• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

13. února 2017 
@andinekk ano, neprestavej :wink:
8. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinekk Ahoj,určitě ho ber pořád,..oni ti řeknou,kdy ho můžeš vysadit.Já ho beru taky. 17.8. jsme byli na kontrolním vyšetření v Podolí,počítám,že příští týden už přijdou výsledky,tak jsem na ně zvědavá.Máme nařízený kondomový styk a jelikož to ani jeden nemáme rádi,tak radši sex nemáme vůbec :wink: .Uvidíme teď po výsledcích. 20.9. jsme objednaní do Motola,chodím k dr.Uhrové. Doufám,že se to zase nebude prodlužovat nějakou léčbou,jako např.teď po prvním vyšetření imunologie = Prednison a kondomový styk.Nějak mě to čekání přestává bavit,teď se to vše posunulo o 3měsíce a to jsme měli našlápnuto na první IVF.Konec září jedeme za teplem,tak to třeba už zkusíme tam a žádný kondom :wink:
8. zář 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ismet Ahoj,tak co nového u tebe? Teď sem moc nechodím,dnes jsem tady po dlouhé době.My čekáme počítám příští týden výsledky z imuna a 20.9. jedeme do Motola.Jsem zvědavá co bude zase psáno v závěru výsledků.Zase bude pomalu konec roku a pořád nic,..né,že bych nějak zoufala,ale zase další rok v pr... :slight_smile: a nic zvláštního se nedělo.Aspoň tedy v tomto případě.Jinak srpen byl u nás celkem veselý.Já jsem měla 13.8. nehodu,když jse se vracela ze srazu se střední.Bylo to ve 21:30h a vyjelo mi auto (mongolská rodina) z vedlejší silnice a přímo na mě,já nemohla už nic dělat,tak jsem to do něho nabourala.Žádné zranění naštěstí nebylo,jenom auto mám jako totální škodu :frowning2: ,což mě mrzí! Pojišťovna už mě odškodnila a celkem překvapivě,ted ještě prodám ten můj vrak a můžu zase koukat po dalším autě. Ted v září bych to auto měla rok! Samozřejmě nebylo nové.No a aby toho nebylo málo,tak 14dní po mě boural přítel na motorce na brněnském okruhu,ten má ruku v sádře.Budou mu jí sundavat 23.9. a 24.9. odlétáme do Egypta.No a do třetice,jak byla bomba v Ikei na Zličíně,tak jsme tam v tu dobu zrovna byli taky.Vyjdeme ven a všude policajti a my nevěděli vo co go :slight_smile: ,Byli jsme tam okolo 12h.Takže doufám,že jsme si to špatné už vybrali a ted už budou jenom samé příjemné věci.Měj se hezky a ozvi se.
9. zář 2011 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem v péči imunologie 3 rok a celou dobu máme kondom styk, takže jestli se to tak nemáte rádi tak se máte nač těšit :slight_smile: Střídavě beru a neberu prednison :confounded:
10. zář 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@len089 ahoj len089, ja jsem tez v peci imunologie (Podolí, zvýšená BI)..jakou máš diagnozu a v jakých intervalech ten prednison vysazujes? Posilami te na tu imunologii pravidelne z CARu (z Motola??)?
Me psal Madar na dotaz, ze bych mela prednison vysadit po 4-6 cyklech pokusu tak jsem zvedava, co mi k tomu reknou v CAR...
12. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 alenko gratuluju, a Daneček byl přirozeně?..
12. zář 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka14 Ahoj snažilko, vždy jsem měla pozitivní BI ani po braní prednizonu se mi to nezlepšilo do normálu.poprvé jsem tam byla v listopadu 2009.Beru to max 7 měsíců v kuse.Pak se to má vysadit a jít na kontrolu.Před kontrolou se to nebere min.1měsíc. Vždycky se objednám a pak si vemu u Dr. žádanku od ginekologa nebo z centra. Tet naposlet jsem měla BI v normě(byla mi odoperována těžká endometrioza) ale stejne mi nasadili 1/2 prednisonu . tet ho beru necelé 2 měsíce.Celou dobu máme kondom. styk aby se to nedráždilo akorát v době ovulace bez.
12. zář 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka14 nakonec se to povedlo přirozeně a teď podruhé taky a to jsem 5 let lítala po doktorech, no není to ironie osudu :grinning: :grinning:
12. zář 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 to je dobré, :grinning: a co jsi teda měla za diagnozu?
13. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se nám blíží konzultace v Motole 7.října, už aby to bylo..chci něco dělat, řešit...a né jen zkoušet doma, když nám to nejde, i když jsme dle vyšetření oba v pořádku..tak kde je prostě ta chyba? to nechápu......35 let, a žádný dítě ještě...to je děs..snažím se na to nemyslet, ale když kamarádky ted kolem mě 3 čekaj mimčo...a hned napoprvé zkoušeno....ted jedem na víkend ještě na dovču do Jánských Lázní , pak ještě jízda na koni na den :slight_smile:
a pak ?
14. zář 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 Ahoj Alčo,tak to gratuluji k druhému děťátku.Já si tě pamatuji,četla jsem tvůj příběh k prvnímu vysněnému děťátku.Příroda je prostě mocná. :wink:
15. zář 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 zkuste lázně, hodně holkám pomohly a zvlášť na případy, kdy je příčina nejasná. Spousta doktorů nejdřív doporučí IVF než lázně a přitom by to mělo být naopak. Ty lázně působí na ty správné hormony, zvlášť slatina ve Františkovkách. Byli jsme tam parta asi 7 holek a z toho 4 už máme dítko, a 1 teď čeká v únoru. Fakt to stojí za to si to vyběhat. Pak můžete zkoušet IUI, IVF apod. Pro mě lázně byla poslední možnost a podívejte, jak zafungovaly. Jednak si psychicky odpočinete od snažení, což je strašně důležité. A nebyla jsem tam první holka, co odjížděla domů z lázní dřív kvůli prokázanému těhotenství.
16. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 nesmutni, mozna ze ty lazne jak pise alenka nejsou spatny napad....
16. zář 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 z lazni s miminkem, ty jsi tam byla i s manzelem (pritelem) :slight_smile: ?
16. zář 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka14 no já do toho vlítla asi den před odjezdem do lázní :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena36 jentak, po 5ti letech...?
19. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka14 jo, nevím jak se to stalo, ale fakt jen tak. Dodnes si to nedokážu vysvětlit. To je důkaz, že zázraky se dějí, u mě hned 2x ... a to mi doktorka po té laparoskopii řekla, přirozeně už nemám šanci, jeden vejcovod odebraný, druhý dost neprůchodný...
19. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 ahoj, tak co kontrolní výsledky z podolí? Já mám prelecenou zvysenou BI, beru ted pul prednisonu denne a taky kondomalni styk (takze skoro zadny :grinning: )...taky chodim k Uhrove..Na co nasadili prednison tobe? A jak dlouho uz to zkousite?
19. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca77 jestli se ti nechce odpovidat verejne (jsem asi trochu vlezla..promin), pisni mi prosim do IP
19. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co chodite do Motola na IUI, mam na vas dotaz...mam po IUI brat utros az do prichodu ms, pak teprve vysadit...minule jsem z toho byla uplne hotova, ale nakonec jsem ms pres utrogestan dostala 35.DC...dnes jsem opet 35.DC a zatim nic....mate stejne instrukce po IUI a jak to s vami pak vypada prosim?
20. zář 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka14 ahojky, tak uz aj ty 1/2t Prednisonu? Super, ani som nevedela :wink:
pekny dnik!!! :dizzy_face:
20. zář 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 ahoj, no to ja uz dlouho, od cervna, ted jsem po 2IUI, test neg, cekam na ms a hura na treti..cvicim mojzisku...taky pekny den
20. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka14 taky cvicim, minuly tyzden som bola pochvalena, pocet opakovani mi KONECNE znizila....tych 40 bol des :sweat_smile:
vela stasticka do 3.IUI
p.s. cvicme v rytme :wink:
20. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Náhodou jsem objevila toto téma a přečetla si pár posledních příspěvků. Taky jsme tři roky chodili do Motola (dr. Uhrová), byli jsme na 7 IUI (po druhém bohužel mimoděložní t.), 2 IVF. Po mimoděložním mi napsali přímo v CARu Františkovy lázně a ty mi pomohly hlavně psychicky, když jsem poznala, že v tom nejsem sama a některé holky na tom s vyhlídkami byly¨podstatně hůř než já.
Ale proč vám píšu, při čekání na 3 IVF jsem se dala do poctivného cvičení Mojžíšové, pila čaj na podporu plodnosti a hlavně se zaměřila také na něco jiného (plány na stavbu domu atd.). No a den před plánovanou konzultací u dr. Uhrové a vyzvednutím léků na IVF jsem zjistila, že jsem těhotná. Prostě příroda. :slight_smile: A v neděli bude našemu prckovi rok :wink: .
Moc vám všem držím palce, aby vše vyšlo, jak si přejete. :slight_smile:
20. zář 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulka1980 jasne, cvicme v rytme :slight_smile: , ta moje asi pocet opakovani nesnizi, budu pak cvicit jen ob den, ale taky me chvali...
20. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eeemmm a muzu se zeptat, co jsi mela za diagnozu?
20. zář 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka14 Na nic konkrétního nepřišli, jen manžel měl horší spermiogram. Po tom mimoděložním nemám jeden vejcovod.
20. zář 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka14 furt mas 40? uf..a kolko cvikov?
20. zář 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat kde cvičíte mojžíšovou? to vám poradili v Motole nabo jak ste se k tomu dostal? Jak často chodíte cvičit nebo cvičíte doma? Prostě prosím o nějaké informace. Díky
20. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek