Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
28. bře 2011

@kenya83 Ahojky, to jsou krásný zprávičky, mně je taky pořád špatně od žaludku, taky nezvracím, včera mi bylo tak zle, že jsem proležela celý den a večer jsem to až obrečela. ☹ Já jdu na kontrolu příští pondělí, tak doufám, že je všechno v naprostém pořádku. 😉
@vered Ahoj Veredko, to je dobře, že krvácení přestalo, určitě mimi bude v pořádku, mně je pořád stejně špatně, nemám ani sílu nic dělat, mám takovou slabost a motá se mi hlava. ☹ To je asi tim, že mám nízký tlak. Moc na tebe myslím, kdy máš jít na kontrolu? 😵
@ronecek Ahojky Ronečku a jak se cítíš ty? Kdy se chystáš dělat testíky? Moc ti přeju, aby jsi na testu našla vytoužený// 🙂
Jinak ostatním přeji taky strašně moc štěstíčka a at se každá dočká vytouženého miminka. 😵

ronecek
28. bře 2011

@vered Ahoj zlatí 😉 Hnedka je mi po Tvé zprávičce veseleji. To je fajn, že už nekrvácíš. Určitě bude vše OK, neboj 😉 Tlak dneska 140/89 bez léků. Tak to asi nechám tak a počkám do testíku pokud se nebude nějak moc zvyšovat. Pak bych až zašla k doktorovi a poradila se s ním jestli zůstat u těch co beru nebo začít s jinýma 😉
Písnu pak večer. Letím se rychle nachystat. Manža za chvíli přijede z práce, tak pojedeme s Domíkem doktorce. Teplotu už neměl, ale zase má ucpané dutiny, v krku pořád červeno. Tak raděj, ať se na něj podívá. Pak mi přijde na návštěvu švagrovka 🙂
Zatím papa a opatrujte se všichni tři.
Jo a s tím taťkou máš pravdu. Taky jsem kolikrát ráda, když je v práci a já mám od něj klid. To si představ, jak byl na nemocenské s kolenem, byl doma tři měsíce 😀 😀 😀 Divím se, že jsme se nepozabíjeli 😀 😀 😀
Tak papa zlatí a pěkně ležínkej 😉

ronecek
28. bře 2011

@vered Jo a děkuju Ti za tu stránečku. Je to super 😉 Co jsem nevěděla, přeložila jsem si to na googlu. Ale to testování až 7.3. teda nevydržím. Vyzkouším to ten 10 den a uvidíme. Papa 😉

ronecek
28. bře 2011

@mindinka Ahojky, moc Ti děkuju 🙂 Je mi dobře. Břicho mám pořád takové nějaké nafouklé. Trošku mě začaly dnes bolet prsa. Jinak nic. S testíkem nevím nevím. Nechám to asi až na víkend. Bude to 10/11 den. Ale nevím, jestli z toho můžu něco čekat, protože u prcka jsem věděla podle ultrazvuku, že těhu jsem, ale testík 14 den ukazoval jen jednu čárku 😅 Třeba teď bude vše jinak. Uvidíme. Ty jsi testila kolikátý? 10tý? Měj se hezky a krásný den 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@ronecek no ja si picham jeste zitra pregnyl, takze u me nema vubec cenu testit 😅 az na oficialni den testovani... ACH JO... to cekani je vzdycky to nejhorsi...

ronecek
28. bře 2011

@pampeliska36 Ani mi nemluv. Sice si připadám klidná, ale ta nervozita tam je 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@ronecek je to na palicu... 😉 musime proste vydrzet!!!

ronecek
28. bře 2011

@pampeliska36 A jak Ti je?

pampeliska36
28. bře 2011

@ronecek ty ja se radsi nepozoruju... proste tak nejak normalne... to vis uz treti pokus od leta, tak si radsi zakazuju myslet na nejaky tehu priznaky... 😉

mindinka
28. bře 2011

@ronecek Já jsem testila ted naposledy 8 den po KET a //tam byly, sice druhá slaboučká, ale byla tam. 😉 Tak ti přeji strašně moc štěstíčka at se zadaří. Ale o tom vůbec nepochybuju, věřím, že je tam najdeš. 😵 Já si asi půjdu na chvíli lehnout jsem náká ospalá.

pampeliska36
28. bře 2011

@mindinka dobrou noc 😉 🙂

ronecek
28. bře 2011

@pampeliska36 Je asi lepší nepozorovat 😉 Stajně prsa i bříško pobolívá každý měsíc před mens 😠 Do třetice všeho dobrého, věř tomu 😉

pikusa
28. bře 2011

@sponiarka ahojík....nene já jezdím do Podolí....
dnes jsem tam volala co se stalo a mám se pak ozvat a domluvíme se co a jak dál

kenya83
28. bře 2011

ďakujem Vám baby 😉 Je to fakt úžasný pocit vidieť na UTZ takýto zázrak 🙂 teraz už len, aby bolo všetko OK a mi to dotiahli do úspešného konca 😵 😵 😵 @ronecek prajem ti, aby si našla na teste // a posielam tehu vírusíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pikusa
28. bře 2011

@ronecek moc moc se těším na tvoje // a určitě to bude vše v pořádku
@kenya83 dotáhnete.....musíte 😀 😉

valuse
28. bře 2011

Holky, v jaké stádiu byla vaše embryjka po KETu? Já mám 8mi buněčné, 3denní a asi to už nevydržím a zítra testnu. to bude 10. den

pikusa
28. bře 2011

@valuse testni,to už by mohlo být vidět...taky jsem měla 8mi buněčné.....a 10.den byly //

kenya83
28. bře 2011

@pikusa ďakujem moc, moc, moc 🙂

valuse
28. bře 2011

@pikusa zkusím zkusím. když mě ale chodí mrcha cik-cak. myslíš, že to s tím souvisí?

mindinka
28. bře 2011

@pampeliska36 Tak jsem se prospala a ted jsem jak praštěná, poslední dobou jsem strašně unavená a nejsem schopná nic dělat, nějak mně to zmáhá. ☹
@valuse Ahoj určitě bude už něco vidět na testíku, hodně štěstíčka 😉

pampeliska36
28. bře 2011

@valuse taky preji hodne stesti na zitra!!! at tam jsou 😉

valuse
28. bře 2011

zkoušela jsem si tu kalkulaci, jak vered doporučovlal, ale taky moc neumím AJ. zadala jsem tam 19.3. trensfer a vyjelo mi test dělat 3.4. tak nevím, jestli jsem to dobře pochopila..

ronecek
28. bře 2011

@valuse Ahojky, tak zítra moc držím palečky 🙂 Taky jsem si říkala, že vyzkouším testík 10 den 😉 Tu kalkulaci jsi zadala dobře. Vychází Ti to na 3.4.. Mě na 8.4. a to mám jít zrovna na krev do CARu. Předtím jsem si to špatně spočítala, nevím proč mám pořád vsugerované 23.3. 😀 😀 😀

valuse
28. bře 2011

@ronecek ženské jsme blbé a pitomé..když nám i nějaké počítadlo vyhodí kurňa testovat za 14 dní, tak mi néééé a počuráme to za 10!
a pak budu bečet. strachy se klepat další 4dny

ronecek
28. bře 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 tak jak se daří? Je líp? A jak jste to zvládli odpoledne bez taťky? Poslouchal prďolek? 😀 My byli u té doktorky s Domíkem. Tak je zahleněný, dutiny ucpané, trošku pokašlává a stále má trošku červené v krku, ale žádné léky nám nedala. Kdyby se to zhoršilo máme přijít. Jinak zase musíme sedět doma a musím ho trošku krotit, aby tak neřádil 😠
Švagrovka tady odpoledne byla. Tak jsem měla trošku rozptýlení. Příští týden jí začíná 20tt. Ode dneška je na nemocenské, ale gyndař jí teda dovolenou nepovolil. Musela požádat svého obvodního lékaře. Přitom dělá na dílně, v prachu, smradu...Hodně se jí dělají ty pupínky na puse. Spíš to vypadá jako vředíky 😉
Pastu pro Domíka používám Vademecum. Ale o Elmexu jsem taky uvažovala. Ještě je jedna bez fluóru, ale teď si nemůžu na její název vzpomenout. Jinak doktorka mi říkala, že pokud trošku fluóru dítě spolkne, že to nevadí. Jak jsem mu začínala pastou mít zoubky, tak jsem se jí na to ptala. Taky se v tom nevyznám. Ale čistím jen večer, někdy když chce sám přes den, tak si kartáček kouše a jakože si myje. A zubařka nám říkala, že má zoubky jako perličky.
Domík normální bonbony moc nejí, ale má moc rád gumové. Jinak čokoládové období měl, ale teď si dá jen občas. Raději si pochutná na bábovce nebo nějaké buchtičce. A miluje kynuté koláče. 😉
Taky si myslím, že nejvíc záleží na tom, co a kolik děti mlsají. Když se cpou pořád bonbonama, čokoládkama a pořádně zoubky nečistí, tak jim to určitě k zdravým, krásným zoubkům moc nepřispěje. Mlíčko taky pije ještě Domík dost, ale štve mě, že nechce sýry. Akorát v toustu. Jednu dobu jedl tavený sýry pořád a najednou buch a nedostanu do něj ani trošku.
Snad se bobánci krásně uhnizďují 😉 To čekání je hrozné, Ti povím. Dneska jsem měla takový pohodový den. Trošku víc jsem posedávala. Domík koukal na pohádky nebo byl u babí. Jinak jsem dneska se konečně vyspala. Spinkal celou noc a ve svém 😅 😅 😅 Jo a zjistila jsem, že se mu klube ještě jeden rožek zadní stoličky, tak ty teplotky a ponocování mohlo být možná i tím. No uvidíme.
Pomalu se asi odsunu do postýlky 😔
Joshik už je na tom líp? Stále má pusku tak nateklou?
Mějte se krásně, opatrujte se oba tři 😀 Krásnou noc a zítřejší den. Papa 😉

vered
28. bře 2011

🙂 @ronecek ahoj zlaticko, tak sem tu...dekuju za psanicko 😵 😵 Tak to je prima ze jsi mela pekny den a odpocinkovy! Ja se taky povalovala. Rano jsem si stahla film Zeny v pokuseni a tak jsem koukala 🙂 Krvaceni docista ustalo..
Od 13h jsem joshikovi cetla v posteli pohadky az nakonec usnul a muz sel mezitim do prace(hura!!) a pak malej spinkal az do pul pate. Po probuzeni jedl , maloval ,taky koukal na pohadku sam si rekl o pejska a kocicku a dokonce si rekl i o konkretni pribeh, o te panence ...vzpominas na tu dobu kdy jeste neumel rict na co chce koukat??Tak ted uz vi presne!!To jsem docela rada!!! K veceru ho muz zase vzal ven a prijeli az ve 20h. Vzal ho na univerzitu, dela tam doktorat a i tam pracuje.KOlem je nadherny lesik a kaktusiada a krasny travniky a ruzny stromy s vonavejma kvetama(brugmansie...znas to???nadherne to voni) a vubec moc pekny misto!
Takze sem mela klid, ale stejne se mi po joshikovi strasne moc stejskalo. Sem na nej hrozne zvykla a on take, jakmile prisel domu tak mne objimal a maminko ahoj a tech pusinek, jeee to bylo krasny!!!! 😵
Ten horni ret uz nema natekly vubec, a ty zoubky mu cistime 3x denne specienim gelem co nam dali v nemocnici,uz to asi tak nepali jako ta sul..sice pobrekava ale da se to .A tak tu pastu co ted pouzivas v te neni fluorid nebo jo? No mne spis prislo ze se ta doktorka desila toho ze jeste nepouzivam fluorid. Vzdycky sem mu cistila zuby pri pohadce, ale ted musi teda v koupelne nad umyvadlem ale stejne to polyka, trosku si pak vyplachuje pusu a prska ji ven, to ho bavi.
To je dobre ze Domicek nedostal zadne leky.....vsak on se z toho dostane neboj....ja se jen desim ty skolky pristi rok, to bude deti nemocny furt,....nechci to videt.
A co Ty a Tvoji bobanci?? Urcite to vyjde, musi!! 3 bobanci a jeste tak kvalitni a u tak hodny maminky!!! 😉 😵
Testuj az tak po tom 10.dnu..ikdyz tu holky pisou ze uz 8.den mely ducha, ale zase jim zavadeli blastocysty a to je taky jiny. Ja ted vlastne taky testla uz 10.den..no mela jsem morulky 🙂 Tak uvidis, jak se na to budes citit, ale hrozne to utika vid. A kdy mas jit na krev???
Ja uz pujdu do hajan, tak se opatrujte a dobrou nocusku!!!papapapa zitra.

vered
28. bře 2011

@mindinka Mindinko ahoj, na kontrolu jdu ve ctvrtek, uf uf drz mi palce. Jinak me se taky ted desne mota hlava, nevim cim to je, jestli tim ze mam taky nizkej tlak, nebo tim ze furt lezim a pak vstanu a mam mdloby! Blbe mi uz moc neni...mne docela dost chutna, ten zaludek jak na vode mivam odpo az k veceru....zkusu jist ovoce, me chutnaji pomerance a banany,jahody ale i passionfruit a afarsemon, ale to nevim jak se rekne cesky, je to tropicky ovoce a nam tady roste, v CR maji myslim afarsemon, ale urco pod jinym jmenem...vsechno tohle jsem dnes mela a jeste k tomu grapefruit... 😀
Opatruj se a at je ti dobre!!!!!!!!!!papap 😵 😵

vered
28. bře 2011

@valuse ahoj, ty testy ,na ty kalkulacce ,tim mysli Hcg. Ja mela podle nich prvni Hcg delat 11.3. a testovala jsem domacim testikem 10.3.......byl to 10.den po transferu a mela jsem morulky! Test byl // . Na krev jsem sla 14.3. a Hcg bylo 504. S osmibunackama sem testovala vzdycky pozdeji, ale uvidis jak se na to budes zitra citit!! Preju ti 😵 😵 moc stesti a at se tam objevi //. pa
Jo zadala jsem si tam do te kalkulacky ze transfer jsi mela 19.3. se 3-dennima embryjkama a vyslo mi ze Hcg udelat 3.4.takze jsi to tam zadala dobre!!!!

vered
28. bře 2011

@ronecek jeste k syrum, joshik syry zboznuje, ma rad cottage a mozarellu ale i vsechny ostatni!!! Tak mu zkus nabidnout nejaky cottage. V CR ma Joshik rad duko!

ronecek
29. bře 2011

@vered Ahoj zlatí 😉 taky moc děkuju za psaníčko. Vždycky mě moc potěší. To je dobře, že už krvácení ustalo. Ve čtvrtek určitě uvidíte krásně bít srdíčko a vrátí se zase vše do správných kolejí.
Já Ti tak závidím, že Ti Joshik vydrží u čtení pohádek. Domíka to přes den vůbec nevadí. Má akorát knížku "Můj pestrý obrázkový slovník" a u toho vydrží teda sedět dlouho a vždycky mi ukazuje a popisuje zvířátka, ovocece, dopravní prostředky atd. Teď každý den kouká na Krtečka. Máme dvě DVD, tak na ně kouká pořád dokola a už to zná nazpaměť. Vždycky už dopředu říká, co tam bude. Ti musí mít teda pamatováka 😀
Jj, tak v tom lesíku kolem univerzity musí být nádherně. Miluju kytky a kaktusů máme doma plný skleník. Byl to největší taťkův koníček od 17 let. Teď už je osm let po smrti a my si je všechny nechali na památku. Je to nádhera přes léto, když krásně kvetou.
V té zubní pastě Vademecum fluór je. Jak jsem se dívala na internet, tak těch zubních past bez fluóru je hodně. Dokonce i nějaké Bio pasty. Zkus se poptat i v lékárně. Tam Ti určitě poradí. Ale Elmex je dobrá značka.
Domík pastu nejdřív spolkne a pak začne plivat do umyvadla 😀 😀 😀Už jsem mu to tolikrát ukazovala a vysvětlovala a stejně si to pořád dělá po svém.
O školce mi ani nemluv. Taky z toho mám moc strach. Jsou tam pořád děti nemocné. Od kamarádek přes zimu děcka chodily do školky snad týden v měsíci. Jinak vždycky byly nemocné. Uzdravily se, týden chodily a zase doma.
Včera mi doktorka ještě nabídla, že jestli Domíka nechceme naočkovat proti žloutence. Že prý hodně ženských děcka očkuje před nástupem do školky. Mají na to teď duben, květen akci. Místo 900,- to vyjde na 600,-. Tak o tom ještě popřemýšlím.
Jinak je mi dneska dost divně. Tlak sice dobrý, 132/92. Ale jsem taková unavená, mám pálivou bolest v kříži a když sedím, tak mě bolí hrozně celá záda. A mám takové tlaky v podbříšku.
Musí to vyjít. Nevím jestli bych pak šla do toho všeho ještě znovu. Prostě musí musí🙂Vám téměř všem to tady vyšlo. to mi hrozně pomohlo a povzbudilo. Já vlastně té kvalitě embryjek ani moc nerozumím. Zatím jsem se setkala jen s 5,6,8 buněčnýma. Existuje i něco víc? Kamarádka má po KETu dvojčátka. Jedno bylo 6 a druhé 8 buněčné a obě se chytly.
Testík vyzkouším asi v sobotu, neděli. Na krev jdu právě toho 8.4. Přesně v den, kdy mi to vyšlo na těch Tvých stránkách. Nevím proč, ale pořád jsem tam ze začátku zadávala 23.3. přitom jsme na transferu byli 24.3. 😎
Těch sýrů jsem vyzkoušela spousta. Mozarellu i Cottage, Kiri, Apetito. A nic. Snad ho to sýrové období chytne.
Teď mi zrovna volala učitelka ze školky, tak prcka nevezmou. Prý snad příští rok. Byli jsme hodně silný ročník a je tam spousta dětí větších, kterým dala přednost. Měla jen 21 volných míst a z toho berou jen 15 dětí. Chjo. Tak tím tuplem to mimčo musí vyjít 😀 😀 😀
A jak se daří Tobě? Manžílka máš zase doma nebo je už dneska v práci? Joshik je šikulka, že to takhle zvládá.
Mějte se krásně, opatrujte se a odpočívej jak to jen jde.
Papa 😉 😉 😉