Může mi test ukázat tohle a v krvi nic?

ivetkadzurkova
28. pro 2018

Zdravím tak dnes 14dní po ET a test vypadá takhle 😍🙏😘
Muze mi test ukázat tohle a v krvy nic?
Jdu az v pondělí na krev a nevim jestli se neraduji zbytečně

misicka1988
28. pro 2018

@ivetkadzurkova Je to jasně pozitivní, gratuluji.

ivetkadzurkova
autor
29. pro 2018

@misicka1988 dekuji dnes se mi to potvrdilo nemohla jsem se dockat a sla jsem do prace delam v nemocnici a tam mi vzali krev a mam 593,6

lilienelli
29. pro 2018

co je ET ? inseminace? pardon za blbou otázku, ale fakt nevím.

misicka1988
29. pro 2018

@lilienelli Embryotransfer 😊

ivetkadzurkova
autor
29. pro 2018

@lilienelli emryotransfer zkratka ET 😊

ivetkadzurkova
autor
29. pro 2018

Chci se jeste zeptat mam brat duphaston?
Volám do caru a nezvedaj mi to.
A nechci neco skazit

lilienelli
29. pro 2018

@ivetkadzurkova v sobotu ti to tam asi brát nikdo nebude ☹ po jaké době Ti dělali umělé? omlouvám se, ale teprve nás tam návštěvě čeká v lednu, tak bych ráda věděla co a jak...

ivetkadzurkova
autor
29. pro 2018

No to asi nebude.
Ja jsem po prve na umělém a vyslo mi to hned na poprvé 🙏😊 trvalo to dva měsíce celej ten proces. Coz se zdá dlouhy ale není to tak zlí 😀.
Každá to prožívá jinak ja se treba pri vsech lécích,injekcich chovala normálně delala jsem téměř vsechno jako dřív 😀 moc jsem tomu neverila spíš pritel ja vsazela az na to druhe emryo co mam ještě zařazeny ale ejhle hned první nam vyšlo preji hodne štěstí

lilienelli
29. pro 2018

@ivetkadzurkova to je skvělé, dobrá zpráva... my jdeme po cca čtyřetém snažení, jedno dítě už máme, má osm let. mně se tam moc nechce, spíše mě žene manžel, čas kvapí, jsme starší a starší... no nevím... mám hrůzu z těch injekcí do břicha, jestli si budu muset píchat, doufám, že ne. děkuji moc.kolik jste platili ?

calvac
29. pro 2018

@lilienelli Ahoj, moje sestra ma za sebou pet nevydarenych IVF pokusu,dite nema zadne,je ji uz 35 let. Pichala si do bricha pokazde,tedy pichal ji to manzel. Rikala mi,ze injekce jsou fakt celkem v pohode. Myslim,ze se nemusis bat. To jen trochu mimo diskuzi.

misicka1988
29. pro 2018

@lilienelli Injekce jsou opravdu v pohodě, píchal mi je buď manžel, nebo sestra u obvoďáka když byl muž v práci. Platí se všude různě, záleží na caru. My platili u Apolináře za 1 Ivf cca 9500 kč, za Ket cca 8000 kč. Jsou to 3 roky.

lilienelli
29. pro 2018

@calvac je mi sestry moc líto ☹

ivetkadzurkova
autor
2. led 2019

@lilienelli tech injekcí se nebojte jsou v poho😊 ja si je pichala sama😉 přítel mi to jenom připravil.
Je to různé spíše jde o car ja v Praze v gennetu platila 17000 tisíc i s lekama

lilienelli
3. led 2019

@ivetkadzurkova díky. no zkusíme první inseminace. vím, je to málo úspěšné, ale ještě tak nejvíc přirozené, se dá říct.

lucajde
13. led 2019

@ivetkadzurkova ahoj to jsi mě teda potěšila zme ti vyšel první pokus❤️ Kolik ti je a jaký máte problém? Já jdu zítra na punkci a docela jsem ve stresu hlavne z toho ze tam budu mit nohy rozrahnute a já budu uplne mimo😂😂je mi to nepříjemný 🤦🏼‍♀️..jinak mi je 23let mam PCOS a manža pomalejší sperma. Moc si přeji aby nám to vyšlo napoprvé❤️Užívám femibion1 jsem na nemocenské a šetřím se😊snad budu mít takové štěstí jako ty, snažime se 3roky IUI bez úspěchu a IVF teď bude první cyklus , jinak moc gratuluji😘kolik embryek sis nechávala zavést? My bychom chtěli dva a nebráníme se dvojčátek❤️

ivetkadzurkova
autor
11. bře 2019

@lucajde ahoj je mi 24 a pred dvěmi lety jsem mela mimo děložní otěhotněni a museli mi vzit oba vejcovody.
Preji moc štěstí at se taky podaří.
A přítel mel sperma dost dobry vse mel nad byla chyba jen ve me