Motol, reprodukční centrum. Jaký je přístup personálu?

luuca2
18. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenost jak to funguje na Motole v Centu rerpoduční medicíny www.ivf-motol.cz přístup personálu, způsoby léčby atd.?
Máme to kousek od baráku, tak cestovnání tam by bylo absoludně bez problémů. Chci tam dneska volat a objednat přítele na spermiogram.
Díky za odpovědi 😉

kive76
15. lis 2012

@barce ahojky, tak co se týče mě já čekám na menzes už 46. den....a pořád nic těhotná nejsem..v pondělí jsem dostala vyvolávačku menzes a když do 14 dní nedojde, mám volat do Motola...těhule nejsem už potřetí..naposled včera jsem si dělala test ☹ a jakmile menzes dostanu 2. DC si píchám injekce na stimulaci před 2. IVF....

kive76
15. lis 2012

@leny11 ahojky, já taky když jsem byla na 1. IVF jsem měla jen jedno vajíčko. při dlouhé protokolu, tak teda až to dostanu , pro změnu budu mít ten krátký protokol..tak doufám, že těch vajíček bude víc.../akorát že menzes ne a ne přijít, a to nejsem těhotná /

kive76
15. lis 2012

@karolans ahojky, proč poslední pokus?

leny11
15. lis 2012

Holky nezbyde nám nic jinýho než zabojovat, přece chcem svýho potomka no né?I když pani Dr. Uhrová nám nabízela jít do darovaného embrya, ale v Motole ho už nelze získar, dřív to šlo ale teď už ne.Začínáme zjišťovat kde v jakém CARU kolik to stojí. @kive mě dlouhý protokol nezabral já něměla žádné vajíčko.Kratší byl pro mě lepší.Držím ti palce ať ti to vyjde.

barce
16. lis 2012

ahoj holky, koukam samy dobry zpravy teda ☹ . no snad to protrhnem 😉 . ty darovany sou silena palka. zatim tam az sme nedosli nad tim uvazovat. dokud budu mit nejaky svoje, tak jedine svoje 😀 . kive, tobe se hlavne blizi jiny starosti neee 😎 ?? v bilem 😀 !

kive76
16. lis 2012

@barce jojo příští sobota svatba

kive76
16. lis 2012

@leny11 díky...teduž jen dostat menzes...a začít 🙂

andinekk
16. lis 2012

Ahojky holky, už víte nějaké info o zdražování toho naturál. IVF?

ifet
21. lis 2012

Ahoj holky...tady to teda mox nezije☹
Ja jsem dneska po kontrole 10ty DC a byl tam jeden folik 16mm...tak ze dneska vecer pregnyl a v patek hura na odber...doufam,ze vejce bude v poradku...
A co vy,jak se dari?

leny11
21. lis 2012

@andinekk Ahoj, zdražování nativ , nestraš zatim mi to přišlo přijatelný a dražší to nechci 😖 .Od kdy by se mělo zdražovat?

andinekk
21. lis 2012

len089 @barce Ahoj, říkalami to dr.Uhrová že naturál se v příštím roce zdraží na 14000kč.Říkala že nemocnice z toho nic nemá za nynější cenu a že to dělaji v poctatě za darmo.Mám obavu že zdraží všechno.Tak uvidíme jestli jo, jak to s těma cenama bude vypadat po novém roce.
D

To jsem vyčetla tady :( tak se ptám, jestli někdo už ví, zda to bude opravdu takhle drahé....

ifet
21. lis 2012

já o zdražování nic nevím...ani vlastně pořádně nevím, co to stojí teď...ale brzo se to dozvím...v pátek...platí se to holky po odběru nebo po ET nebo kdy vlastně?

barce
21. lis 2012

no otazka jeste co v tech 14tis. je. jestli treba i ISCI. to mam teda radost............. ☹ .
ifet kdyz nebude vajicko, coz teda snad nenastane 😉 , tak ti daj rovnou fakturu na 2500 a jinak platis az pak dle toho kam az dojdete 😉 . plati se to dole na cizineckym.

ifet
21. lis 2012

díky Barce...no snad vajuch bude...musí být🙂
co ty, jak jsi na tom? a taky jsem se chtěla zeptat, jesti jste se třeba po tom nativu nějak šetřily...co třeba cvičení...chodím do posilky a na spinning...a co třebas dvojku vína večer?

barce
22. lis 2012

@ifet dvojku vina klidne 😎 , ale na cviceni sem se teda rozhodne vykaslala.

ifet
22. lis 2012

Ok...dik za odpoved...na cvico kaslu😉

ifet
23. lis 2012

Tak ze folikul byl prazdnej...chjooo

barce
23. lis 2012

@ifet to je k vzteku 😠 . u tech nativu to je dost o trpelivosti. vydrzaj 😉 ! kdo ti delal OPU? v pohode?

ifet
23. lis 2012

Je to na pytel...cim to jako muze byt,ze jsou ty foliky prazdny?To je jako normalni...?Opu sla,docela to ale bolelo...delala mi to takova mlada doktorka blondata...prej ji tam vadila nejaka blanka nebo co...
Nejblbejsi na tom je,ze do vanoc uz dalsi cyklus asi nestihnem☹

barce
23. lis 2012

@ifet mne to posledne delala taky takova hrozne mlada, ale hnedovlasa a taky krapet rozdil od Uhrove 😒 . me teda bolelo bricho celkem hlavne jako potom nez ten samotny vykon 😖. duvodu je x kdyz sem se na to ptala. ale nic to pry neznamena, je to normalni.

ifet
23. lis 2012

No asi byla hnedevlasa...jsem z toho byla zas tak vykulena,ze jsem si myslela,ze je blondata😉 bricho prestava bolet,tak to je fajn😉

leny11
25. lis 2012

Ahoj holky, 14 tisíc se mi zdá dost ☹ , a před chvílí jsem koukala na ceník výkonů v a už tam nativ není tak to vypadá , že se ta cena změní brzo 😖 .Na další nativ jsme chtěli jít po novém roce a nakonec jsme se s manželem dohodli , že zejtra zavolám Dr.Uhrové co a jak a jestli mi napíše další nativ ještě na prosinec tak uvidíme.

barce
26. lis 2012

@leny11 na netu ho stale maji leny. http://www.ivf-motol.cz/cenik.aspx. nic se tam nemenilo. ja doufam, ze se teda ani menit nebude, alespon neee nejak zasadne jako ze to zdrazi na dvojnasobek 😠 .

ifet
26. lis 2012

Ahoj holky...tak po patecnim nezdaru jsem dneska volala Uhrove a mozna stihnem jeste nativ s minimalkou v prosinci...budu pichat nejaky injekce,ted nevim ceho plus synarel nebo co...mela jste to nektera? Jinak Uhrova rikala,ze prej pri nativi je 50% foliku prazdnejch...tak si rikam,proc ja musim byt vzdycky v tom podelanym poctu,kterej znamena neuspech...ale tak treba ted...uvidime...

leny11
26. lis 2012

@barce Ahoj, na stejný odkaz jse se včera dívala a zřejmě ho museli nějak upravovat , protože se mi nabídl poloviční.A vše tam rozhodně nebylo a to je jedno.Dneska jsem volala Dr.Uhrové a ta mi potvrdila zdražení nativu , nechala jsem si napsat jeden ještě jeden do konce roku a poslední odběr dělají 17.prosince.Takže bych to měla stihnout.
@ifet Minule jsem dopíchávala Merional , synarel mi nic neříká , měla jsem 1 vajucho.Držim palce ať se vajíčko urodí.Třeba se potkáme na UTZ.

ifet
26. lis 2012

Fiha...17.12. posledni odber...to je dost na knop...tak to do vanoc uz asi nedam☹ no co se da delat...
Pri ty minimalce rikala neco o fostimonu a synarelu,jestli si nto dobre pamatuju...

mischoolka
28. lis 2012

@wecurka ahojky, tak jsme těhu 🙂 holky, všem Vám držím palečky, brzo se to podaří!

wecurka
28. lis 2012

@mischoolka to je super zpráva gratulace obrovská. Tak ať je vše v pořádku a těš se z těhulkování já už nejsem těhu malý se v pondělí narodil 🙂 😉

mischoolka
29. lis 2012

@wecurka jeee, tak to je super, moc gratuluju!!!! Přeju hodně hodně zdravíčka!!!!

ifet
30. lis 2012

Holky gratuluju k tehu a taky k mimi....krasny...uzivejte si to😉