Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
30. bře 2011

@kenya83 Ahojky jak se cítíš? Tak už ses konečně dočkala těhu průkazky 😵 , já už se nemůžu dočkat až v pondělí půjdu na kontrolu, ale nevím jestli mi bude dělat ultrazvuk, na ultrazvuk mám jít potom za 2 týdny a na odběry krve. 🙂

kenya83
30. bře 2011

@mindinka ahojky 🙂 cítim sa dobre 🙂 áno už mám tehu knižku, ale ešte mi ju nedali, zobrali mi ju s krvou do labáka, aby mohli do nej zapísať výsledky 🙂 dajú mi ju až keď pôjdem 11.4. na NT screening 🙂 Tešíš sa čo? až uvidíš maličké na UTZ 😵

kenya83
30. bře 2011

@mindinka rozmýšľala som, že by som si kúpila ten domáci ultrazvuk na počúvanie srdiečka, ktorý sa už dá používať od 12tt, len neviem dačo dobré nájsť na nete 😒 nevieš poradiť?

mindinka
30. bře 2011

@kenya83 Já jsem si ten domácí ultrazvuk koupila mám ho doma od pondělka, ale zatím neni nic slyšet, tak si musím do 12tt počkat, abych slyšela mimíska 🙂 Já se podívám a dám ti sem odkaz, mně to stálo nový s poštovným 800kč, jinak to stojí přes 1500kč. 😉

kenya83
30. bře 2011

@mindinka a ako sa to volá? pošli odkaz, a je pri tom aj gél na bruško?

mindinka
30. bře 2011
kenya83
30. bře 2011

@mindinka tento som už presne pozerala, práve tento si väčšina dievčat objednáva 🙂 A myslíš, že keby som si ho objednala príde mi aj na slovensko a budem môcť zaplatiť v eurách? A to je nový? či to niekto predáva?

mindinka
30. bře 2011

@kenya83 Je to nový a některý tam jsou i použitý, myslím si, že když se s nima domluvíš tak ti to pošlou určitě, ten za 750 jak tam je zelenkavý a růžový tak od toho prodejce to mám já. 🙂

mindinka
30. bře 2011

@kenya83 http://www.lerato.cz/no14-angelsounds

Tady se to dá platit i v eurech 🙂

mindinka
30. bře 2011

@kenya83 Gel jsem u toho neměla, jen ten přístroj se sluchátkama a kabel na nahrávání. 🙂

kenya83
30. bře 2011

@mindinka a ty si to kúpila z bazošu alebo z tej stránky toxoplazmóza?

mindinka
30. bře 2011

@kenya83 http://deti.bazos.cz/inzerat/9403341/ANGEL-SOUN...

Já jsem to koupila přímo tady od toho prodejce a hned mi to poslal, čekala jsem na to 2 dny, Tak mu zkus napsat a uvidíš. 😉

stazina
30. bře 2011

@vered holka moje zlatá, je to těžké..a moc mě to mrzí....nemám co k tomu napsat, však víš, že všichni s tebou cítíme a je nám to líto...držaly jsem ti moc palečky a budeme držet dál, aby takhel blbá kriz pominula a zadařilo se v dalším pokusu..vím, je na tohle ješět brzo....a možná by bylo lepší dát si delší pauzu a nabrat sil a pak už hurá pro mimi...mylsím na Teb, moooc

pampeliska36
30. bře 2011

@vered zitra na tebe myslim!!!

ronecek
31. bře 2011

@vered Veredíčku můj zlatý, moc na Tebe dneska budu myslet ☹ Opatruj se. Zase bude dobře.

pampeliska36
31. bře 2011

@ronecek dobre ranko 😉 jak je?

pikusa
31. bře 2011

Vered...moc na tebe myslím...........
@ronecek ahoj,jak ty??? 🙂

ronecek
31. bře 2011

Ahoj holky, jak se dneska máte 🙂 Mě je docela dobře. Záda už tak moc nebolí. Aspoň zatím 😠 Bolesti vaječníku taky vymizely, menska nikde. Tak že by se blýskalo na dobré časy? Vy jste mensku vždycky dostaly po transferu normálně nebo byla nějak posunutá? Ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli vás taky vždycky při spaní na boku jakokdyby tlačily vaječníky.
Jinak mám dneska příšernou chuť v ústech. Snědla jsem rohlík a připadal mi šíleně hořký a kafe to stejné 😖 A je mi trošku divně od žaludku. Ale zatím to nijak neřeším. Všechno může být klidně reakce na léky. Nechci se těšit předčasně a pak být zklamaná 😉
Mějte se pěkně

