Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

kive76
17. zář 2012

@wizu a odkud jsi? tak manžel jen dá spermie, a pak zas může odjet...

stazina1
18. zář 2012

@kive76
Ahoj.Preložili sme to na leden,a pojdeme k Uhrovej,poznám ju ešte z predchádzajuceho IVF 🙂 Držím ti palečky,nech sa ti vajíčko pekne zahniezdi.Poziotívne mysli,ja som 3 dni po IVF cestovala na Slovensko a pozri,máme malého čertíka 🙂

barce
18. zář 2012

ahoj kive 😉 , nativ je IVF bez jakychkoliv hormonu. jen v prirozenem cyklu, s jednim vajickem.
wizu byla jsem min.mesic, ale vajicko bylo nezrale. OPU bez narkozy. nic strasnyho to neni, ale jasne ze to zaboli. mne nejvic vadi to predtim to cekani atd.... jak uz sem na tom kresle ,tak uz to jde rychle 😎 .
tento mesic to zkousime zas.
holky nevite jak se jmenuje ten doktor? kolem 50-ky asi ...... dnes delal UTZ jestli ste nekdo nebyl. ja ani nevim kdo me vysetroval
😝 , znam jen Uhrovou.

wizu
18. zář 2012

Ahoj, tak me foliku sice vydrzel, ale byl prazdny, tak ted musime zvazovat co dal....

kive76
18. zář 2012

@barce ahojky, staršího doktora neznám, jen mě jednou uz dělal Hynek, ale ten je mladej..tak jedno vajíčko , ale nevím nevím prý úspěšnost 5 procent, u ž jsem to ubulela na odpočívacím pokoji

kive76
18. zář 2012

@stazina1 tak jen jedno vajíčko 😢 zejtra bude volat embryolog

barce
18. zář 2012

kive 1uplne staci 😉 ! hlavne at se oplodni! drzim palce!! jezis to sme se tam mozna i potkaly, ja byla dnes na utz. ja prave uz jdu do tech nativu. je tam sice mensi sance, ale kdyz stimulujes na velky IVF a pak je z toho jen 1kousek, tak to nic moc ☹ . ale ja uz mam hlavne klasicky IVF vycerpany, takze to taky hraje roli.
no bylo mu tak 50 a byl takovej tmavsi typ krapet

barce
18. zář 2012

wizu zvladla jsi to bez narkozy 😉 ? a dobry?

wizu
18. zář 2012

Bez narkozy nakonec dobry - vypadalo to silene, ale skoro to nebolelo, souhlasim s dr, ze jehla do ruky na anestezii nakonec boli vic🙂
Jinak nam holky pokracoval den uplne neuveritelnym zpusobem, dopoledne volali z magistratu, ze maji pro nas chlapecka!!! (mame zazadano o adopci, kdyby to z toho nebylo jasny🙂 Takze vajicko sice zadny, ale jedno dite - to je docela dobry skore pro dnesni den🙂

kive76
18. zář 2012

@barce jojo dík, no já moc po čekárně nekoukala, my tam byli v 7.30...a já pak ze sálku vylezla v 11h..to by jsi musela napsat v čem jsi byla...a možná si vzpomenu 😀

kive76
18. zář 2012

@wizu jeee chlapeček z adopce 🙂 jak dlouho jsi měla zažádáno...?

wizu
18. zář 2012

Presne dva roky. Podavali jsme zadost v zari. Manzel je nadseny, ja SILENE nervozni, taky samozrejme mame doma na dite dvoje dupacky a vic ne🙂 Jsem zvedava na zitrek.

wecurka
18. zář 2012

@wizu tak to je krásný závěr dne 🙂 gratuluji k maličkému 🙂 Dnes vše seženeš během 1 dne žádný problém 😉

stazina1
19. zář 2012

@kive76 Ak sa má ujat,tak sa ujme aj jedno vajíčko,hlavne nech sa pekne oplodní,a potom už iba dat ti ho na to správne miesto 🙂 Uvidíš bude to OK 🙂

kive76
19. zář 2012

@stazina1 ahojky, tak bohužel, te mi volali a vajíčko je špatné...takže půjdem do nového IVF

stazina1
19. zář 2012

@kive76
Možno si malaa malú dávku hormonu,ja som si pichala gonal 250 jednotiek a mala som teda 8 vajíčok a z toho som mala 4 dobré,škoda len že sa mi zvyšné nemohli zmrazit ☹ uvidíš na druhý pokus to vyjde,lekári už vedia aku dávku ti stanoviť,vela ženám to vyšlo na druhý pokus,takže hlavu hore,....možno sa tam stretneme a potom o pár mesiacov sa iba zasmejeme naším miminkám 🙂

barce
19. zář 2012

@kive76 tak to je na nic ☹ . tyhle telefonaty cloveka opravdu moc nepotesi...... nenech se natlacit, i kdyz to v motole snad nehrozi, hned do dalsiho OVF, dej si chvili voraz, relax a pak se uvidi. zvoli ti snad jiny protokol a priste bude daleko vetsi uspech. drz se!!

kive76
19. zář 2012

@barce tak jsem tam volala mám si zavolat a dají mi termín na konzultaci s doktorkou...Uhrovou ke které chodíme

kive76
19. zář 2012

@stazina1 a na kdy ta máš konzultaci ?

barce
19. zář 2012

@wizu ja se na to teda vubec nedivam, to by me asi vodvezli hned 😀 . divam se jen do stropu a cekem az doktorka rekne ze to pichne 😝 . jinak wizu to je ulet s tim nacasovani, to je super 🙂 !!!!!!! at vse klapne.

kive76
19. zář 2012

@barce 1. října mám jít k dr. na konzultaci...tak se domluvíme co dál.

barce
19. zář 2012

@kive76 tak to ti dali teda rychly termin, dobryyyy! tak uvidis co vymysli. ja jdu zitra zas na UTZ jestli neco vyrostlo a pak kdyztak OPU.

kive76
19. zář 2012

@barce to jo to dali...že prý nejbližší volný až 1..října...mě to příjde dost taky rychlý

barce
19. zář 2012

@kive76 jinak vcera sme se museli asi tesne minout. ja dorazila taky kolem 7,30. byla sem za damu 😀 , sli sme do vecer divadla, mela sem cerny saty ke kolenum, bloncka 😎

kive76
19. zář 2012

@barce no pamatuju si na dvě paní...ale v černejch šatech no nevím nevím....nějakou hnědovlasou , ale ta měla něco zelenýho na sobě., a černý punčocháče, ..teda myslím, pak nějaký vietnamce, a ještě chvilku po mě přišla paní, no já pak už moc nesledovala...kolem 7.45-8h nás volali na sálek...a byla jsi tam s přítelem? to si taky pamatuju jednu - resp. toho chlapa 😀

barce
19. zář 2012

@kive76 jo jo, vietnamce si taky pamatuju 😎 . sedela sem v rade jako oni. byla sem sama a bez puncochacu 😎 . ja si cetla, tak sem to tam okolo taky moc jako nesledovala po pravde....
ale vim, ze nekdo sel na ten sal, ze si je volali tam dozadu. jedna dokonce sedela kousek vedle me, s vyssim partnerem.

kive76
19. zář 2012

@barce aha, no to jo vzpomínám si, že vedle vietnamců někdo seděl 😀 😀 😀 a pak kousek vedle tebe my 🙂 za těma dveřma jak je vstup do tý sesterny,.../..jak se tam vždycky každá ženská hlásí, že přišla./ blíž k tomu sálku.. přítel se koukal na medvídky od Kolína. a já byla jsem taková brejlatá, a pořád jsem díky nervozitě chodila na záchod 😀 😀 anebo jsem tam i chvilku popocházela tam a zpátky.. 😀 😀 😀

barce
20. zář 2012

@kive76 tyyy jo ja jak si cetla, tak sem to tam moc nesmirovala 😀 . taky tak nesnasis vzdycky ty chvile pred "akci"? to je fakt hrozny! ja bych nejradsi prisla a okamzite sla na vec. jinak jak tam sedim, tak sem nervoznejsi a nervoznejsi....... hruuuuuuuuza 😠 !!!

kive76
20. zář 2012

@barce no nesnáším...proto já jak jsem nervozní, radši se zvednu a chodím tam tam a zpátky... 😀 mě pro příště nepřehlídneš 😀 😀

kive76
26. zář 2012

@kiwisek ahojky, tak já šla zaplatit fakturu - jedno vajíčko odsáto, předtím jsem si píchala asi 15 dní injekce..ale vajíčko se neoplodnilo...takže jsem počítala s tím, že zaplatím za ICSI 2500 kč, ale oni mi naúčtovali 5000 kč za naturální cyklus bez embryotranseru...což nechápu, vždyt to má platit pojistovna , a navíc jsem někde četla že naturální je bez píchání injekce..