Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pampeliska36
29. bře 2011

@ronecek ahoj 😉 my mame takove krasne stranky a taky tam mame vyvoj embryi... tak ti jen pro predstavu posilam https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno...

ronecek
29. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky🙂Super díky moc, hnedka jsem si odkaz uložila do oblíbených🙂

pampeliska36
29. bře 2011

@ronecek muzes se na ty nase stranky podivat... delala to jedna kamoska z meho CARu a ma to strasne moc hezky udelane... jsou tam ruzne odkazy 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/

mindinka
29. bře 2011

@vered Ahoj Veredko tak to na tebe budu moc myslet, ale uvidíš, že miminko bude v pořádku... 🙂 , Já se snažím jíst hodně ovoce a zeleniny, ale málokdy do sebe něco dostanu, někdy prostě nemám chut, ráno jsem dokonce i zvracela. Ted mi je trošku líp, ale žaludek mám pořád až v krku. ☹

vered
29. bře 2011

@ronecek ahoj ronecku,teprve ted jsem se k pc dostala a to jen proto ze jdu malymu pustit pohadku!
Dneska mam den blbec, zase sem zacala krvacet a mam i bolesti,tak jen lezim, ale myslim ze pokud to ma tyct ven tak to vytece a lezeni tomu nezabrani...joshik mel taky hrozny den strasne plakal, nechtel s muzem ven. Byli spolu hodinu venku a celou tu dobu jen plakal a chtel za mnou. Manza byl na nervy ze krvacim a tak sme se tu skoro pohadali, no mame tu pekne nervy. Pak jsem volala s tchyni,trochu me uklidnila a taky mi rekla ze kdykoliv budu chtit, prijede treba v 6 rano mi pomoc.
Rozhodla jsem se ze mymu muzi uz nebudu rikat ze krvacim, protoze ten by me hned hospitalizoval a to ja uz nechci zazit..lezela sem tri mesice v nemocnici, zily rozpichany, krvacela sem neustale, krece v brise a delala vse proto abych mela mimi, ktery nakonec zemrelo a tohle ja uz nechci zazit...radsi o to ted prijdu, nez abych musela podstoupit to co pred par lety! ☹ Ale nebudu jeste hazet flintu do zita, snad se to spravi....doufam
Ale Ronecku neboj ty budes tehotna, 😵 😵 ty zada to je super znameni, mne taky pokazdy bolely, v krizi....den jo, den nee...
🙂 takze to bude super a vyjde to!!! MUSI>musi musi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A hele co ten domicek, kam ho das kdyz nemas skolku??To budete tedy spolu doma?? A jinam chodit nemuze??Pokud budes mit dvojcatka tak to budes stezi zvladat. No uvidis.
Kocicko musim letet do postele, pokusim se pisnout vecer, jsem tak sama a tak se nudim, aspon ze mi pisete vy z konika!!!tak papa a krasny den 😵

pikusa
29. bře 2011

@vered strašně moc moc ti držím palečkyy at vše dobře dopadne

vered
29. bře 2011

@pikusa dekuju

vered
29. bře 2011

@kenya83 ahoj zlatko,prosimte mam dotaz, ty si taky pichas neco na redeni krve vid? A prosimte kdyz jsi krvacela tak jsi s pichani prestala, nebo jsi se presto redila dal??Me doktor porucil i pres krvaceni pichat dal, ale ted sem volala hematolozce a ta mi zase rika ze pokud krvacim, tak na par dni clexane prestat pichat, samozreje nevim co si o tom mam myslet, kazdej rika neco jineho..jak jsi to mela ty? A ted jeste porad lezis?????diky cekam na odpoved papa

kenya83
29. bře 2011

@vered ahojky🙂 pocas krvacania som stale pichala kazdy den,dali mi len lieky proti krvacaniu dycinon a pambu. Uz dako nelezim,ale ked som unavena tak si lahnem.ako sa citis? Este spinis?

stazina
29. bře 2011

Ahoj ...

@vered čtu, že stále krvácíš, kočko milá... 😒 zkus yvužít tchýni, manžu pošli do práce a ty lež ..pokud je Joshík na tchýni zvyklý , tak to hezky zvládnou a ty si odpočin a polež....ono to , že Joshík nechce s manžou ven a brečí a ty to víš, tak to t i asi taky nepřidává, víš...musíš být v pohodě a klidu a to asi budeš, jen když bude spokojenej i malej...
Mocbych ti přála , aby se to už zastavilo a neměla si už do konce těhu žádný problémy....ale jak píšeš, já to taky tak cítím, že jestli má ženská o mimi přijít, at je to brzoučko a né pak v druhém trimestu....ale to se tě nebude týkat, kočko...ymslím na Tebe a držím vám moc a moc palce...
@pampeliska36 jéé, tak ty sibyla zse na ketíku? Takže tentokrát už to vyjde...t je jsná věc.-)kdy testuješ?
mějte se, dobou noc.-)

ronecek
29. bře 2011

@vered Ahoj Veredíčku 😉 Tak zase se krvácení vrátilo ☹ Jenom lež jak jen můžeš. Ještě zítra to vydržíš a ve čtvrtek uvidíte, co Ti řeknou v nemocnici. A co rodiče? Už jste jim to o mimi řekli? Tchýně Ti určitě ráda pomůže. Aspoň s hlídáním Joshika, ať můžeš odpočívat.
Je mi líto, že máte doma takové nervíky. Ale abych řekla pravdu, tak manža je taky pěkný nervák. Hlavně teď, když já se spíš trošku šetřím a Domík zlobívá. Bývá z toho pěkně na nervy a všechno to přenáší na mě. Taky bývá dost urážlivý. Někdy kvůli kravinkám. No chlapi jsou asi všichni stejné.
S tím pobytem v nemocnici je mi to moc líto. Musela sis teda pěkně vytrpět. Snad už to krvácení přejde a budete v pořádku 😉Před tím manžou nevím jestli bys to měla tajit. Aby Ti to pak třeba nevyčetl, že jsi mu to neřekla.
My dneska celé odpoledne probendili ve městě. Byli jsme kupovat disky na auto a zrovna nám vyměnili kola. Domíka hlídala mamka, tak jsem si od něj na chvíli spočla a trošku se aspoň odreagovala.
Jinak mě trošku pobolívá u pravého vaječníku. Odpoledne jsem měla na pravé straně pod pupkem takové nějaké pálení. Když chodím, tak záda celkem v pohodě, ale jakmile sednu, tak konec. No je to šestý den, tak už by mohlo být mimčo uhnízděné🙂Uvidíme.
S Domíkem nevím co bude. Pokud se mimi zadaří, tak zůstane doma se mnou. Pokud ne, tak asi bude muset hlídat babi a já půjdu do práce. Ptala jsem se právě té učitelky na školky tady v okolí a ona říkala, že co ví, tak všude mají plno. Ale lepší bude, když si je obvolám sama a poptám se. Jo a ještě mi řekla "snad se dostanete příští rok".
No i kdyby byl doma, tak jezdíváme do mateřského centra, tam je to skoro stejné jako ve školce a učitelka ze školky říkala, že kdykoliv můžeme do školky přijít, aby se děcka okoukala, pohrály si.
Asi půjdu pomalu lehnout. Ty záda jsou šílené. Domík už je celkem OK. Teplotku už nemá, ještě trošku rýmu, ale nic hrozného. Tak snad bude nemoc pryč 😉
Mějte se pěkně. Ty pěkně lež a nechávej se opečovávat. Taky bych to potřebovala, ale manža řekl, "doktor říkal, že můžeš dělat všechno" tak mi nijak moc nepomáhá. A tak zase beru, že chodí do práce, tak je rád, že si trošku odpočine.
Tak papa. Už se těším na další psaníčko. Dobrou noc a krásný zítřejší den 😔

vered
29. bře 2011

ahoj holciny, nesu spatne zpravy 😢 , jela jsem do nemocnice na ultrazvuk, mam kamaradku doktorku na porodnim, zrovna mela nocni a tak me vzala na ultrazvuk...bohuzel mimi nemelo srdecni akci...vubec a cely plodovy vejce bylo poruseny a kolem dokola ohromny hematom asi tak 12x vetsi ☹ ...jsem ted doma a ve ctvrtek pujdu oficielne na UTz. co mne ceka netusim, nejlepsi by byl spontanni potrat...nebo pak nejake tablety, prinejhorsim vyskrab... 😢 no zase sem pekne na dne 😢 tak se zlaticka drzte at vam to aspon vyjde...ja mam nejak posledni dobou smulu... ☹

pikusa
30. bře 2011

@vered strašně strašně moc mě to mrzí Vered....
já jsem si říkala,že lepší ted,než později.....to pak musí být šílený.
Drž se prosím,máš Josínka......a neplakej....bude líp

ronecek
30. bře 2011

@vered ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ IP ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kenya83
30. bře 2011

@vered srdiečko nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ je mi to tak veľmi ľúto tak strašne som Ti držala palčeky a myslela na teba 😢 prajem hlavne veľa sily, aby tá bolesť rýchlo prebolela a hlavne nebuď smutná už jedného anjelika doma máš Joshika 🙂 🙂 🙂 Držím palce 😉 @pampeliska36 ahojky moja 🙂 tak čo? už si testovala? Ako to dopadlo? teším sa až nám tu zahlásiš // 😉 😉 😉

luucia
30. bře 2011

Ahoj holky,

copak se to tady poslední dobou děje ☹ ☹ ☹

Moc mě to mrzí, Veredko ☹ ☹ ☹ obejmi Joshíka a určitě ti bude o malinko líp..držím pěsti, at to brzy přebolí 😔 To samé přeji i @pikusa 😉

@kenya83 jak je tobě kočko???
@stazina a jak ty???

kenya83
30. bře 2011

@luucia ahojky moja 🙂 mám sa zatiaľ dobre 🙂 V pondelok som bola na kontrole, maličké presne zodpovedá tak ako aj podľa MS tak aj podľa UTZ v pondelok sme boli 9tt+5, maličké už malo 29mm, videla som ručičky aj nožičky nádherný pocit to bol 🙂 pozri foto v albume 🙂 včera som bola v prvej poriadni, urobili mi prvé odbery a dostala som svoju prvú oficiálne tehu knižku 😉 11.4. nás čaká NT screening 😉
A ty sa ako držíš?

pampeliska36
30. bře 2011

@vered aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach jo... berusko to me strasne moc mrzi!!!!! ☹ ☹ ☹ nemam vuuuubec slov! strasne moc sil ti posilam a mocinky se drz!!!!!!!

pampeliska36
30. bře 2011

@stazina
@kenya83 ahojte holky 🙂 no dneska jsem UZ sedmy den od KETiku 🙂 vcera jsme dostala posledni pichanec pregnylu 🙂 no a jak se citim? vcera mi zacaly trosku jakoby menstruacni bolesti, ale jen sem tam pres den a sem tam pichani... tak vam nevim 😅 ale jinak jsem se teda zakazala pozorovat...

pampeliska36
30. bře 2011

@ronecek ahoj, jak se citis?

pampeliska36
30. bře 2011

@kenya83 zlato to tvoje miminko je opravdu kraaaaaaasne 😉

kenya83
30. bře 2011

@pampeliska36 ďakujem 🙂 nevedela som sa na ten UTZ vynadívať 😵 😵 😵 a prečo si pichala pregnyl?

pampeliska36
30. bře 2011

@kenya83 ja nevim... u nas se to tak picha... neco to podporuje, ale ja presne nevim co... 😅

kenya83
30. bře 2011

@pampeliska36 tak to asi nebudeš môcť tak skoro testovať, lebo pregnyl sa drží v tele min. 10 - 12 dní od posledného pochnutia. Pregnyl obsahuje HCG hormón a to by Ti mohlo ukázať na teste falošné // 🙂 Tak kedy potom budeš testovať?

ronecek
30. bře 2011

@pampeliska36 Ahojky🙂Cítím se dobře. Včera a v noci mě pobolíval pravý vaječník, jako před mens. Tak jsem měla obavy, aby nepřišla. Taky jsem měla takové nějaké pálení na pravé straně trošku pod pupkem. To přešlo 😉 Ale od včera mě hrozně bolí záda. Včera spíš jen, když jsem seděla. Nemohla jsem vydržet a dneska i při chůzi. V sedě ani nemluvím. A švihá mi to snad až do půli zadku ☹ Jinak nic zvláštního nepozoruju.

pampeliska36
30. bře 2011

@kenya83 no ja mam oficialne testovat pristi tyden ve stredu, tj. 6.4.

kenya83
30. bře 2011

@pampeliska36 tak držím palčeky, aby boli na teste // 😵 😵 😵

pampeliska36
30. bře 2011

@kenya83 dekuji 😉 keeeeeeeeez by!!!

luucia
30. bře 2011

@kenya83 juj, to je bobek krásnej 🙂 krásně roste 😵 😵 😵 držím pěsti na NT screening 😉
U nás dobrý, já byla v poradně včera, prcek už je velikej 😵 samozřejmě se zase schovával, ale 11.4. jdu na genetický UZ a tam už snad bude pohlaví odhaleno 😉 Jinak si užívám bublinkování 😵 a toho, že je mi fajn 😵 začla jsem chodit na těhucvíčo, tak si dávám trochu do těla 🙂 Ještě čekáme až manža skončí sezonu a chtěli bysme jet někam na dovču 🙂

Držím pěsti všem, at brzo objeví ty nejkrásnější čárky na světě 😵

mindinka
30. bře 2011

@vered Ahoj Veredko je mi to strašně moc líto, je strašný co se děje, máte ještě nějaké mrazáčky? 4lověk aby se opravdu bál celý těhotenství, hlavně se drž. ☹