ronecek
31. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj, viz nahoře a jak Tobě? 🙂

pampeliska36
31. bře 2011

@ronecek no ja bych menstruaci dostala, az bych vysadila leky a to tak zhruba do tri dnu. takze driv ji urcite nedostanu. taky mam takove ruzny pocity a dloubani a bolesti... nevim, jestli se naaaahodou moc nepozoruju 😅

pampeliska36
31. bře 2011

@ronecek no mne ten 6ty den bylo uplne desne... sem tam mi bolelo bricho jako na mrchu a pichalo mi i na levym vajecniku. ted se mi zda, ze se to trosku uklidnilo a jen mi tak nejak boli (nebo je citim) vajecniky a mirne boli bricho jako na mrchu... tak ti nevim! kazdopadne tyto stavy jsem jeste nemela (a to je muj treti transfer)... doufam, ze je to dobre znameni. nebo se z toho uz zblaznim...

marinka
31. bře 2011

@ronecek Jé, tak to jsou moc pěkné těhu příznaky, určitě to nebude rekce na léky 😉 Kdy se chystáš testovat, ať můžu držet palečky??

pampeliska36
31. bře 2011

@pikusa dobre ranko i tobe!!! 😉

ronecek
31. bře 2011

@pikusa Ahojky, je mi tak všelijak 😉 Ale jsem od včera nějaká klidná, že si vůbec nepřipouštím, že by to nemělo vyjít. Předtím jsem měla trošku nervíky, ale včera vše ustalo. Nejraděj bych šla něco dělat na zahradu, když je tam tak hezky, ale mám přísný zákaz. Musela bych leda, kdyby nikdo nebyl doma🙂Minulý týden jsme byli u zápisu do školky, ale bohužel Domíka nevzali. Zkusím se ještě zeptat tady po okolí. Takže všechny kamarádky, které tady jsme budeme mít ratolesti nadále doma ☹

pampeliska36
31. bře 2011

@ronecek no s tema skolkama je to sileny!!! moje kamaradka taky podavala prihlasky do skolky pro jejiho chlapecka a v jedne ji rekli, ze berou akorat 5 deti... vic ne. takze zkousi dalsich 5 skolek, jestli jejiho chlapecka nekam vezmou. a to on uz chodi do jeslicek. no jsme zvedava!

ronecek
31. bře 2011

@marinka Jj ahoj 🙂 Mari snad to jsou opravdu těhu příznaky. Byla bych ten nejšťastnější člověk na světě 😀 Testík se chystám dělat tak v sobotu, neděli. Bude to 10,11 den. Ale nevím jestli to něco ukáže. U Domíka jsem ho zkoušela 14 den a čárka byla jen jedna. Tehdy už jsem věděla, že těhu jsem podle ultrazvuku🙂

ronecek
31. bře 2011

@pampeliska36 Mě takhle ještě taky nebylo, dokonce ani při Domíkovi 😉 Ty stavy jsme měli asi stejné. Taky bolesti vaječníku a břicha. Myslela jsem, že mrška dorazí. Pak vaječníky ustaly úplně. Akorát je cítím, když spím na boku. Ale ani ne bolest, spíš takové nějaké tlačení. A ty záda a v křížích mě bolelo příšerně včera a předvčírem ☹ Můj je to vlastně taky třetí transfer. První IVF, druhé IVF a teď KET.
Na tu školku jsem taky zvědavá. Ale babí obě už jsou doma, tak v nejhorším by hlídaly ony. Pokud budu doma, tak mi to nějak vadit nebude. U nás mají na celou školku kolem 33 míst. Hlásilo se teď 21 dětí a brali jen 15. Zase nějak daleko dojíždět se mi moc nechce. Tady je to v místě, tak klidně můžu dojít pěšky.

marinka
31. bře 2011

@ronecek To víš, že to vyjde, se třema embryjkama prostě musí 😉 Já nevím, jestli je to u KETu nějak jinak než při ET, já jsem testovala 9 den po ET a už byla slabá druhá čárečka, ale žádný duch 🙂

pampeliska36
31. bře 2011

@ronecek tak uvidime... jak dopadneme na testu, co? ja budu testit az pristi tyden... v utery jsem pichla jeste ten pregnyl 1500 jednotek, tak nevim, jak dlouho to budu mit v moci 😅 to by mohl ten test ovlivnit... ach jo! uz bych chtela vedet vysledek!!!!!!