Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
10. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku, diky za psanicko, to jsou romanky! 😵 🙂
O tom tlaku jsi mi nepsala, ale mela jsi ho mnohem vyssi nez ja! Ja mela 130/90 a uz me hospitalizovali...no ja porad myslela ze mam tremu a strach a proto ho mam vysokej..ale fakt tlak stoupal, jinak mam spis nizsi .....
V nemocnici jsem byla jeden den jenom, pak me pustili. Myslim ze to bylo uz par dni pred porodem tak tyden....a pak ve 38tt+6 sem porodila, nastesti bez vyvolavani..a slo to desne rychle. V 19h kontrakce po 5 minutach ve 22h v nemocnici, otevrena na 1cm ale pozor o pulnoci uz otevrena na 10cm a ve 2.30 jsem porodila. Nesel vytlacit hajzlik jeden mrnavej..byl malinkej mel necela 3 kila. No dalsi porod bude asi taky rychlej, asi to mam po mamce, Rodila mne jako druhe dite a nez prijela sanita, byla jsem venku uz pridusena neb me tam drzela...narodila jsem se u babicky na posteli na vesnici a s porodni babkou 🙂
Pises o Istanbulu, taky jsme tam s muzem byli, je to odtud kousicek 🙂 , videli jsme tam nadherny veci, ale urcite nebydli ve Starym meste....byli jsme tam v lednu a byla tam hrozna zima, to stary mesto fakt hrozny... byl tam smrad a desnej kour. Oni topi snad plastovejma lahvema ☹ ....nedalo se tam dychat a kominy maji vyvedeny oknama primo do ulice, takze to mas hned nad hlavou..opravdu sem se tam malem udusila...ale jenom v ty casti kde jsme bydleli. Je tam hrozne draho a maji tam uplne hnusny kafe a skoro se tam nedal sehnat!!! 😀 To jen abys vedela.....JInak se mi tam moc libilo, hezky zazitky!! Nadherny pamatky i prijemny lidi..ikdyz neumi vubec anglicky, takze v tom docela problem....ale jinak super 🙂
A Ty uz jsi volala do Caru?? To je prima uz se ti to taky blizi, moc ti to preju!!!! 🙂
Tady je ted zima...ale fakt to tu kolisa...bylo 22st a ted je jenom 6st fici vichr a leje jako z konve, ale uz za par dni bude po vsem a pak asi zacne leto 🙂
NO nic pisnu jeste Kingush a pujdu na kute asi...malej uz spinka....ja sem od peti vzhuru, to kvuli tomu testu..byla jsem fakt na nervy, ted jsem klidnejsi 🙂
Jinak se budu setrit, Josik zvedam fakt asi 50x denne...no nemela bych ale to fakt nejde, on se po me furt sape...jen si sednu na bobek uz ho mam na zadech a delam konika..... 😀
Tak papa Ronecku, hezkej den!!!!! 😵 😵 😵

vered
10. bře 2011

@kalop dekuju moc kalopko, doufam ze treba zitra objevis na testiku //. jinak ja dnes mela prujem uz 2x taky asi z nervu z toho testovani! 😝

vered
10. bře 2011

@kinguse Ahoj KIngush, jses odvazna fakt!! 😵 Muselo to byt tezky rozhodnuti a clovek potrebuje cas, aby si to vsechno promyslel a smiril se.....doufam ze brzo dostanete vajicko,zadari se a budes tehulka!!! 😵 Stejne je uzasny ze jsou holky co jdou na IVF aby mohly vajicka darovat! 🙂 Poklona!!!!!
Kdyz jsem lezela v nemocnici pri prvnim tehu, privezli tam pani, bylo ji 45 let a byla na rizikovym, cekala dvojcatka!! Kdyz zjistila ze sem Ceska, sverila se mi ze ma darovana vajicka od Cesky 🙂 . Sama byla cerna, tmavy oci i vlasy a ty darkyni bylo prej 30 a blondyna s modrejma ocima, mela z toho velkou radost a taky byla hrozne rada ze se seznamila s Ceskou 🙂(se mnou) Porad me pozorovala a ptala se me na ruzny veci a tak!! Bylo to legracni . Vim ze IVF tady v Jeruzaleme spolupracuje s Carem v Brne.
Jo Ty a Sandolka jste ve stejny den a mate i stejny vek!!! To je uzasny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak zatim papa,mej se hezky a diky moc 😵 😵 😵 😵 😵

sandol
autor
10. bře 2011

@vered veredko,teda ty máš ale krááááásné narozeniny 😵 😵 😵 😵 😵 Já jsem tak nadšná,že tam jsou //,no prostě do té třetice a ten tvůj native 😵 Úplně si dovedu představit ty nervy u testování,úplně mě mrazí,jak je v tej chvililince buď všechno nebo nic,brrrr (já byla minule taaak šťastná,že to už nebudu nikdy zažívat a budu 😒 )
Moc a moc blahopřeji k narozeninám,k nádhernýmu dárku,rybičko 😵

sandol
autor
10. bře 2011

@stazina stázíku holčíku,tobě taky OBR gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 Vidíš to,jednou jsem ti psala,že zázrak čeká třeba zrovna na tebe 😵 😵 😵 😵

sandol
autor
10. bře 2011

Holky,tak všechny co jsme začínaly toto téma, luucia,vered,stazina,se radují,jsou těhotnééé ( jen já teda ne,ale doufám,že za pár měsíců budu mezi váma), úspěšná diskuze 🙂

pikusa
10. bře 2011

@vered a už to ví manžel????? 🙂
já se odhodlám asi v neděli 🙂 teda jestli do té doby někde koupím test.
A s tím nošením a zvedáním dítka to je u nás to samé......ale přece mu neřeknu,hele ted neeee ted nemůžu

stazina
10. bře 2011

@sandol moc děkuju a věř mi,že na Tebe nmoc myslím a doufám , že se brzo přidáš, kočko!!! 😉

stazina
10. bře 2011

Veredko moje...juchůůůůůůůůůůů!!!Gratuluju mooooc!!at vydržíé, sílí a za pár měsící se narodí zdravé mimi🙂)

pampeliska36
10. bře 2011

@vered jééééééééééééééééé kráááááásné dvě čárky 😀 😀 😀

kinguse
10. bře 2011

@klara.k ...asi se hloupě zeptám,ale myslíš,jak mi začalo selhávání vaječníků? Nebo myslíš ty migrény? Jen se ptej,ale selhávání vaječníků je bohužel buď v genech (což u mě opravdu není...babička měla 5dětí, mamka otěhotněla 2x i přes tělísko) nebo to prý prostě tak je!...nevysvětlitelné..prý 1% žen do 40let trpí předčasnou menopauzou. Ty migrény si myslím,že mám horší opravdu,co beru ty prášky..zkusím si říct o jiný,ale může to taky být od krční páteře.

kinguse
10. bře 2011

@vered ...veredko,veredko, moooooc držím palečky,ať ty // už nezmizí a vydržíš celých 9měsíců!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám velkou radost. 😉

jedna11
10. bře 2011

Ahoj holky,
mohu se pridat? Jsem 3den po 1.KETU. Poradite mi zda je normalni, ze jsem malilinkato spinilo po zavedeni? a zda je normalni, ze mi poboliva bricho, spis ho mam takve nafoukle uz 3den po KETU. jsem hroznej nervak, vim, ze si delam spousty problemu sama, budu rada za jakekoliv poznatky, rady...... Diky

zmrzlik
10. bře 2011

@jedna11 ahoj, já jsem tu taky nová🙂 heleď dneska mám nervy protože to je fááákt dlouhý...ach jo.a byla na KETU v pondělí, špinit můžeš, a pobolívat taky....přemýšlela jsem že bych šla ve středu na krev hcg, nevím jestli z testů to 10 den zjistím,když jsem otěhotněla minule tak jsem viděla slaboučkou čárku až 12 den...a máš dovču , nebo chodíš do práce? a kde si byla na ket?

zmrzlik
10. bře 2011

@vered ahoj, kolikáty den sis dělal test? já jsem dneska na nervy , vůbec to neutíkáááááááááá 😖

jedna11
10. bře 2011

Ahoj zmrzliku, ja byla v utery v Plzni v Natalartu. Byla jsem doma dva dny, dnes uz v praci. Delam v kanclu, takze jsem si neschopenku nebrala a taky nechci aby v praci vedeli co se deje.
A ty si byla kde na KETU? takze uz jedno dite mas?

jedna11
10. bře 2011

jo a o tech nervech mi povidej. DOcela jsem i jednu chvilku premyslela, ze zustanu po ketu doma, ale nedovedla sjem si predstavit jak tych 14dnu preziju. Ale pravda je, ze ani v praci to neni lepsi, vic myslim na to zda se povede nez na praci, takze asi je fakt lepsi byt doma.....

zmrzlik
10. bře 2011

@jedna11 dítě nemám, z loňského druhého ivf, jsem otěhotněla a čekali jsme dvojčátka, ale ve 22 tt jsem potratila ☹ ☹ , a teď v pondělí jsem byla na ket...tak už doufám že se dočkáme...

vered
10. bře 2011

@zmrzlik 🙂 ahoj delala jsem si test 10.den po ketu, den ketu nepocitam.zavadeli mi 2 morulky, hodne stesti, ty nerviky dost chapu, mam je taky jeste furt a asi budu dokud nebude mimi zdrave a zive v mem naruci! 😉

zmrzlik
10. bře 2011

@jedna11 to si nemyslim, v pondělí jdu taky do práce, já měla naplanovanou dovču už měsíc a vyšlo to takhle hezky. ale to v pondělí když jsem volala jëstli se ten náš jeden zmrzli rozmrazil , tak mi nejdřív sestra říkala do telefonu že to vypadá že se transfér neuskuteční a za hodinu jsme si pro něj jeli 😅 ...v pondělí jdu taky do rachoty,

zmrzlik
10. bře 2011

@vered užjsem to našla 😉 , gratulujuuuuuuu. to je bomba, to je radost , viď?!

zmrzlik
10. bře 2011

@vered to mi povídej...já budu mít nervy celých 9 měsíců, no možná né, protože jedno miminko ti dokážou zachárnit už od 24 týdne....i když 9 měsíců je ideálních, já to prohrála na celé čářě, prtotože těm našim dvoum bylo 22týdnu a nikdo mi nechtěl pomoct, převézt do Prahy , prostě nic, neslučitelné se životem . ale na to teď nemysli a promiň že ti to píšu, ted mysli na samé krááásné věci.🙂

jedna11
10. bře 2011

zmrzliku, to je mi lito. a co se stalo, ze si potratila. 22tt to je uz docela dost dlouho. My mame 4raraska, ktery se nam povedl prirozene a ted uz 3roky bojujeme za druhe a nedari se. V lete jsem byla na 1. IVF, nepovedlo se a ted jsme zkusili ket. tak uvidime.

amalka_78
10. bře 2011

Ahojda holky, jsem na příjmu 🙂 Hezky jsem si početla, poplakala (štěstím za Veredku a Stázíka) a držím palečky všem ostatním.

@vered VEEEREEEDKOOOOOO JÁ TO VĚDĚLA, HURÁ 😀 Tak tohle je super zprávička, moc moc moc Ti to přeju ... a taky samozřejmě všechno nejlepší k narozeninám 🙂 ale co víc Ti přát? Ten nejkrásnější dárek už sis nadělila 😀
@stazina STÁZINKO, velká gratulace, konečně to máš ouředně potvrzený 😀 (ale já to říkala, že zázraky se přece jen dějí) P.S. Kolik jsi stihla spotřebovat testíků? Přiznej se 😀

Holky, držím palce, ať máte za devět měsíců v náručí krásná zdravá miminka - Veredko, nebudeš ty mít náhodou na každé ruce jedno? 😉

amalka_78
10. bře 2011

@kenya83 Ahojky kočko, co jsem to četla? Držím palce a věřím tomu, že všechno bude dobré. Musela jsi být pořádně vystrašená, chudinko. Tobě i drobečkovi posílám pusinku na bříško 🤐 a myslím na vás 😵

stazina
10. bře 2011

@amalka_78 děkuju moc🙂 no, těch testíku nebylo teda zrovna málo🙂)A přiznám se, jeden jsem dělal ještě dneska ráno 😀 😀 😀 nemůžu tomu stále věřit 😉

amalka_78
10. bře 2011

@stazina Stázi, ouřední lejstro je ouřední lejstro, tomu se věřit musí 😀 Celý Modrý koník, nebo minimálně naše Keťácká diskuze díky Tobě věří i na zázraky, tak si to užívej a raduj se 🙂 Jinak testi klidně dál každé ráno, můžes si potom z testíků vyrobit dloooooouhatánské koleje 😀

stazina
10. bře 2011

@amalka_78 😀 to bych pěkně blbě rozfofrovala mateřskou🙂 né, slibila jsem si , že už žádnej test dělat nebudu 😅 tak snad vydržím🙂
Teda ale brzo na ěm přišli nevolnosti...nebo spíš bolesti halvy, občas mi ej jako by na zvracení a unava, no, hoši mě moc ležet a odpočívat nenechají, ale stejně jsme štastná jak blecha🙂

amalka_78
10. bře 2011

@stazina KECÁŠ BLECHO 😀 Uvidíme zítra, jestli jsi to s tím testováním vydržela 😉

KDO SE SE MNOU VSADÍ, ŽE STÁZÍK NEVYDRŽÍ DO KONCE TÝDNE? 😎

amalka_78
10. bře 2011

@vered Ahojky podruhé 🙂 Teprve teď jsem se dívala na fotky na Joshika a musím Ti ho pochválit, krásně jste ho udělali 😀 Ty vlásky, vypadá jako andílek a ty očička ... ach ach, škoda že není o třicet let starší 🙂 Jednou se o něj budou holky prát 🙂