Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

luca77
4. srp 2011

@kive76 Ahoj,koukám,že odpoved si dostala,..já popravdě abych řekla,tak ani nevím,jakou mají prac.dobu 🙂 Nějak jsem se o to nikdy nezajímala.Mě vždy objednali na nějaký čas a dál jsem nepátrala.
Koukám,že dr. v Gennetu dokáže potěšit,co?To tedy nechápu,když přítel má málo spermií a ještě k tomu pomalé,že ti dělali IUI 😕 Ale tak uvidíš sama,třeba se stane zázrak.

luca77
4. srp 2011

@ismet Ahooj,tak jak dopadlo IUI? Podej info! 😉

kive76
5. srp 2011

@luca77 já to taky nechápala..jsem si četla ten jeho výsledek a říkám tady je z laboratoře psáno, že to IUIčko nedoporučujou, že by spíš mělo být to IVF, a ona mi na to řekla, ale uděláme ho, ale asi spíš nebudete těhotná...to mě teda dostala...ale jsem 8.den, a vůbec mi nijak nepříjde , že bych byla těhule...no holt příště přes Motol 🙂

petrasaxo
5. srp 2011

Ahoj začla jsem chodit do Motola k dr Hynkovi ,byla jsem u něj jednou na konzultaci ted hor profil uz spermio a pak zas konzultace před ivf .Chodí někdo k němu jaký je na mě pusobil odtažitě vubec se neusmál mručoun děs byla jsem z něho pěkně nervozní .

luca77
5. srp 2011

@petrasaxo Ahoj,já chodím k dr.Uhrové,ta se mi zdá,že je fajnová ženská 😉 Nemám zkušenost s dr.Hynkem. 😒

kive76
8. srp 2011

tak 1.konzultace 7.října..a když jsem vylíčila, že jsme chodili do gennetu..a že nám řekli, že protože přítel kdysi dávno prodělal žloutenku typu Ba C a i když je vyléčená zůstává v těle..že v gennetu na to nemají uzpůsobené laboratoře.. na IVF, že musíme přejít do Motola...a tam mi řekli, že jsou na tom úplně stejně jako v Gennetu, a že všude ty laboratoře jsou stejné..tak ted fakt nevím... ale už jdem do Motola...

ismet
8. srp 2011

@luca77 Ahoj Lucko, nedopadlo to dobře ☹ . Byla jsem teď týden u rodičů v novém domečku, který si pořídili na důchod, a celou dobu doufala, že se to povedlo a brala jsem Utrogestan. Ale 30. DC jsem začala krvácet a následný test byl negativní. Nic naplat, IUI je pro nás slabé kafe, i když nevím proč. Příští týden se tedy chystám na další nativ a teď beru antibiotika, protože mi na ORL našli v krvi bakterii branhamelu, která mi opakovaně způsobovala záněty hrtanu a podle dr. se může i podílet na neschopnosti otěhotnět. Stihnu to dobrat ještě do OPU. Jak se daří Tobě?

ismet
8. srp 2011

@petrasaxo Ahoj Petrasaxo, já také chodím k dr. Uhrové, ale dr. Hynek mi dělal rentgen dělohy a pár ultrazvuků. Je to docela pohledný muž, ale také mi nebyl sympatický, vůbec se neusmíval. Když Ti nesedne, nemůžeš se příště objednat k někomu jinému?

luca77
9. srp 2011

@ismet Ahoj,tak to je mi líto,že se to nepovedlo ☹ .Holka,to by byla tedy sranda,kdyby to bylo tou blbou bakterií,co?Na co oni všechno nepřijdou. 😉 Tak držím palce. U nás nic nového.Ve středu 17.8. jedeme na kontrolní vyš. imuna do Podolí.No a pak budu zase čekat na výsledky.Pořád jen na něco čekáme.Máme známe,taky se dlouho snažili v CARu(nevím přesně cca 4roky,fakt nevím)...co je to stálo peněz a před několika dny jsme se dozvěděli,že je známá ve 3.měsíci. 😨 Tak jsme říkali konečně...no a teď by mohla vyjít třeba řada na nás,ne? 😉

ismet
11. srp 2011

@luca77 Ahoj Lucko, to by tedy už konečně měla! Je to na hlavu, pořád čekat a zažívat další neúspěchy. V mém okolí jsou teď všechny ženy těhotné, to mi taky nepřidá. Předastav si, že jsem si nechala vypracovat horoskop na příští rok a objevilo se v něm, že hvězdy budou mému těhotenství příznivě nakloněny. No, už zkouším všechno 😉 . Ani to neříkám manželovi, ten o mně tvrdí, že jsem zoufalec. Jenže pak bude moc rád za druhé děťátko.

luca77
12. srp 2011

@ismet Ahoj,neboj,ona i na nás ta řada jednou přijde 😉

kive76
15. srp 2011

@luca77 ahojky, tak jsme objednaný do toho Motola, a ptala jsem se,jestli se mám objednat i na tu imunologii a bylo mi řečeno, že zatím néé...že se nejdřív chtěj juknout a přečíst si všechny ty výsledky z gennetu, a pak ,že se uvidí, co dál s náma..

snazilka14
15. srp 2011

ahoj holky, je tu nekdo kdo chodi v Motole na IUI- chci se zeptat, mate taky brat utrogestan po IUI az do prichodu menstruace, nevysazovat? Kolik utrogestanu prosím berete? Zoufale cekam na menstruaci, utrogestany beru 4 denne a nemam pocit ze by takhle prisla...

ismet
19. srp 2011

@luca77 Ahoj Lucko, dneska jsem byla na svém čtvrtém nativu a zase se nepovedl-ačkoli jsem šla na OPU o den dříve než minule, kdy folikul praskl, tak se to stalo i tentokrát. Udělali mi místo toho IUI. Moc nevěřím, že to vyjde a už přemýšlím, jestli mám jít na čtvrté IVF už příští měsíc, nebo ještě zkusit další nativ.

barce
23. srp 2011

ahooooj ismet, ja jdu zitra take na nativ, do pronatalu, na svuj 1. 😉 . trochu se teda bojim ty punkce bez narkozy, ale vim ze si psala, ze to neni nic strasnyho, tak snad preziju, pokud na to vubec dojde a nedopadnu jako ty. sem zvedava jestli mi udelaji kdyztak aspon IUI, tu moznost zatim vubec nezminili, tak si o to reknu sama kdyztak 🙂 .

janulka1980
1. zář 2011

@barce ahojky, ako to prosim prebehlo cele? kedy by si mala vediet vysledok? diky za info!

inak prajem vsetkym snazilkam i uz tehulkam pekny den!

kive76
1. zář 2011

@janulka1980 ahojky, taky přeji hezký den..

barce
1. zář 2011

@janulka1980 ahoj janul, no dopadlo to dost tristne 😒 . punkce sice probehla, prezila sem,nebylo to tak strasny, ale vajicko zadny. proc, to je moznosti x. kazdopadne sem za tuto 10min.srandu v pronatalu zaplatila 6600,- a sla domu. takze se objednavam co nejdriv na konzultaci do motola a prechazim tam.

janulka1980
1. zář 2011

@barce och, to mi je luto ☹ snad dalsi pokus bude uspesnejsi!!!!!!
p.s. ja chodim do motola

len089
1. zář 2011

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda je tu nekdo kdo podstoupil iui s darovanýma spermiema. Kolik to stojí? v ceníku je uvedeno 10000Kč??? opravdu je to tak drahý 😖 😖

barce
2. zář 2011

janul a dobry v motole? mam nejake vyhrady k nim?

kive76
2. zář 2011

@janulka1980 TAKY SE CHYSTÁME do Motola

janulka1980
2. zář 2011

@barce @kive76 chodim do motola od listopadu 2010, menili sa tam doktory, takze niekedy nemaju vela casu, ale stazovat sa v ziadnom pripade nemozem, mam len dobre skusenosti, zvlast sestricky su mile! a aj po telefone sa niektore veci daju vybavit a nemusim sa vzdy objednavat k Dr.
najblizsie zrejme idem na dalsie IUI v rijnu DUFAM, takze len zavolam na ktory den mi vyjde 10DC, aby som prisla na utz
tak sa mozno niekedy stretneme na chodbe...alebo nasi partnery 😀

barce
2. zář 2011

@janulka1980 zacinam mit pocit, ze rozdil mezi CAR soukr. a statnim je pouze jen v penezich 😒 . predstavovala bych si v Motole jako nejake horsi prostredi, neochotu atd......, ale spis slysim na ne jen samou chvalu.

janulka1980
2. zář 2011

@barce a k tomu je zevraj jeden z najlacnejsich

barce
5. zář 2011

@janulka1980 janulka to jen pri pohledu na jejich cenik zcela rozhodne. kdyz jsem se rozhodovala na zacatku jaky CAR, tak sem penize nejak neresila a sla sem na doporuceni do pronatalu. ted mam na to buhuzel krapet jiny nazor po 4-lete neuspesne lecbe 😠 . docela jsem fakt zvedava na srovnani motol versus soukr.sanatoria.

janulka1980
5. zář 2011

@barce dufam,ze budes milo prekvapena. Nech sa dari!!!

kive76
5. zář 2011

@janulka1980 a ke komu chodíš? to já když jsem se objednávala ..tak mi jen řekla, kdy máme přijít, a žádný jméno doktora ke komu jdem....

janulka1980
6. zář 2011

teraz momentalne k Dr. Uhrove
(predtym Hrehorcak, Suchova - uz odesli)

andinekk
7. zář 2011

Ahoj holky, kdo jste bral prednison, prosím před kontrolníma odběrama v Podolí, ho mám stále normálně užívat??? děkuju za info