• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
@ronecek No krásnej testík, vypadá to moc dobře :wink: , mně je celkem fajn, až na to že mám pořád hlad a dneska teda běhám pořád čůrat. Já nevím jestli mi bude dělat ultrazvuk, ale doufám, že jo, to bych si o fotečku určitě řekla. :dizzy_face: Jinak na ultrazvuk jdu za 2 týdny...ve 12tt a na odběry krve.
3. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Uvidíš, jak to bude pokračovat dál, ale na téhle stránečce vidím dost velké úspěchy, tak mě to i dost nabudilo, že jsem začala věřit tomu, že se podaří i nám. A snad se zadařilo :wink: No reakce na léky, příznaky má každá úplně jiné :angry: Já jsem z páteční kontroly taky dost nervózní. Ani nevím proč.
3. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Určitě to dopadne dobře a na testíku brzy najdeš // :wink:
3. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek Neboj určitě kontrola dopadne výborně... :dizzy_face: , já se taky pořád bojím, aby miminko bylo v pořádku, je to děs. :frowning2:
3. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci být klidná a zatim jsem ..ale nevim jak dlouho mi to vydrží :pensive:
3. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Nejhorší jue vydržet aspon těch deset dní, já jsem měla taky nerva a nejhorší bylo, když jsem si dělala test. :slight_smile:
3. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka no chci se snažit ho co nejdýl nekoupit a bud přijde mrcha ,ale spíš ne ,prý v týhle kombinaci léků se to samo nerozjede
3. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek
@mindinka ahoj holcinky, diky ze na mne myslite. Uz aby to bylo za mnou to cekani je fakt hrozny. :frowning2:
Zitra vecer se ozvu, doufam ze vse probehne hladce a pusti me domu.
Vy se opatrujte tehulky moje, papa v.
3. dub 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered hodně štěstí! :pensive: at máš pelíšek pro mimča jako nový
4. dub 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek super testík....jen tak dál :dizzy_face:
@lenkacar jsem to asi prošvihla,kdy že máš testit????
Vered.....moc na tebe myslím.....
4. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa já až za dlouho ..jsem 3den po akci
4. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar aha.....tak to jo.....
to uteče.....a máš 2 bobky????asi jo vid.....
4. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak kontrolu už mám za sebou, všechno je v pořádku a mimi krásně roste, měří 3,61cm, tak jsem ráda, na odběry krve jdu 15.4. a na ultrazvuk a pak mně čeká kontrola 2.5., mám i fotečku bobíška. :slight_smile:
4. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa máme 2kousky a 2 ještě nanučky ..
4. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka kolik ti jich dávali do bříška?jsou tu po ketu nějaký dvojky?
4. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar Já mám u sebe jedno, první IVF jsem měla 2 a ty se nechytli a první KET taky 2 a opět se nechytli, tak nám zbylo posledí embryjko a to pěkně roste. :slight_smile:
4. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je. :slight_smile:
4. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka božííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lenkacar tak držím palečky.....já měla vdy jen jedno.....poprvé kvuli OHSS 2 nedali a ted jsem sama chtěla jen jedno
4. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka je to krásně vidět
4. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je a to jsem to fotila web kamerou :grinning:
@pikusa Děkuji..... :dizzy_face:
4. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka stejně...je tomu pár týdnů a už je to človíček
4. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa To je pravda je to nádherný, jsem ráda, že je všechno v pořádku. :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka to ti věřím....... :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veredko, moc na Tebe myslím a doufám, že večer se budeš hlásit a v pořádku.....vím, v pořádku všechno nebude, ale my Ti budem všechny dál držet palečky!!!drž se...
4. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jak se dneska máte. Já byla ráno u doktora k vůli tlaku. Včera se mi nějak vyšoupl a dneska ráno až na 167/106. Brala jsem od porodu léky na vysoký tlak, ale teď zrovna co nejsou vhodné pro těhu a kojící matky. Tak jsem to týden nebrala a takhle to dopadlo.Tak mi napsal prášky, které jsou vhodné pro těhule :wink: Jinak vše OK. Čárka silnější. Je mi dobře.

@mindinka Ahojky Miruš :wink: fotečka úžasná. Koukala jsem už v albíčku. Neskutečné, jak rychle ti bobánci rostou. To je dobře, že jste dopadli dobře. Ještě jsem se chtěla zeptat. Teď v pátek pojedu na krev a asi i ultrazvuk. Na další kontrolu do CARu se jede kdy? Při prckovi jsme tam jezdili pořád, bo jsem měla ten hyperstimulák. Nejraději bych už přešla na gyndu, máme to trošku z ruky, ale nejspíš si mě tam asi ještě budou chtít nechat, co?

@lenkacar Ahojky :wink: jak je Tobě? Já o pár holkách, které mají dvojku po KETu vím. Co jsem tak občas pochytila na koníku. S jednou jsem si psala. Měla dvě embryjka šesti a osmibuněčné a má krásné dvojčátka.

@pikusa Ahojky :wink: Tebe taky zdravím a přeju krásný den.

@vered Ahoj Veredíčku :wink:Drž se. Moc na Tebe myslíme :pensive:
4. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek tak super,že máš léky.....a testík je parádní :grinning:
4. dub 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek Ahoj Ronečku, moc děkuji, já jsem byla v CAR ods pozitivního testu jen jednou a to jsem jim tam volala 10 den po transferu a řekla jsem, že mám pozitivní test, tak mi řekla at přijedu za 20 dní, takže od transferu jsem tam byla 31 den a to už jsme měli srdíčko a dali mi zprávu pro mýho gynekologa a už jsem tam nemusela, další den jsem jela se zprávou ke svýmu dr a hned mi vystavil průkazku, to jsem byla 7+0 :slight_smile: Taky jsem jezdila daleko měla jsem to tam a zpátky 300km.
4. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek Určitě bude všechno v pořádku a mimi krásně poroste. :wink:
4. dub 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa No léky sice mám, ale kdoví jak se to bude vyvíjet dál :wink:Vždycky jsem měla tlak nižší. Stoupl mi až tak hrozně nějak kolem toho osmého měsíce. Byla jsem v nemocnici, brala troje prášky najednou, kapačky několikrát denně a nic nezabíralo. Proto mi pak v 37tt kvůli tlaku porod vyvolali. Doufám, že tohle se opakovat nebude a že se to doktorovi podaří mi ustálit až do konce :wink:
4. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka Jj, tak snad už tam taky nebudu muset nějak často jezdit. My to máme sice jen nějakých necelých 180km, ale i tak je to dost :angry: Klidně bych tam jezdila i na gyndu, kdyby to bylo blíž. Moc ráda na tu kliniku jezdím. Jsou tam fajnoví doktoři i sestřičky. Vždycky jsem se tam spíš těšila :wink:
4. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek