedy už konečně měla! Je to na hlavu, pořád čekat a zažívat další neúspěchy. V mém okolí jsou teď všechny ženy těhotné, to mi taky nepřidá. Předastav si, že jsem si nechala vypracovat horoskop na příští rok a objevilo se v něm, že hvězdy budou mému těhotenství příznivě nakloněny. No, už zkouším všechno :wink: . Ani to neříkám manželovi, ten o mně tvrdí, že jsem zoufalec. Jenže pak bude moc rád za druhé děťátko.
11. srp 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ismet Ahoj,neboj,ona i na nás ta řada jednou přijde :wink:
12. srp 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 ahojky, tak jsme objednaný do toho Motola, a ptala jsem se,jestli se mám objednat i na tu imunologii a bylo mi řečeno, že zatím néé...že se nejdřív chtěj juknout a přečíst si všechny ty výsledky z gennetu, a pak ,že se uvidí, co dál s náma..
15. srp 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je tu nekdo kdo chodi v Motole na IUI- chci se zeptat, mate taky brat utrogestan po IUI az do prichodu menstruace, nevysazovat? Kolik utrogestanu prosím berete? Zoufale cekam na menstruaci, utrogestany beru 4 denne a nemam pocit ze by takhle prisla...
15. srp 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 Ahoj Lucko, dneska jsem byla na svém čtvrtém nativu a zase se nepovedl-ačkoli jsem šla na OPU o den dříve než minule, kdy folikul praskl, tak se to stalo i tentokrát. Udělali mi místo toho IUI. Moc nevěřím, že to vyjde a už přemýšlím, jestli mám jít na čtvrté IVF už příští měsíc, nebo ještě zkusit další nativ.
19. srp 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj ismet, ja jdu zitra take na nativ, do pronatalu, na svuj 1. :wink: . trochu se teda bojim ty punkce bez narkozy, ale vim ze si psala, ze to neni nic strasnyho, tak snad preziju, pokud na to vubec dojde a nedopadnu jako ty. sem zvedava jestli mi udelaji kdyztak aspon IUI, tu moznost zatim vubec nezminili, tak si o to reknu sama kdyztak :slight_smile: .
23. srp 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce ahojky, ako to prosim prebehlo cele? kedy by si mala vediet vysledok? diky za info!

inak prajem vsetkym snazilkam i uz tehulkam pekny den!
1. zář 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 ahojky, taky přeji hezký den..
1. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 ahoj janul, no dopadlo to dost tristne :unamused: . punkce sice probehla, prezila sem,nebylo to tak strasny, ale vajicko zadny. proc, to je moznosti x. kazdopadne sem za tuto 10min.srandu v pronatalu zaplatila 6600,- a sla domu. takze se objednavam co nejdriv na konzultaci do motola a prechazim tam.
1. zář 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce och, to mi je luto :frowning2: snad dalsi pokus bude uspesnejsi!!!!!!
p.s. ja chodim do motola
1. zář 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda je tu nekdo kdo podstoupil iui s darovanýma spermiema. Kolik to stojí? v ceníku je uvedeno 10000Kč??? opravdu je to tak drahý :confounded: :confounded:
1. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
janul a dobry v motole? mam nejake vyhrady k nim?
2. zář 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 TAKY SE CHYSTÁME do Motola
2. zář 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce @kive76 chodim do motola od listopadu 2010, menili sa tam doktory, takze niekedy nemaju vela casu, ale stazovat sa v ziadnom pripade nemozem, mam len dobre skusenosti, zvlast sestricky su mile! a aj po telefone sa niektore veci daju vybavit a nemusim sa vzdy objednavat k Dr.
najblizsie zrejme idem na dalsie IUI v rijnu DUFAM, takze len zavolam na ktory den mi vyjde 10DC, aby som prisla na utz
tak sa mozno niekedy stretneme na chodbe...alebo nasi partnery :grinning:
2. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 zacinam mit pocit, ze rozdil mezi CAR soukr. a statnim je pouze jen v penezich :unamused: . predstavovala bych si v Motole jako nejake horsi prostredi, neochotu atd......, ale spis slysim na ne jen samou chvalu.
2. zář 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce a k tomu je zevraj jeden z najlacnejsich
2. zář 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 janulka to jen pri pohledu na jejich cenik zcela rozhodne. kdyz jsem se rozhodovala na zacatku jaky CAR, tak sem penize nejak neresila a sla sem na doporuceni do pronatalu. ted mam na to buhuzel krapet jiny nazor po 4-lete neuspesne lecbe :angry: . docela jsem fakt zvedava na srovnani motol versus soukr.sanatoria.
5. zář 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce dufam,ze budes milo prekvapena. Nech sa dari!!!
5. zář 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 a ke komu chodíš? to já když jsem se objednávala ..tak mi jen řekla, kdy máme přijít, a žádný jméno doktora ke komu jdem....
5. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz momentalne k Dr. Uhrove
(predtym Hrehorcak, Suchova - uz odesli)
6. zář 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdo jste bral prednison, prosím před kontrolníma odběrama v Podolí, ho mám stále normálně užívat??? děkuju za info
7. zář 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek