• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

22. srpna 2014 
@kata1145 Já jsem měla pokaždý stejný léky, brala jsem Ethylestradiol 1 večer a Utrogestan 2-0-2 :slight_smile:
4. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 Ale snad už budeme mít ty nejhorší týdny za sebou a budeme si užívat těhu. :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka to pevne dúfam :wink: veľmi si to prajem :wink:
4. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky držím pěsti holky, ať si to užíváte v klidu a pohodě
4. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1145 Děkuji, tobě taky hodně štěstíčka a at se brzy dočkáš vytouženého miminka. :dizzy_face:
4. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kenya83 To já taky, kor když jsme došly tak daleko. :slight_smile:
4. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mindinka děkuji :slight_smile:, byla bych neskutečně šťastná :dizzy_face: ... no co budu povídat... zrovna vy určitě víte, jak moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1145 To víš, že to určitě vyjde, moc ti to přeju. :dizzy_face:
4. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se potvrdilo, že to neklaplo, tak jsem si říkala, co víc bych pro to ještě mohla udělat... tak začnu zase cvičit i podle Mojžíšové, aby se tam pak miminkům u mě líbilo a ať mám záda srovnaná...
holky, nevíte prosím, embryjka se nějak hodnotí podle kvality, jak se vyvíjejí - od A ... D-F? Je to nějak rozhodující? A ani B tam už zamražené nemáme... :frowning2:
4. dub 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1145 ahojík....jsem tady vlastně taky nová
brala jsem před KET estrimax a pak utrogestan......KET sice vyšel,ale minulou sobotu jsem byla na revizi....
4. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1145 mě to doktor i řekl že v kombinaci s utrošem se nezačne krvácet
4. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1145 Ahojky, vítej tady :wink: Je mi moc líto, že KETík nevyšel :frowning2: Určitě se zadaří příště. Já při prvním IVF dostala mensku ještě než jsem šla na kontrolu. Kamarádka byla nedávno na KETu a menska se jí posunula až o sedm dnů :frowning2:
Taky si myslí, že to bylo tím Utrošem.
Jak píšeš, že jsi ráda, žes na tuhle stránku narazila, tak já taky a moc. Tady jsem se úplně tak uklidnila a věřila, že to vyjde, protože jsem tady téměř na všech viděla úspěchy. Ale nervíky taky byly :frowning2:
Nevzdávej to, určitě se mimi zadaří. :wink: Držím moc palečky.
Já brala od 1DC Estrimax 1-1-1, pak Utrogestan 2-2-2 a dva večer zavádět. Po KETu ještě Anopyrin a Prednison ráno :slight_smile:

4. dub 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1145 Já ještě na podpru pila kontryhelový čaj. Je dobrý hlavně na dobrý růst sliznice :wink:
4. dub 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek doky říkal v kombinaci estrofemu,což je podobné tomu estrimaxu a utroše,že se to samo nerozjede :pensive: ,ještě že to řekl ,jinak bych to taky nevěděla
4. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju moc za informace, mě to právě nikdo neřekl, tak jsem si myslela, že když nekrvácím, že je všechno na dobré cestě... o to větší byl šok, když mi řekla sestřička, že je krev negativní...
kontryhelový čajík budu pít ... pila jsem ho už dřív... je to fajn, že to můžu kombinovat :slight_smile:
4. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy můžu začít pít ten kontryhelový čajík? až když dostanu MS? a pak po celou dobu?
4. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. den cyklu mám pak přijít na kontrolu a pak od toho dalšího už budu brát zase hormony...tak bych chtěla být připravena po všech stránkách :slight_smile:
4. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1145 a oni ti daj léky? jako prednison a něco na tu sliznici?
4. dub 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kata1145 Já pila kontryhelový čaj vždycky od 1DC do ovulace. Sice já ani nevím kdy ji mám, ale holky psaly, ať ho prostě piju od 1DC do 14DC. Pak pauza :wink: Sliznici před KETem 11. den jsem měla 12mm :wink:
4. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holcinky,uz jsem doma. Probehlo to celkem ok, na radu jsem prisla az v pul druhe...vratili jsme se s muzem domu v 18.30. Cisteni probehlo snad OK, nejdriv to odsali a pak docistili kyretou, ten hematom je taky pryc...prej bylo hodne krve..no to verim.
Taky mi dali oxytocin na stahovani delohy a ted to teda pekne cejtim a taky antibiotika, jeden pred zakrokem a dalsi 2 mam vzit po 12 hodinach....kvuli zanetu ...Uz sem vas tu docetla vidim ze se mate hezky to je prima. Diky moc ze jste na mne myslely!! :dizzy_face: Jsem rada ze uz to je za mnou a doufam ze brzo budu fit...
Take vitam novacka @kata1145 a musim jen pripsat ze mne utrogestan MS nikdy nedrzel a kdyz jsem ho brala, MS prisla presne na den, takze ne kazdymu ji brzdi a vim ze i doktor mi rikal ze pokud se ma MS rozjet tak i pres utros. :slight_smile:
@ronecek krasny testicek zlaticko!! jen tak dal a bacha na ten tlak, dobre ze uz mas leky!!!! :dizzy_face:
@mindinka krasnej bobanek at hezky roste dal!!! :dizzy_face:
Papa holcinky,mejte se krasne.....
4. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered ahojky to je moc dobře že jsi už doma ,jojo jen utroš to nezdrží jen prý v kombinaci s něčim na sliznici ..
4. dub 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronecek doufám že ve středu se ukaže že kontryhel pomůůže piju ho 3x denně už to i cítím že se dole něco děje ve středu budu 14DC tak uvidíme to mi píchnou i pregnyl a budem se pak snažit s mužem ještě doma :grinning: a další pondělí na KET doufám
4. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 tak to pěkně pojistěte at to stojí za to ..
4. dub 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj musíme
4. dub 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered Ahojky veredíku zdravím tě po delší době :wink: jen jsem sem zabrousila po delší odmlce tady v tématu tak všechny staré a nově příchozí tady u vás taky zdravím :wink: koukám tady je to samá těhulka :dizzy_face: :dizzy_face:
@lenkacar - Leni ja tu taky sondovala kdo má po ketíku dvojčátka ale co jsem pochopila, tak ketíky měly s jedním embrijkem většinou a to jedno se chytlo :wink: tady vedou jednoznačně jednoembrijka :sunglasses: ale zase jak u koho samozřejmě :wink:
To já mám pořád dilema kolik si jich nechám dát nakonec ale ještě je časík :wink:
4. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered tak dobře že jsi doma.....
Tak na kontryhel se taky chystám.....a. když nemám ovulaci,můžu ho pít pořád ne??? :grinning:
A holky.....jak je to s MS po revizi???
I když s mým cyklem.......vždy byl zmatenej,ted bude ještě víc
4. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa já měla asi po 32dnech ,prý je to normální a potom se mi to srovnalo samo
4. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa nechodila jsi tak před 3 rokama do tématu květen 2009 kde byla i Mel a jiní :wink: já mám za to, že už jsme spolu někde a asi určitě tam, tak kecaly jen já jsem měla odmllku několikaroční na koníkovi a mám díky tomu i novej nick :wink:
4. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vered Ahoj zlatíčko :slight_smile: To je dobře, že už jsi doma. Teď pěkně odpočívej a opatruj se :wink: No u mě testík dobrý, ale tlak teda příšerný. To jsem na začátku, kde je dalších 9 měsíců :frowning2: Zatím beru dva prášky denně, za dva týdny jdu na kontrolu a uvidí se, co dál :angry: Pěkný večer. Papa a myslíme na Tebe.
4. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 Já si myslím, že u mě na tom měl zásluhu i ten kontryhel :wink: Tak se pěkně snažte, držím palečky :grinning:
4. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek