• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

13. února 2017 
Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s vysokou buněčnou imunitou, čili jak dlouho jste brali Prednison 5, než se Vám stav zlepšil a dovolili Vám těhotnět? Od mého 2. potratu, tj únor 2012 nesmíme se pokoušet, Prednison beru od července 2012 a už mi to "nedělání" leze na mozek :frowning2: Díky, Mia
23. říj 2012 v 15:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Já chodím na imunologii do Podolí o r .2009. Vždycky mi dali 5mg na 2 měsíce pak jsem šla na kontrolu a snížili ho na 2,5mg.Neměl by se brát v kuse déle než 6-7 měsícu , pak se musí na nějakou dobu vysadit.
jak jsem psala chodíme tam už dlouho a mockrát. Vždy jsem měla imuno špatný.
Zajímaví je že ho bereš od července??to jsi ještě nebyla na kontrole? Po kontrole mi vždy řekli at se snažíme v plodné dny v mém případě že mužem na IVF. Protože jak počítám tak ho berš 4 měsíce a do 7 už moc dlouho nezbívá.
Já vždycky když jsem ho vysadila tak se imunita zase zhoršila.
23. říj 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischoolka já ho brala rok než jsem otěhotněla, ale pak mi řekla dr. že by se neměl brát tak dlouho ale to už jsem byla těhu.
28. říj 2012 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu někdo kdo jde v listopadu na nativ?
31. říj 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny11 Ahoj já jdu na Nativ zítra jdu na první ultrazvuk
1. lis 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolans@ Ahoj, já dnes dostala ms, a na první UTZ jdu příští týden ve středu.Kolikátý den cyklu jdeš?Bereš nějaké léky?
1. lis 2012 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karolans Ahoj, byla jsem včera na UTZ a bylo to sedmý den.Měla jsem dva folikuly 9mm v pátek jdu na další UTZ.Jak to s tebou vypadá?Už jsi byla na odběru?
8. lis 2012 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes jsem byla na odběru jedno vajíčko nu což i to je zázrak budou volat zítra jinak jsem píchala fostimol byla jsem bez narkozy a šla hned domů tak leny držím palce jo a kam chodíš do kterého centra
9. lis 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , tak i to jedno je dobrý :slight_smile:.Dneska jsem měla další UTZ a na to , že píchám merional tak mi příde , že to moc neroste, naposled , když jsem píchala k nativu injejce, tak rostly líp :frowning2: .Chodim taky do Motola, koho máš za doktora/ku?
9. lis 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky teď od listopadu taky přecházím do motola. Tak tam budeme těhulkovat spolu. Slyšela jsem na ně samou chválu. A jak jste na tom vy ? :slight_smile: mooc vám držím palečky
10. lis 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny chodím k dr Hynek musím říct že na něho v diskuzech nadávaly a přitom je fakt dobrej asi někomu vadí to že vše řekne na rovinu ale myslím že to je správné proč malovat med kolem huby že tak to jsme se tam v pátek musely vidět akorát nevíme jak vypadáme vid?no a dnes měly volat zda se to oplodnilo a vůbec nezavolaly tak nevím co si o tom mám myslet už ani moc nedoufám
10. lis 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky sem v patek byla na UTZ :wink: . karolans mne posledne meli volat v sobotu jestli se oplodnilo a vubec mne taky nezavolali. zavolala mi az v nedeli a hrozne se omlouvala, ze na me zapomnela a ze ma pro me dobre zpravy, oplodnilo se, tak nehazej flintu do zita. akorat se nam pakprestalo vyvijet :frowning2: .
11. lis 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to asi říkaj každému mě se dnes také omlouvala že zapoměla a kamarádce taky to mě mrzí že se vám přestalo vyvíjet a kolikáty den se to pokazilo?
11. lis 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak to je teda dobry jestli je to tam bezna praxe :unamused: . o tech vikendech se tam moc jako nefacha, tak to je asi duvod. volala mi 3.den od OPU ze blby.
12. lis 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata tak bohužel nám dnes volaly že se to přestalo vyvíjet tak že nic a jak jsem říkala my končíme tohle byl poslední pokus jinak holky nevzdávejte to vždy nějaká šance je já to také před tím nevzdávala a dnes mám krásnou 4letou holčičku jsem štastná za ní a věřte že kdyby mě bylo méně let tak budu pokračovat přeji vám všem hodně štěstí
12. lis 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak to mě hoky mrzí, že nemáte lepší zprávy :frowning2: .Dneska jsem byla na UTZ byla tam moje paní doktorka Uhrová , mám pocit, že mi přináší štěstí.Měla jsem dva foliklíky :slight_smile: a zejtra ve 12 jdu na odběr.Jsem zvědavá jak to dopadne.
12. lis 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...můžu se přidat k vám do diskuze...jsem tady na koníku snad po 2,5 letech...mám za sebou 2 IVF v Gennetu v Liberci...teď jsem znova sebrala odvahu a jdem do toho zase...přešli jsme do Motola k paní doktorce Uhrové, slyšela jsem na ní velikou chválu...zítra jdu na konzultaci, abychom věděli, kdy se pustíme do nativu...byl mi paní doktorkou doporučen...zjistili mi alergii na sperma a embryo...tu už mám přeléčenou, tak že nám přetvává jen problém z manželovy strany, málo a líné spermie...jsem na zítra zvědavá, dneska jsem to dostala, tak by mě zajímalo, jestli to ještě stihneme tenhle měsíc, nebo budeme muset čekat na další...ale zítra jsem 2. DC a to se stejně začíná se všema možnejma stimulacema, tak doufám, že to půjde...co myslíte?
12. lis 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet drzim palce :wink: . ja mam Uhrovou take nejradsi. vitej na jedne lodi :sunglasses: .take uz jedu jen v nativech bez jakekoliv stimulace, mame uz po 3.ivf, presli sme z Pronatalu.
13. lis 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,také mám Dr. Uhrovou a jsem ráda, přijde mi nejlepší :slight_smile: .Jestli ji druhý den tak vítej mezi "nativky".@ifet Proč myslíš, že byste to tenhle měsíc nestihly?U mě hned 1.DC začíná stimulace a odběr je tak po 2až 3 UTZ.
Jinak holky dneska jsem byla na odběru a dělala mi Dr. Uhrová a skoro to nebolelo a měla jsem 1vajíčko, tak uvidíme jestli se zadaří dál.
13. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny11 leny ja byla taky na odberu :wink: . ale hned rano a delala mi ho takova mladinka hnedovlasa doktorka a nic moc teda a navic bez vajicka :frowning2: . predtim sem mela 2x OPU s Uhrovou a daleko lepsi a pokazde vajicko bylo odsato. je fakt dobra. kez by na ni clovek mel stesti vzdy, ale to bohuzel nejde :unamused: . drzim palce at to dotahnes k ET!
13. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak to jsme se tam dneska museli určitě vidět...byla jsem tam s manželem a čekali jsme kolem 11:00 hodiny na embryoložku a ona si před námi brala do malé ordinace ještě dvě holky, co byli prý na odběru...určitě jsem vás tam viděla:slight_smile:
No jo, už jsem mezi Nativkama...mám to úplně bez stimulace a příští středu jdu na kontrolu, aby bylo vidět, jak roste folík...
Leny...gratulace k vajuchu...ať se dál daří
Barce...to je vždycky zklamání, když tam nic není, znám to z normálního IVF...mrzí mě to...toho se taky bojím...
Vy jste taky neměli ani minimální stimulaci? Nebo jste něco měli? A kolikrát jste už byli na Nativu? A co máte za problémeček? My spermio a taky alergii na sperma a embryo, ale to už mám snad přeléčený...
13. lis 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky za pár týdnů se nám z Motola od Dr. Uhrové narodí chlapeček, taky jsme měli problém s alergií na sperma a po 14 měsících se zadařilo. Jen ten přístup personálu byl někdy fakt na budku :unamused: A to že na UTZ byl vždy jiný doktor mě taky docela vadilo a naposledy když jsme měli před insemkou tak tam byl ten doktor s nečeským jménem a rovnou mi předepsal 3x Pregnyl takže ani on sám nevěřil v úspěch což mě docela rozsekalo, ale naštěstí ťuk ťuk ťuk to naše buňky nevzdali jako dr. a dnes mám v bříšku Kubíčka. Takže nebzdávejte to i když je to někdy těžký a fakt na budku, ale jednou to prostě vyjde. :slight_smile:
13. lis 2012 ve 23:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifet ja odtamtud odchazela tak nejak po 9,00. no odchazela, tak se spis plazila :sunglasses: .ifet mam to same co ty. teda az na to spermio, to mame celkem ok. ale uz sem taky prelecena z podoli po tech alergiich, na ktere mi jaksi v minulem CAR neprisli :angry: . davame jen nativy, bez niceho. ted sem byla potreti. 1x vajicko nebylo uplne odzrale, podruhe bylo, oplodnilo se, ale prestalo se vyvijet a ted bez :frowning2: . jeste to chcem parkrat zkusit, musime vydrzet. pri velkem IVF sem taky jendou mela 12vajicek a podruhe 2. ono je to asi fakt na tom nahore :wink: .
14. lis 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wecurka diky za krasne povzbuzeni! a podaril se pres IVF nebo jen IUI? oni ten pregnyl davali takhle po nekolika kusech, ze pry ho nemeli v lekarne. takze kdyz ho meli, tak mne napsali taky rovnou 4kusy. ty doktori se bohuzel takhle stridaj ve vsech CAR. nekde mene, nekde vice. taky bych nejradeji mela u vseho Uhrovou, ale to by se asi zblaznila :sunglasses: . na budku to je, to mas pravdu :confounded: . uz sem to chtela vzdat kolikrat............
14. lis 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barce naštěstí "jen" po IUI, ale už jsme měli domluvené konzultace jak v Motole tak v Podolí na IVF. Je to hrozný jak pro vztah tak pro ty dva, ale pokud zvládnete toto tak už téměř vše :wink:
14. lis 2012 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravim , Barce měla jsem nativ s minimální stimulací, clostibegyt a pak jsem dopíchávala injekce merionalu.Jinak u nás je problém u obou spermie nic moc a já mám anovulaci.Tohle je můj pátý nativ.Dneska mám volat, jestli se nám vajíčko oplodnilo, vůbec se mi tam volat nechce :frowning2: .Dám vědět jak jsme dopadli.
14. lis 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leny11 moc ti drzim palce. ja to uplne nesnasim ty telefonaty z CAR, ale co nadelame :unamused: . kazdopadne drzim palce at si zas o krok dal!! neb to je nustale cekani.......... jeste dam nativ uplne bez a pak se asi dohodnu s Uhrovou na nejaky ty minimalce. a kolik ti vyprodukovali vajicek po te minimalce, jen jedno? u me to byl 3.pokus. rada bych se nativem dohrabala k ET....... dej vedet jak si dopadla.
14. lis 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Leny11 taky by mě zajímalo, kolik jsi měla vajuch s minimálkou...a co předchozí nativy, byl ET vždycky, nebo? Dej vědět, jak si dopadla, jestli se vajuch oplodnil...
Barce ty jsi teda ještě neměla z nativu ET?
A co jinak, jdete po odběru do práce? A co po ET, který jste ho měly, šly jste taky do práce, nebo jste byly nějaký čas doma?
14. lis 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme se neoplodnily :frowning2: .Byl to už pátej pokus, a 3x jsem měla jedno vajíčko, jednou dvě a to jsem dopíchavala merional a jednou jsem měla předčasnou ovulaci.Teď jsem měla taky merional a nakonec vyrost jen jeden folikul :frowning2: .Jednou jsem měla ET a pak jsem byla doma, protože chodím na noční.Pokaždé když jedu do Motola tak mám celý den u doktora na propustku , protože do Prahy dojíždím a v práci mi daj radši volno celý den, než mít nabourané šichty. Docela mě to ubíjí a mám pocit že po hormonech jen a jen tloustnu :frowning2: a nic o penězích ani nemluvim.Teď dáme do konce roku pauzu a pak to zas zkusíme.všem držim palečky ať se brzo zadaří :slight_smile: .
15. lis 2012 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny to je naprd vid. ja mela sice jen 3, ale presne jak rikas, ubijejici.... ale jeste zabojujem, akorat resim tu minimalku jestli jo nebo ne. z tech hormonu taky nejsem vubec nadsena, uz sem jich do sebe narvala dost :frowning2:. budu muset dat rec s Uhrovou. ifet jednou sem sla po OPU rovnou do prace, ale pak ty dalsi sem si sla domu tak na 2-3hodky lehnout nebo sem si vzala pul dne volna. bydlim kousek od Motola. je to individualni a pokazde myslim i jine. kdyz sem mela ET z velkych IVF, tak sem nekdy byla celou dobu na neschopence a jindy sem sla snad 3.den do prace, sedim v kanclu. leny drz se!!!
15. lis 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek